barbi.k1
14.09.11,10:36
Dobry den, stahujeme sa do noveho bytu kde nie je internet a chceme si ho dat cim skor zaviest. Nakolko sme studentky, mozno buduci rok v tomto byte nebudeme byvat a preto by sme chceli neobmedzeny internet pre 6 pocitacov bez viazanosti alebo s viazanostou na 1 rok. Mate s tym niekto skusenosti? Popripade by pomohol link na cenniky sluzieb a pod. Dakujem. :)
Fero11
14.09.11,09:23
ide o to, kde ten byt je, ci uz v tom bloku nejaky provider ma natahane kable/optiku (ze staci len aktivovat sluzbu), alebo tam ziadny provider nema ziadne kable.
Potom by to trvalo asi dlhsie ... a vlastne bolo by to treba konzultovat s majitelom bytu atd .... Inak su aj mobilny operatory a v poslednom rade mas skolu, kde by mal byt pre studentov net pristupny
barbi.k1
14.09.11,09:31
ide o to, kde ten byt je, ci uz v tom bloku nejaky provider ma natahane kable/optiku (ze staci len aktivovat sluzbu), alebo tam ziadny provider nema ziadne kable.
Potom by to trvalo asi dlhsie ... a vlastne bolo by to treba konzultovat s majitelom bytu atd .... Inak su aj mobilny operatory a v poslednom rade mas skolu, kde by mal byt pre studentov net pristupny
no ja sa v tom velmi nevyznam, byt mame v ruzinove v BA a potrebujem vediet za kym mam ist aby mi zaviedli net bez viazanosti :)
camozzi
14.09.11,09:45
Skus pohladat cez wi-fi nejaku free siet.
arizona
14.09.11,09:51
Fero11
14.09.11,13:14
Normalne zazvon do suseda a opytaj sa ci je tam v bloku nejaky kabel. Ak je kontaktuj majitela bytu a konzultuj s nim aby si dal do bytu pripojku (ty si potom len zaplatis sluzbu napr. na rok)
Ak tam nieje kabel, tak asi len mob. operator