Rado66633
23.09.11,14:11
Ahojte, mam taku otazocku.
pred dvoma dnami som cvicil vo fitness centre. Ku koncu treningu som cvicil leg press na nohy. Ako som tlacil nohami zavazie tak mi na pravej strane brucha nieco, neviem ako to opisat „ puklo, prasko“ taky dost zvlastny zvuk.
No a od tohto momentu ma boli tato cast brucha ze v noci ani spat nemozem ( ked si samozrejme lahnem na brucho na to miesto kde je zdroj bolesti) cez den je ta bolest len v urcitom uhle.
Co to moze byt? Pruh dufam ze nie, moze to byt len nejake natiahnutie brusneho svalu,alebo nieco ine?
buchač
23.09.11,12:21
Ahojte, mam taku otazocku.
pred dvoma dnami som cvicil vo fitness centre. Ku koncu treningu som cvicil leg press na nohy. Ako som tlacil nohami zavazie tak mi na pravej strane brucha nieco, neviem ako to opisat „ puklo, prasko“ taky dost zvlastny zvuk.
No a od tohto momentu ma boli tato cast brucha ze v noci ani spat nemozem ( ked si samozrejme lahnem na brucho na to miesto kde je zdroj bolesti)
...si ľahni na chrbát ...
cez den je ta bolest len v urcitom uhle.
...šak daj iný uhol ...
Co to moze byt? Pruh dufam ze nie, moze to byt len nejake natiahnutie brusneho svalu,alebo nieco ine?
...a čo tak prasknutie ...????????


...aj ja sa spýtam ...


Pôjdem miesto Teba k lekárovi .....či ....????
Katarina
23.09.11,14:53
Bež na ultrazvuk, môže to byť pruh aj nemusí. Nechcem ťa vyľakať, ale ak je to pruh môže sa zaseknúť črevo a to je veľmi nebezpečné.
lujza.j
23.09.11,15:57