mracikzNR
19.09.11,16:00
Dobrý deň,*
už asi mesiac a pol ma boli kosť ktorá je v zápästí rovno pod palcom, alebo kĺb. Najviac ma bolí ráno po prebudení, kedy nemožem s rukou ani hýbať. a v priebehu dna ked sa troska rozhybem tak uz je to znesiteľnejšie. No ak spravim pohyb palca smerom k malíčku...ked sa ten kĺb alebo kosť natiahne tak to fest boli. Venujem sa posilňovaniu tak sa chcem spytat čo to može byť. Či to može byt z toho cvičenia alebo to je nejaký zapal. Známi mal teraz nedavno podobny problem, tak tomu robili operaciu, vraj mu prepchavali nervy alebo niečo také. Za odpoveď vopreď Ďakujem :) A prajem Pekný Deň :)*
pepsikova
19.09.11,14:38
...a čo povedal doktor?..a rentgen máš?..lebo len tak zbrucha ti ťažko radiť...(alebo skoč za známym, nech ti presne povie, pokiaľ sa ti nechce k lekárovi)

(lebo zaregistrovať sa dnes a čakať tu fundovanú odpoveď bel lekárskeho vyšetrenia-akože sorry...žeby klon?)
mracikzNR
19.09.11,14:57
Predbezne som sa mohol informovat nie ? Keby som bol u doktora tak sem asi nepíšem ;) ;) uvažuj...
buchač
19.09.11,15:09
Dobrý deň,*
už asi mesiac a pol ma boli kosť ktorá je v zápästí rovno pod palcom, alebo kĺb. Najviac ma bolí ráno po prebudení, kedy nemožem s rukou ani hýbať. a v priebehu dna ked sa troska rozhybem tak uz je to znesiteľnejšie. No ak spravim pohyb palca smerom k malíčku...ked sa ten kĺb alebo kosť natiahne tak to fest boli. Venujem sa posilňovaniu tak sa chcem spytat čo to može byť. Či to može byt z toho cvičenia alebo to je nejaký zapal. Známi mal teraz nedavno podobny problem, tak tomu robili operaciu, vraj mu prepchavali nervy alebo niečo také. Za odpoveď vopreď Ďakujem :) A prajem Pekný Deň :)*
...prepchávali nervy ...??????

Bože , moje nervy ...keď také dačo čítam ...:eek:


...k zvyšku sa radšej nevyjadrujem...mohlo by sa stať to , že by sa to zvrhlo k ....onému ...:rolleyes:;);););):D:D:D:D
buchač
19.09.11,15:12
Predbezne som sa mohol informovat nie ? Keby som bol u doktora tak sem asi nepíšem ;) ;) uvažuj...


.......Ty si ešte ani NEZAČAL , ako tak sledujem ...he , ono to niekedy aj bolí , to uvažovanie .......či ......????...:rolleyes:
mracikzNR
19.09.11,15:41
Dobre vám tu z toho jebe ;) Vravím to čo mi povedal s tymi nervami Tak sa tu nehraj na volačo vác ;) a k tomu uvazovaniu....nebuc ***** a rozmyslaj ...ze keby mam za sebou lekarske vysetrenie...tak sa na tuto vašu sra*ku vy*eriem a nepýtam sa Vás...bože móój..."Poraďáci"....
buchač
19.09.11,15:49
Dobre vám tu z toho jebe
...často počúvaš Rytmusa ???
Lebo Tebe asi detto ...
;) Vravím to čo mi povedal s tymi nervami Tak sa tu nehraj na volačo vác ;)
...sa nehrám ....SOM ...
a k tomu uvazovaniu....nebuc *****
...a budzem........
a rozmyslaj
...nepotrebujem ...ja už rozumy rozdávam ...len do prázdnych hláv je potrebné toho veľa nalievať ...
...ze keby mam za sebou lekarske vysetrenie...tak sa na tuto vašu sra*ku vy*eriem a nepýtam sa Vás...bože móój..."Poraďáci"....
...Ty vieš ...



...ak spravim pohyb palca smerom k malíčku....
...šetri si ruku ....hlavne zápästie ...pri tej onej činnosti ....:cool::---:D:D:D:D
Silvernola
19.09.11,15:51
Tvoj nick (zrejme ti vypadlo písmenko) "mrzacik" sa týka tvojho fyzického zdravia, alebo...?
Richard
20.09.11,08:59
Ahojte, ak chceme mať na Porade slušnosť, tak bojujme slušne, osočovanie nikdy neprinesie lepšiu reakciu, len horšiu. Tému uzatváram, keďže skĺzla pod úroveň slušnosti.