chancapiedra
09.09.11,08:34
Vie mi niekto poradit ako skopirovat a vlozit neformatovany text vo Worde 2003? Nie je tam vlozit, vlozit specialne, neformatovy text, alebo zle hladam?
sthruska
09.09.11,07:34
Vo Word-e je každý text formátovaný.
Odkiaľ kopíruješ? CTRL + V
Nella_2
09.09.11,07:39
Vie mi niekto poradit ako skopirovat a vlozit neformatovany text vo Worde 2003? Nie je tam vlozit, vlozit specialne, neformatovy text, alebo zle hladam?
Nie je tam možnosť Úpravy/Vložiť inak/Neformátovaný text?
avalik
09.09.11,07:42
Nie je tam možnosť Úpravy/Vložiť inak/Neformátovaný text?

tak si ho najprv vloz do "poznamkoveho bloku" alebo ineho zakladneho text. editora a potom skopiruj do wordu - uz bude neformatovany
chancapiedra
09.09.11,07:42
Asi som sa nepresne vyjadrila. Mam formatovany text vo Worde (2003), tento by som niekde potrebovala vlozit ako neformatovany. Neviem ako na to...
Nella_2
09.09.11,07:43
Asi som sa nepresne vyjadrila. Mam formatovany text vo Worde (2003), tento by som niekde potrebovala vlozit ako neformatovany. Neviem ako na to...
Kde "niekde" ho potrebuješ vložiť?
chancapiedra
09.09.11,07:46
Na jednu stranku, ktora ma na to vytvorenu kolonku - tam sa ma vlozit neformatovany text.
sthruska
09.09.11,07:48
Že si nám prezradila čo chceš :D
"Uložiť ako" a vyber *.txt
avalik
09.09.11,07:51
Asi som sa nepresne vyjadrila. Mam formatovany text vo Worde (2003), tento by som niekde potrebovala vlozit ako neformatovany. Neviem ako na to...

tak z toho poznamkoveho bloku ho skopiruj kam chces :)
chancapiedra
09.09.11,07:54
Že si nám prezradila čo chceš :D
"Uložiť ako" a vyber *.txt

:D Dnes nemam svoj den. Dakujem. Ulozila som to ako txt, ale myslela som, ze to bude kadejako poprehadzovane, ale nie je. Je to ok?
chancapiedra
09.09.11,07:56
tak z toho poznamkoveho bloku ho skopiruj kam chces :)

Ulozenie do poznamkoveho bloku alebo ako txt ako mi radila sthruska je to iste?
avalik
09.09.11,07:59
ak ten text v poznamkovom bloku das ulozit tak ano ... tiez bude s koncovkou .txt - to znamena tento subor ako celok mozes niekde prilozit
Chobot
09.09.11,08:35
Ulozenie do poznamkoveho bloku alebo ako txt ako mi radila sthruska je to iste?

Ak ukladáš z Wordu, môžeš uložiť ako "txt", tam nemáš možnosti, že "uloižť ako" - poznámkový blok.

Do poznámkového bloku by si mohla jedine skopírovať. Poznámkový blok je aplikácia, nie formát textu. Aj v poznámkovom bloku je možné formátovanie. Takže ak kopíruješ z Wordu do Poznánkového bloku, skopíruješ aj niektoré formátovanie.

Ale v podstate formátovaní je aj riadkovanie a odseky. Takže neviem, či chceš text uložiť úplne len ako sled písmen, alebo...