Kora22
21.09.11,23:20
Prosím Vás môže sa mi niekto skúsený pozrieť na tieto fotky, či nám inštalatér dobre zaviedol vodu do baráku? Voda by sa podľa mňa mala dať uzatvárať tu v suteréne a nie vonku v šachte ako nám to povedal, že vraj nám dal ventil do šachty. A tá zvislá hadica sa úplne hýbe ako pelendrek, vôbec nie je pevná. Som laik, ale snáď by sa to malo dať prirobiť napevno. A keď som chcela, aby natiahol vodu von pred dom, povedal, že veď si potiahneme hadicu. Nie je to divné ťahať hadicu zo suterénu-práčovne?! Podľa mňa by sa tam do suterénu malo dať nejaké "téčko", aby sa tam dal dať ventil, ktorým sa bude odstavovať voda (a nie v šachte, kto sa tam bude zakaždým trepať) a zároveň vyvŕtať otvor buď nad tým existujúcim alebo povedľa a natiahnuť potrubie späť k šachte a (napríklad) o vodovodnú šachtu prichytiť nejakými pevnými svorkami nejakú oceľovú rúru(alebo skrátka aká sa používa. neviem presne), ktorá bude vyvedená von nad povrch a normálne s točkou, aby sa dala čerpať voda odtiaľ a nie ťahať kilometer zo suterénu nejakú hadicu keď budem chcieť napríklad poliať trávu. Poraďte mi prosím. Veľmi ďakujem vopred :)
220870
22.09.11,03:43
Vodár by mal umiestniť batérie ,ventili tam kde si to praje zákazník a nie tam kde sa to páči jemu.
Kora22
22.09.11,05:07
Veď je to, len on to je z rodiny a je to bohužiaľ veľmi "citlivá" záležitosť, preto prikladám aj fotky, lebo si chcem aspoň takto overiť, či uvažujem správne, resp. ako je to technicky vykonané - či správne, aby sa s tým potom dalo vyrukovať a dôkazne preukázať, že sa to dá urobiť aj inak a oveľa praktickejšie.
ducho7
23.11.11,19:22
Nikdy neber nikoho z rodiny. Aj keby to malo byt zadarmo....
Kora22
28.02.12,22:13
ĎAkujem za príspevky.