noel.g
20.09.11,16:59
Ahojte Poradaci

Mam taky mensi problem s MS office Outlook (original zakupeny MS OFFICE), pouzival som ho bez problemov takmer 2 roky, ale pred niekolkymi dnami sa mi pri spusteni objavilli tieto chyby. Skusal som cely balik office preinstalovat, stiahol som si zo stranky microsoftu malu utilitku, ktora by mala odinstalovat komplet balik aj s registrami, niekolko krat som ho opat nainstaloval, hladal som riesenie i cez Google, no nedopatral som sa k nejakemu rozumnemu rieseniu. Nemate predstavu v com by mohol byt "pes zakopany"?

pridavam screenshots:
102155102156
Vlado40
20.09.11,15:05
Skús si pomaly a pozorne prečítať text na druhom obrázku.Zrejme je tam nainštalovaný prgram ,ktorý bráni otvoreniu Office Outlook.Odinštaluj ten program a skús,alebo treba zmeniť nastavenie v tom programe .
noel.g
20.09.11,15:11
zdravim

problem je v tom, ze som skusal presne dodrzat pokyny toho, co zobrazuje druhy obrazok, bohuzial, nedokazem sa dopatrat ani v adresaroch k tomu antispamu, ten som pouzival kedysi a davno pradavno som tuto vec kompletne odinstaloval. skusal som zobrazit aj skryte priecinky, bohuzial tento adresar nikde neviem najst..
Vlado40
20.09.11,15:25
Skús si nainštalovať CCleaner a pozrieť sa na programy ,ktoré sa spúšťajú po štarte.Môžeš si ním aj prečistiť registre.Aký windows používaš?
http://www.piriform.com/ccleaner/download
noel.g
20.09.11,15:28
Windows 7, dopatral som sa k tomu, ze problem by mohol byt niekde v registroch, pretoze program "teoreticky" neexistuje, niekde bude robit sarapatu nejaky kluc v registri, ktory tam ostal zasity niekde - Ccleaner som skusal..
Vlado40
20.09.11,15:29
Tak skús ručne v regedite hľadať PC Tools.Aký je to Office.
Stefan2005
20.09.11,15:50
zdravim

problem je v tom, ze som skusal presne dodrzat pokyny toho, co zobrazuje druhy obrazok, bohuzial, nedokazem sa dopatrat ani v adresaroch k tomu antispamu, ten som pouzival kedysi a davno pradavno som tuto vec kompletne odinstaloval. skusal som zobrazit aj skryte priecinky, bohuzial tento adresar nikde neviem najst..

určité riešenia sú navrhnuté tu: http://www.pctools.com/forum/showthread.php?65678-Outlook-Spam-Task-bar
noel.g
20.09.11,16:04
Zdravim este raz, dakujem za cenne rady - v konecnom dosledku islo o velmi jednoduche riesenie, akosi svojpomocne som k tomu dosiel, takze pre pripad chybovych hlaseni co sa tyka ADD-IN napriklad v spominanom MS Outlook chodte v hornej liste na polozku: Tools(Nastroje) - Trust Center - Add-ins v zobrazenom okne, ktore sa Vam otvori je uplne dolu polozka Manage. Kliknite na GO a odznacte nechceny Add - in. Zopakujte podobny postup vo vsetkych volbach Manage:
COM Add - ins, Exchange Client Extensions,

102157102158102159102160