hacker007
22.09.11,08:23
Dobrý deň,
Potrebujem 3 rady:
1. Ako správne vymerať okná?
2.Máte niekto skúsenosti s firmou Inter Okno?
3.Oplatí sa dať dvojsklo alebo radšej trojsklo do paneláku?
hacker007
22.09.11,06:25
hacker007
22.09.11,06:26
hacker007
23.09.11,04:25
Nikto nič??????????
sonab
23.09.11,05:03
My máme plastové okná od firmy Inter Okno (z Komárna) asi rok, je to profil Aluplast. Zatiaľ sme spokojní, jednu zimu sme už s oknami prežili bez problémov .
Do online kalkulácie na ich stránke treba zadať rozmery stavebného otvoru, my sme si následne nechali okná zamerať od nich, ale cena "sadla" podľa internetovej kalkulácie. Dávali sme si robiť ponuky od viacerých firiem, táto spoločnosť bola bezkonkurenčne najlacnejšia, termíny dodania dodržali.
Okná osadili dobre, trošku máme výhrady s murárskymi vysprávkami, tie odporúčam možno riešiť vo vlastnej réžii, lebo manžel to po nich "upravoval" (oni argumentovali, že ide o hrubé vysprávky, a boli naozaj "hrubé"). Ale ako píšem, okná aj ich osadenie, cena a dodávka OK.
hacker007
23.09.11,13:06
Ďakujem za odpoveď.
Mne to neprídu vymerať, lebo montáž robia iba v BA a NR kraji. :(
Len mi dali info, že z výšky otvoru mám odpočítať 5cm a zo šírky 2cm.
No tie ich ceny sú až neskutočné.
Medzi ich cenou a druhou najlepšou ne 44%. Čo je doslova fantastické až to zaváňa prúserom.
Preto som sa informoval.
atlasub
09.02.12,19:43
Ja mám tiez okná od inter okno,som spokojný,doporučujem!
fetya
10.02.12,10:15
ja som od nich tiez mal ponuku, no povedal som, ze este nie som rozhodnuty. Po dvoch tyzdnoch my volali, ze daju 10 percent zlavu ak este tento den to objednam -300 eur. Mal som lepsiu cenu od ineho, ale ked nemam druhu ponuku, tak berem od nich. Pozor na druhu firmu, profimont, tiez blizko od nich, tie maju salamander, ale vela staznosti na nich.