miroslavala
10.09.11,07:42
Prosím vás, súrne, ako a kde mám v outlooku nastaviť, aby e-maily, ktoré z outlooku odosielam a ukladajú sa do zložky odoslaných správ, sa mi zobrazovali aj ako odoslané v pôvodnej schránke.
Napr.: pošlem e-mail z outlooku, ale napr. na centrum.sk ho v odoslaných e-mailoch nemám.
Nejde o centrum.sk, ide o firemnú e-mailovú schránku, v jej administrácii sa nedajú nastavovať napr. automatický podpis, ktorý musím mať farebný - preto som sa rozhodla pre outlook. A potrebujem, aby na firemnej stránke boli uložené aj tie e-maily, ktoré odošlem z outlooku.

Ďakujem krásne!
imino
10.09.11,06:45
No, podla mojich doterajsich uzivatelskych skusenosti mam za to, ze posta, e-maily odoslane cez postoveho klienta (Outlook vo vsetkych moznych variantoch, Mozilla Thunderbird atd.) sa neuklada na hostitelsky (napr. firemny) server. Doteraz som to v nastaveniach nikdy nikde nenasiel... Takto odoslana posta zostava v pocitaci, v notebooku, z ktoreho bola cez klienta odoslana. Ale ak niekto predsalen vie, ci sa to da a ako nastavit, rad sa aj ja necham poucit. ;) Peknu sobotu vospolok. :)
kergulaan
10.09.11,07:21
Co sa tyka firemneho mail serveru, tak tu ti nepomozem, asi by bolo najlepsie sa poradit s vasim IT technikom.
Ked vsak odosielas email napr cez gmail, tak ti v odoslanych spravach na gmaily ostane. Cize mas vsetky spravy 2x na svojom pocitaci a aj na gmaily. Pozor vsak na nastavenie posielania a synchronizacie uctov POP / IMAP.
Ako je to pri inych postovych sluzbach neviem.
Atomer.sk
10.09.11,08:33
IMAP
kergulaan
10.09.11,09:30
co IMAP ????
miroslavala
10.09.11,10:47
ej nepotešili ste ma... :(

zatiaľ :)