ldi
26.09.11,17:44
Zdravím vás poraďáci..
Má niekdo skusenosti s kupelnou liečbou cez zdravotnu poisťovňu Dôvera?
Kolko sa dopláca v kategórii B a ktoré kupele na liečbu pohyboveho ústrojenstva sú
na akej urovni.Poprosil by som o Vaše skusenosti z pobytu.
Ďakujem
drobeceva
26.09.11,16:26
Zdravím vás poraďáci..
Má niekdo skusenosti s kupelnou liečbou cez zdravotnu poisťovňu Dôvera?
Kolko sa dopláca v kategórii B a ktoré kupele na liečbu pohyboveho ústrojenstva sú
na akej urovni.Poprosil by som o Vaše skusenosti z pobytu.
Ďakujem

Daj si do vyhľadávača...je tu viacero príspevkov k tejto téme. Napr. aj tu http://www.porada.sk/t54692-kupele.html

Čo sa týka doplatkov, záleží, o ktoré kúpele máš záujem. Najlepšie si vyhľadať na nete cenník jednotlivých LD.
Ak Ti zašlú schválený poukaz, prílohou je zoznam kúpeľov na pohybové ústr. - sú drahšie, lacnejšie, záleží od kategórie. Najlepšie je vybrať si, zavolať do jednotlivých LD a správne sa rozhodnúť.

Na pohybové som absolvovala napr. Piešťany, Bojnice, Turč.Teplice - všetko má svoje za a proti.
olga88
27.09.11,08:19
Mne sa velmi paci v kupeloch Vysne Ruzbachy.Doplatok v kategorii B je v II. plroku 323eura.
janette0
23.01.12,06:11
Dobry den,v marci planujem ist do kupelov,chcela by som ist do piestanov,len neviem kolko sa doplaca(skupina B),nechcem ziadnu komfortnu izbu,co najlacnejsie,prosim poradte kolko ma tak vyjde kupelny pobyt skupina B(cca..),kde sa doplaca strava a ubytovanie,alebo poradte nejake lacnejsie kupele,kedze penazi nejak nemam nazvys...dakujem za rady
akeber
23.01.12,07:12
Ja som bola v Turčianskych Tepliciach v hoteli Veľká Fatra cez Dôveru , sama som si vybrala kde pôjdem do kúpeľov . Bolo tam výborne....vynikajúci personál , čisto a veľmi pekné prostredie . A ani na stravu nedám dopustiť...doplácala som 53 euro a bola som tam 22 dní ale nie na pohybové ústrojenstvo (na pohybové boli dlhšie ) .....stačí zavolať na dôveru a opýtať sa ....