zabka888
10.09.11,06:07
:confused:prosim o radu s nedostatočnou erekciou,pretože manžel k lekarovi nepôjde tak aspon tie volnopredajne lieky
Fero11
10.09.11,04:37
zabka ak ti nestaci manzel, tak co by si povedala na mladeho dobre vyzerajuceho 180/85 vysportovaneho mladika, samozrejme diskretne a mozno aj zadara :D:D:D
A mas pocitac ?? lebo si v teme pocitace :---
marjankaj
10.09.11,08:15
zabka ak ti nestaci manzel, tak co by si povedala na mladeho dobre vyzerajuceho 180/85 vysportovaneho mladika, samozrejme diskretne a mozno aj zadara :D:D:D
A mas pocitac ?? lebo si v teme pocitace :---

No kam s takým?:rolleyes:
Alebo to sú milimetre?
Fero11
10.09.11,10:17
No vidis presne :D:D:D v jednom pripade to su centimetre a v druhom milimetre :D:D:D
rudopp
10.09.11,11:12
No vidis presne :D:D:D v jednom pripade to su centimetre a v druhom milimetre :D:D:D

No na výšku (180cm) je to fajn, ale na dĺžku 85 mm??? :D
rudopp
10.09.11,11:14
:confused:prosim o radu s nedostatočnou erekciou,pretože manžel k lekarovi nepôjde tak aspon tie volnopredajne lieky

Vieš ono to nejde na povel (ako na vojne : Vztyk (bude styk)).
Fero11
10.09.11,11:19
No na výšku (180cm) je to fajn, ale na dĺžku 85 mm??? :D
kua mam ti to presne rozpisat ? :D:D
vyska 180 cm, vaha 85kg
dlzka 180mm, obvod 85mm
sice som to nikdy nemaeral, ale je to cca :D:D
kergulaan
10.09.11,11:27
co ty si sa nikdy nemeral a nevazil? :>D
rudopp
10.09.11,11:28
kua mam ti to presne rozpisat ? :D:D
vyska 180 cm, vaha 85kg
dlzka 180mm, obvod 85mm
sice som to nikdy nemaeral, ale je to cca :D:D

Obyčajný chválenkár :D:D:D:D:D


No vidis presne :D:D:D v jednom pripade to su centimetre a v druhom milimetre :D:D:D

Buď
vyska 180 cm, vaha 85cm
dlzka 180mm, obvod 85mm

alebo

vyska 180 cm, vaha 85mm
dlzka 180cm, obvod 85mm

PS
Vieš vôbec kde má prezervatív výrobné číslo ?
ivka70
10.09.11,11:28
http://www.midva.com/sk/zdravljenje/zakaj/

Liečba erektilnej dysfunkcie je dôležitá, pretože...
•... obnovuje normálny sexuálny život.
Liečba partnerom pomôže, aby si opäť začali užívať sexuálny život. Je dokázané, že ľudia, ktorí majú pravidelný sex sa tešia lepšej fyzickej aj psychickej kondícii.
•... zlepšuje kvalitu života a vzťahy.
Porucha erekcie nie je len somatická porucha, ovplyvňuje aj psychiku človeka a jeho vzťahy s inými ľuďmi. Má obrovský vplyv na kvalitu života a partnerské vzťahy. Liečba problémy spojené s poruchou erekcie zmierňuje a spomaľuje ich progresiu. Zlepšuje tiež sebadôveru a sebavedomie, vďaka čomu sa stabilizuje i vzťah s partnerom.
•... môže viesť k odhaleniu iných, potenciálne nebezpečných, ochorení.
Výskumy ukazujú, že porucha erekcie môže byť včasným varovným signálom diabetu i kardiovaskulárnych chorôb, ktoré by mohli, ak by neboli správne liečené, viesť k infarktu myokardu alebo cievnej mozgovej príhode. Preto lekár pri zisťovaní príčin poruchy erekcie pátra aj po týchto ochoreniach a, ak je to potrebné, začne s ich liečbou.
Pre uistenie sa o správnosti liečby erektilnej dysfunkcie a možných ďalších ochorení je dôležité navštíviť svojho lekára a porozprávať sa s ním.
zabka888
10.09.11,11:50
čo s nou,a ako ju liečiť aspon volnopredajnymi liekmi
rudopp
10.09.11,13:01
čo s nou,a ako ju liečiť aspon volnopredajnymi liekmi

Najprv.
Ako vieš, že vôbec je.

A ak je tak treba liečiť príčinu, že je.

Ale to ti nelekári (a na diaľku ani lekári) neporadia.
marjankaj
10.09.11,20:28
zabka ak ti nestaci manzel, tak co by si povedala na mladeho dobre vyzerajuceho 180/85 vysportovaneho mladika, samozrejme diskretne a mozno aj zadara :D:D:D
A mas pocitac ?? lebo si v teme pocitace :---

Teraz mi zaplo.:rolleyes: To si ty ten ochotný "dobre vyzerajúci"?. Lebo podľa fotečky na to nevyzeráš.:---:D:rolleyes:
misomiso
10.09.11,21:13
Nie je tato tema nahodou SPAM? Alebo viralny marketing?
buchač
11.09.11,07:47
....hm.....

Nie je tato tema nahodou SPAM? Alebo viralny marketing?
...o spame by som nejak nevravel ...marketing asi tiež nie ....


:confused:prosim o radu s nedostatočnou erekciou,pretože manžel k lekarovi nepôjde tak aspon tie volnopredajne lieky

čo s nou,a ako ju liečiť aspon volnopredajnymi liekmi
Manžel ma koľko rokov ...

http://pauzicka.zoznam.sk/uzivatel/zabka888/fotka.jpg

Meno: zabka888
Vek: 20
Pohlavie: Žena

...a vieš , že pri Tvojom veku ( ak ovšem neklameš ;):rolleyes: ....) ma niečo také zaráža ???...
...a nie len ten vek , ale aj iné ma tak trochu ...hlavne u Teba , dievča zlaté ...
Pri tých Tvojich iných " aktivitách " ( inak samé drísty -balady o ničom ...) , ako pozerám , bodaj by nebol takpovediac z toho na prášky ...
Tebe by som doporučill nejakého lekára ...

...zvyšok si domysli ...nemienim sa cudziemu človeku v tak chúlostivej téme do svedomia navážať ...ale môj ďalší názor by si si za klobúk asi nedala ...
arizona
11.09.11,07:55
:confused:prosim o radu s nedostatočnou erekciou,pretože manžel k lekarovi nepôjde tak aspon tie volnopredajne lieky


čo s nou,a ako ju liečiť aspon volnopredajnymi liekmi

Pises, ze k lekarovi muz nepojde...
A skadial teda vies aku ma chorobu?
Ak si si ju dokazala sama vygooglit, snad dokazes rovnako vygooglit aj tie lieky,nie?
:eek::rolleyes::confused:
rudopp
11.09.11,09:13
Pises, ze k lekarovi muz nepojde...
A skadial teda vies aku ma chorobu?
Ak si si ju dokazala sama vygooglit, snad dokazes rovnako vygooglit aj tie lieky,nie?
:eek::rolleyes::confused:

A keď lepšie pogúgli nájde návod aj na samooperáciu :D:D:D.
marjankaj
11.09.11,19:01
To bude asi niečo takéto.:---

Pani u lekára: "Pán doktor, ja trpím erektilnou dysfunkciou"
Lekár: "Mysleli ste tým, že manžel trpí?"
Pani: "Nie, erektilnú dysfunkciu má síce manžel, ale ja trpím"
mariapot
14.05.14,11:43
Chlapi sa vždy boja/hanbia ísť s takýmto problémom k doktorovi, neviem si predstaviť čo by robili na mieste žien, ktoré musia ku ženskému chodiť pravidelne :) prepadli by sa od hanby? :) ak chceš poradiť voľnopredajné lieky, tak dve kamošky mali podobné problémy s partnermi a jedna druhej poradili clavina, a zabral ich partnerom, pochvaľovali si to potom... ja by som tiež asi po ňom siahla keby bolo treba :) aspoň na základe toho čo oni hovorili
arizona
14.05.14,12:15
ty si asi novy odbornik na vsetky choroby, ktore sa na Porade rozoberaju .-) . Len si treba vsimat datumy, kde odpovedas
lujza.j
14.05.14,12:58
Alebo nenapadna reklama:)