jaj000
14.09.11,15:38
mohli by ste mi prosim niekto napisat recenziu na tento disk ? :D vopred dakujem :D
Scot2
14.09.11,13:39
googla si už požiadal o pomoc?
jaj000
14.09.11,13:52
googla si už požiadal o pomoc?

jasne :D ale som sa docital ze pri starte dost huci tak by som rad vedel ci je to pravda od ludi ktory ho maju :D :D
duves
15.09.11,08:12
jasne :D ale som sa docital ze pri starte dost huci tak by som rad vedel ci je to pravda od ludi ktory ho maju :D :D
Nie je to pravda. Tento disk som do nedavna mal v externom boxe od Verbatim, kupil som ho ako externy HDD. Občas sa mi stalo, že som zabudol odpojiť napajanie a PC som vypol a šiel spať. Aj v neskorych nočnych hodinach, kedy je fakt skoro hrobove ticho ho nebolo počuť. Na jeho zapnutie ma upozrnil iba stav svietiacej LED kontrolky na externom boxe.
Disk sa malo zahrieva, ma cache iba 32 MB, otačky 5400.
duves
15.09.11,08:16
Síce ty sa pýtaš na štartovanie. Ano, ak som zapol jeho externe napajanie, bolo ho počuť, ale po par sekundach sa ukludnil.
jaj000
15.09.11,08:35
Nie je to pravda. Tento disk som do nedavna mal v externom boxe od Verbatim, kupil som ho ako externy HDD. Občas sa mi stalo, že som zabudol odpojiť napajanie a PC som vypol a šiel spať. Aj v neskorych nočnych hodinach, kedy je fakt skoro hrobove ticho ho nebolo počuť. Na jeho zapnutie ma upozrnil iba stav svietiacej LED kontrolky na externom boxe.
Disk sa malo zahrieva, ma cache iba 32 MB, otačky 5400.

diky moc :) disk som objednal bude ako systemove som zvedavy noo :D