pafendorf
26.09.11,18:59
prosim o nejaku radu, na disku C mi pise ze mam volnu pamat 1mb z 50gb , ale v skutocnosti su tam dokumenty s velkostou max. 2 gb a 48 gb nemam ani sajnu kde su ? co by ani tak nevadilo ale ide o to ze mi nenacitava stranky na nete a tuto poradu mi ukazuje nieco ako word dokument.Uz som tolko veci povymazaval s c-cka ze uz nemam co vymazavat ... no a samozrejme ked vymazem tak mam dajme tomu volnu pamat 50 mb s 50 gb a po chvilke to zase padne na mega a menej ...Neviete preco to tak robi ? bo ho vyhodim von oknom :D vdaka...
zk24
26.09.11,17:03
Kde mas nainstalovane programy, operacny system a podobne...?
pafendorf
26.09.11,17:06
Kde mas nainstalovane programy, operacny system a podobne...? Vsetky programy su na tom C -cku, na E cku ma 60 GB volnych ale to mi je hoby platne ked mi net nefunguje aj ked porada ako tak ide ale ine stranky nejdu ...
marjankaj
26.09.11,17:07
Neviete preco to tak robi ? bo ho vyhodim von oknom :D vdaka...

I tak še dá.:--- A kúp si nový.:cool:
pafendorf
26.09.11,17:10
I tak še dá.:--- A kúp si nový.:cool:nekupis pocitac nahodou ?? :D :D v super stave :D
zk24
26.09.11,17:11
Vsetky programy su na tom C -cku, na E cku ma 60 GB volnych ale to mi je hoby platne ked mi net nefunguje aj ked porada ako tak ide ale ine stranky nejdu ...

A aku velkost ma OS a ine programy? Ked sa cudujes ze kde je 48GB... no asi tam :) mozes programy odinstalovat z C-cka a nainstalovat na E-cko, aby si zvacsil priestor na C-cku...
pafendorf
26.09.11,17:20
A aku velkost ma OS a ine programy? Ked sa cudujes ze kde je 48GB... no asi tam :) mozes programy odinstalovat z C-cka a nainstalovat na E-cko, aby si zvacsil priestor na C-cku... No pockaj, ked kliknem na C cko su tam tie programy a ine vecicky s celkovou velkostou 2 GB ... pricom mi pise v tomto momente 0B volnych s 50 gb , cize 48 GB nemam nikde a este jedna vec .. je bezna vec ked odinstalujes programi na tom Ccku, tam sa mi dajme tomu uvolni pamat 300 MB a po hodinke mi zase pise ze nemam ziadnu volnu pamat bez toho aby som tam nieco natahal alebo instaloval ?????
marjankaj
26.09.11,17:20
nekupis pocitac nahodou ?? :D :D v super stave :D

To určite.:--- Aj na USB kľúči mám viac miesta.:cool:
pafendorf
26.09.11,17:22
To určite.:--- Aj na USB kľúči mám viac miesta.:cool: Akoze mne je to FUKA LUKA :D Nevies o co prichadzas :P
marjankaj
26.09.11,17:31
Akoze mne je to FUKA LUKA :D Nevies o co prichadzas :P

Tak ho daruj do detského domova. Furt lepšie ako vyhodiť z okna.
Vlado40
26.09.11,19:41
Nezabudni ,že aj to čo je na ploche je vlastne na C.Veľa ľudí má na ploche uložené filmy a ani nevedia ,že plocha je súčasťou C a potom samozrejme ak je preplnené C ,tak padá aj internet.
kergulaan
27.09.11,03:55
Vsetky programy su na tom C -cku, na E cku ma 60 GB volnych ale to mi je hoby platne ked mi net nefunguje aj ked porada ako tak ide ale ine stranky nejdu ...
V akom programe pozeras ake mas kde subory? Windows explorer? Mas tam nastavene, ze nech ti to ukazuje skryte a systemove subory? vid priloha
Nemoze byt, ze ti system a vsetky programi zaberaju na C iba 2GB. Zrejme ti to nezobrazuje spravne.

Dalej skus z volby Start - vsetky programi - prislusenstvo - system tools - cistenie disku.
Pred tym ale vysyp / vycisti smetny kos - myslim ten vo windows.

Ak by ti to neslo, tak sa mozeme pokusit zmenit velkosti jednotlivych particii disku. MMCH pisez, ze mas C a E - kde mas D?
KoxXxo
27.09.11,05:25
Trošku to prekutri týmto (http://www.dsl.sk/article.php?article=8803&title=) programom.
pafendorf
27.09.11,07:45
V akom programe pozeras ake mas kde subory? Windows explorer? Mas tam nastavene, ze nech ti to ukazuje skryte a systemove subory? vid priloha
Nemoze byt, ze ti system a vsetky programi zaberaju na C iba 2GB. Zrejme ti to nezobrazuje spravne.

Dalej skus z volby Start - vsetky programi - prislusenstvo - system tools - cistenie disku.
Pred tym ale vysyp / vycisti smetny kos - myslim ten vo windows.

Ak by ti to neslo, tak sa mozeme pokusit zmenit velkosti jednotlivych particii disku. MMCH pisez, ze mas C a E - kde mas D?

Ano cez windows pozeram , pise mi tam nainstalovanych 62 programov celkova velkost 1,95 GB, a kde sa to nastavuje?tie systemove subory ? podla prilohy to neviem usudit .

Inac podarilo sa mi vycistit disk C , ziskal som 3,3 GB som sa potesil zato dakujem , zase som sa nieco naucil :) ale sa obavam toho ze to zase padne na nulu, lebo po hodinke nic nerobenia na PC mam 3,1 GB a ja sa pytam ako laik je to bezna vec ?

A co sa tyka toho D cka ten je pri jednotke DVD-RW a pevny disk mam C, E

A pre Vlado40 nemam ziadne filmy na ploche na tom pocitaci nie je takmer nic ...
sthruska
27.09.11,07:53
Použi na vyčistenie PC ccleaner. Možno by bolo dobré skontrolovať disk.
kergulaan
27.09.11,08:40
To ze ti z nicoho nic mizne kapacita disku, to nie je normaln. Ako sa z ioblubov vsade pise. Asi tam mas nieco, ale v tom ti neporadim, nie som taky expert.
K tym suborom:
Spusti si win explorera - Nastroje - Moznosti priecinka - Zobrazenie - a tam mas uz jednotlive nastavenia, co sa ti ma ukazovat pri pustenom WinE.
Ako uvidis, mas tam viac moznosti Pozri sa ci mas pri Skryte subory a priecinky oznacenu volbu - zobrazit skryte.... ked nie tak si ju oznac a potom tam nad tym stlac "Pouzit pre vsetky priecinky"
No a malo by ti zo zobrazovat vsetko.
kergulaan
27.09.11,08:42
Asi si pri cisteni vysypal aj kos, ale pre istotu sa na to pozri, ci ho mas prazdny.
MMCH este otazka, mas tam iba jedno konto na pocitaci?
TomasHC
27.09.11,10:32
Vypni obnovu systemu, presun pagefile na disk E:, zmaz stare zalohy bezpecnostnych zaplat - proste pouzi ten CCleaner, alebo to co pridal KoxXxo (http://www.porada.sk/member.php?u=162877).
pafendorf
27.09.11,13:32
Dobre, vďaka Vam vsetkym za rady, dufam ze teraz bude slapat jak svajciarske hodinky aj displej od prachu mi vycistilo :D
Flinstone
27.09.11,14:39
ak máš zapnuté indexovanie disku C: tak to vypni... je možné, že si OS drží aj kopec zbytočných info... s tým, že to vyžralo 12GB som sa už stretol... tak ktovie čo môžeš čakať od windowsov