kulidone
11.09.11,21:57
Dobry den,

potrebujem sa pripojit z jedneho pocitacu na druhy cez LAN. V obidvoch pripadoch (teamviewer a remote desktop) sa mi podarilo uspesne pripojit lenze spojenie potrebujem zlepsit pretoze potrebujem 100% kontrolu nad pocitacom ako je napriklad ovladanie nejakej hry ci pozeranie HD filmu.

Cez teamviewer som bez problemov pozeral youtube, ale ostatne uz nezvladol. Co sa tyka Remote desktopu bolo horsie ako teamviewer co ma prekvapilo. Vsetko sekalo akoby som nemal nainstalovane ovladace na grafiku a tu mi ani hru nespustilo z neznameho dovodu.

Rozmyslal som ci to nebude nahodou kvoli mojmu routeru, ale stale mi nejde do hlavy preco bol remote desktop bol horsi ako teamviewer.

Potrebujem najst nejaky sposob ako zlepsit spojenie. Dakujem za odpovede.
Fero11
12.09.11,05:34
Podla mna nejdes na to dobre
Tieto softy nesluzia na to co pozadujes, su to len zobrazovace vzdialenej plochy
Skus si medzi tymi PC nastavit zdielanie a film mozes streamovat po sieti. Hry neviem ako funguju, ale cez remote desktop asi tazko
dykeer
12.09.11,09:43
Teamviewer používam už dlhšie a zatiaľ som nemal žiadne problémy. Je treba si uvedomiť, že využívaš server tretej strany (Teamviewer), pomocou ktorého prebieha komunikácia. Preto môže byť prenos obrazu spomalený, hoci ste na jednej LAN. Úroveň farebnej hĺbky sa dá zvýšiť,ale ide to na úkor odozvi.