nikusa.pechova
24.09.11,16:10
Dobrý deň

Už dlhšiu dobu sa pohybujem v zahraničí (taliansko, rakusko a grecko), v poslednej dobe mam problém z bruchom. Nafuknute, problém z WC taktiež čo sa týka menštruácie tak už 6 mesiacov je veľmi nepravidelná. V prvej chvíli som myslela na tehotenstvo no to lekár vyvrátil vraj je to spôsobene zmenou klímu dostala som preháňadlo a koniec. na slovensko sa dostanem približne o 3 mesiace neviete mi poradiť čo robiť alebo čo by to mohlo byt. v dnešných dňoch už na wc nedokážem ísť bez tabletiek skúšam všetko figy čaje na prírodnej baze nič nepomáha
buchač
24.09.11,18:16
Dobrý deň

Už dlhšiu dobu sa pohybujem v zahraničí (taliansko, rakusko a grecko), v poslednej dobe mam problém z bruchom. Nafuknute, problém z WC taktiež čo sa týka menštruácie tak už 6 mesiacov je veľmi nepravidelná. V prvej chvíli som myslela na tehotenstvo no to lekár vyvrátil vraj je to spôsobene zmenou klímu dostala som preháňadlo a koniec. na slovensko sa dostanem približne o 3 mesiace neviete mi poradiť čo robiť alebo čo by to mohlo byt. v dnešných dňoch už na wc nedokážem ísť bez tabletiek skúšam všetko figy čaje na prírodnej baze nič nepomáha
Moje odpovede sa občas nezvyknú páčiť ...a táto nebude výnimkou ...:rolleyes:

Čo sa týka menzesu , tak občas mám len kramoše , v tom Ti neporadím :rolleyes:;):---:D......u lekára si bola ,tehotenstvo jesto nepotvrdené ...

Dobrý blbec je ten doktor ( asi ten v Grécku...) , ktorý povie , že bolesti brucha sú spôsobené klímou ...je jasné, že sa to môže stať dovolenkárom , no Ty (ako vravíš )si vonku už dlhšiu dobu ...
Na wecko nedokážeš ísť bez tabletiek ???....táto veta sadá chápať všeliako :
- tabletka proti hnačke
- tabletka proti zápche
- tabletka na bolesti brucha
- tabletka na ....................................

Skúšaš všetko .....figy , čaje ............he ...nesranduj ...

Na Slovensko sa dostaneš až o tri mesiace ?????
NO A ???????????????????????
Ešte mi povedz - potvrď , že nemáš ani zdravotné poistenie a ma trafí ...

Tak mi to teraz pripadá ako poniektorí naši , vonku pracujúci sa správajú...radšej trpia ako tie kone , ako peňaženku otvoriť ...
Už som aj také postrehol niekde , že jeden cez oceán preletel , plombu si dal opraviť ( respektíve niečo iné ) ...no v tomto prípade ho spiatočná letenka stála podstatne menej ako tá spomenutá oprava zubov v USA ...

Záver a ani moje doporučenie hádam nie je potrebné vysvetliť .................................................. .........či ......??????? :cool: