nils02
12.09.11,14:37
Chceme dať im postaviť dom tak hľadám niekoho čo už ma od nich postavený dom. Ďakujem za info.
Mato87
12.09.11,12:47
Chceme dať im postaviť dom tak hľadám niekoho čo už ma od nich postavený dom. Ďakujem za info.

ono myslím, že dnes je to lotéria, každopádne netreba platiť nič vopred, ale až po postavení domu, tiež sa chystám stavať dom, ale dal som si to prefinancovať realitkou, od ktorej kúpim už výsledný dom k nasťahovaniu po kolaudácii, myslím, že je to najistejšie riešenie.
bois
12.09.11,14:03
nam stavali pred dvoma rokmi a ako všetko v pohode neboli problemi
cenu nenavišuju peniaze beru postupne takže v pohode možem odporučiť
bois
12.09.11,14:06
je to možno istejšie ale kolko z toho penazi vezme realitka? ved nieje taky problem ustražiť si vystavbu domu. my sme si nazačiatku určili pravidla a nebol problem zničim oni pracovali my sme financovali.
Mato87
12.09.11,15:11
je to možno istejšie ale kolko z toho penazi vezme realitka? ved nieje taky problem ustražiť si vystavbu domu. my sme si nazačiatku určili pravidla a nebol problem zničim oni pracovali my sme financovali.

Realitka nevezme nič, dokonca na tom ešte ušetrím za vybavovačky a papierovačky. Dnes sa ťažko predáva a tak sú radi, že môžu zarobiť na pozemku, stavbu prefinancujú grátis, stavebnú firmu som totiž dohodil ja s garantovanými cenami :)
220870
12.09.11,15:52
ono myslím, že dnes je to lotéria, každopádne netreba platiť nič vopred, ale až po postavení domu, tiež sa chystám stavať dom, ale dal som si to prefinancovať realitkou, od ktorej kúpim už výsledný dom k nasťahovaniu po kolaudácii, myslím, že je to najistejšie riešenie.
Už dopredu vás ľutujem.Ále kto chce kam pomôžme mu tam.:D
Mato87
13.09.11,13:45
Už dopredu vás ľutujem.Ále kto chce kam pomôžme mu tam.:D

žiaľ nerozumiem ti, čo si tým myslel