fetya
20.09.11,12:37
ma uz niekto skusenosti s firmou tatranskyprofil.com? maju zaujimave ceny profilov, planujem kupit hr.1,1 cm na podhlady medzi krokvy. Tovar podla reklami prinesu zadarmu nad urcity objem. Obchodoval s nimi uz niekto?
mendo933
20.09.11,11:47
Ja som od nich bral tatransky, este som aj cosi stiahol z ceny. Kvalita OK, len pochybujem ze malo drevo vlhkost 20% ako uvadzaju, ale inak vsetko bez problemov. Bral som I.tr.
marleau
20.09.11,13:38
Skúšal som si vyrábať "svoj" tatranský profil.Nikdy som nedosiahol kvalitu a už vonkoncom nie cenu veľkovýrobcu.Nie som si však istý,či možme na Slovensku o niekom hovoriť ako o veľkovýrobcovi TP.Na výrobu TP potrebujeme trošku inú kvalitu dreva a jeho spracovania ako napr. so stavebným rezivom.O dlážkovici ani nehovorím.Ja používam TP z dovozu,väčšinou z Ruska a to drevo je rozprávka oproti nášmu.Na dobré drevo treba lesy,tie slovenské ...no obávam sa.
peterjana
21.09.11,10:01
Aj my sme mali tatransky profil z tejto firmy,objednavali sme od nich aj rohové listy. Boli sme spokojny,naozaj dodrzali to co udavaju na ich adrese,tovar nam dodali rychlo a neplatili sme za dovoz nic. Tatransky profil sme pouzili na podbitie podkrovnych izieb.
fetya
21.09.11,17:52
dakujem za prispevky, takze je to seriozna, doveryhodna firma.
dkav
22.10.12,16:48
Moja skusenost. Objednane 65m2 tatransky profil 1,5 2 trieda. Po tyzdni sa ozvali ze to dovezu za dva dni okolo 5 rano. Dalsi den volali ze pridu o 4 rano a nalozena je 1 trieda. Na co som povedal dobre. Tlacil ma cas. Ked to doviezli tak mi nechceli dat fakturu. Chybal 1m2. Ked som to cez den rozbalil tak 1 trieda tam nebola skoro ziadna . 2 trieda mozno 55% . Zvysok 45%plesnive prehnite a este aj tenke . Od firmy Tatranskyprofil.com Uz nikdy nic. Podvodnici.
valkav
23.10.13,09:57
podobnu zlu skusenost mam z podobnej firmy na orave z www.tatransky-profil.eu Objednaval som 1. triedu a prisla 2. resp. 3 trieda. Kora, ina farebnost, vypadavajuce suky, rozstiepene atd. Od takychto firiem radsej ruky prec. Usetrite si kopec casu a nervov.
jarott
02.06.15,06:56
Chcel by som vas varovat pred strankou vyberovy-tatranskyprofil.sk, kde som si objednal I. triedu, ked som rozbalil tak 10% bolo I.triedy, 20% II.triedy, 60% III.triedy a 10% triedy palivového dreva. Po dadani mi nevedeli dat fakturu ani doklad o kupe cize zarobili este aj na DPH. Obklad nebol vysuseny, po par dnoch ako som ho nahodil sa tak svrkol ze je cez neho vidiet. Obklad niebol v rovnakých sirkach a niektore ani hrúbkach.Od týchto podvodnikov NEKUPOVAT!!
jožika
14.10.16,15:51
Firma www.tatransky-profil.com, majiteľ Peter Ťapák z Dlhej nad Oravou je nespolahlivá, nedodržuje termín dodávky, nedodá objednané množstvo a kvalitu. Najprv priviezli len polovicu objednaných dosiek, po dohadovaní s majiteľom (bol arogantný) mi sľúbil zbytok doviezť zajtra, potom pozajtra a nakoniec chýbajúce dosky nedodali vôbec. Podotýkam, že som mal objednaných majstrov a musel som ich poslať preč a zaplatiť cestovné a prestoj. Dosky v prvej triede kvality mali veľa sukov, aj vypadaných a niektoré boli popraskané. K úhrade v hotovosti nemajú doklad.
V núdzi som urobil novú objednávku ktorú mi sľúbili priviezť do 5 dní. dosky nedoviezli a ani sa neozvali. Keď som im volal prečo mi dosky nedoviezli, tak mi bolo povedané, že majiteľ je u lekára.
Odporúčam u tejto firmy neobjednávať drevo, vyhnete sa podobným patáliám
burizoon
08.06.17,07:58
Mám takisto veľmi zlú skúsenosť z firmou vystupujúcou pod názvom stránky www.tatrankyprofil.eu alebo dreveneobklady.eu pretože to čo mi poslali nemalo s 1 triedou nič spoločné. Dlážkovica sa nedala použiť takmer vôbec a obklad bol už na prvý pohľad v balíkoch nekvalitný, niektoré obklady ani neboli úplne ohobľované, popraskané, vyštrbené. Nakoniec sme im všetko vrátili, ale mohli sme si ušetriť čas aj telefonaty s arogantným majiteľom.