Sami7
11.09.11,11:37
ahoj, potrebujem poradit,
vzdy ked propojim nejake zariadenie USB do PC (USB kluc, externy HD) tak mi zobrazuje zlozky v nich ako aplikacie (s tou sipkou na ikone) ako to zmenim aby to boli opat iba klasicke zlozky?

A ked chcem otvorit nejaku "zlozku" mi system hlasi: System Windows nemuze nalezt H:\RECYCLER\894133bf.exe. Presvecte se, zda je nazev zadan spravne, a akci opakujte. Pro hledani souboru klepnete na tlacitko Start a pat na polozku Hledat.


Aj ked USB zariadenie zapojim do PC, mi atnivirus zahlasi, ze tam je virus. Moze to byt aj tym? USB kluc som cely naformatoval a aj tak to robi, neviem co s tym uz mam robit. Dik
Vlado40
11.09.11,09:50
Riešil som nedávno podobný problém.Ak som pripojil nejaký USB kľúč do PC ,tak sa všetky zložky na USB zmenili na zástupcov t.j. ikona so šípkou.Samozrejme ak som naformátoval ten USB kľúč bolo všetko v poriadku až kým som ho zase nepripojil k tomu PC, súbory sa opäť zmenili na zástupcov.Akurát čo som mohol urobiť ,tak som stiahol z toho USB fotky ,lebo sa to dá ,ale nie priamo dvojklikom.Príčina-zavírené PC.Odstánil som to preinštalovaním windows.
Sami7
11.09.11,09:52
po preinstalovani windowsu Ti to ide normalne? Aj ked zapojis USB kluc? Asi to budem musiet urobit aj ja.
Vlado40
11.09.11,09:57
Samozrejme potom to už išlo.Príčinou bol zavírený netbook ku ktorému sa pripojil USB kľúč ,tam sa zavíril a po pripojení k druhému PC zavíril aj to cez ten USB kľúč.Tak si spomeň či sa Ti to náhodou nestalo keď si priniesol domov nejaké údaje na tom USB kľúči.
Sami7
11.09.11,10:02
Ten kluc je novy, kupil som ho pred dvomi tyzdnami, ked som ho prvy krat zapojil mi hned zmenilo na tych zastupcov. Tak teda budem musiet reinstalnut cely komp, ach jaj :/ Diki moc
Vlado40
11.09.11,10:04
Nemusíš hneď preinštalovať PC.Skús najprv úplny sken na trojanov a pod.Ja som k tomu zavírenému PC na skúšku pripojil 3 USB kľuče a na všetkých sa zmenili súbory na zástupcov.
kabko
11.09.11,10:05
A čo tak preskenovať PC dobrým antivírom a eliminovať vírus?
KoxXxo
11.09.11,10:13
KoxXxo
11.09.11,10:13
Sami7
11.09.11,12:43
nebude sa mcafee bit s avastom?
kabko
11.09.11,12:59
Asi bude.... zoskenuj to AVASTom, a potom aj MALWAREBYTESom urob FULL SCAN