bizonik
28.09.11,17:39
Dobry vecer,prosim Vas o radu ako to funguje ak ma clovek zdr.problemy a je mozna operacia alebo skor nutna,ak sa stav pacienta nezlepsi po amb.liecbe.
Zajtra mam ist k obvodnemu a ten mi vypise papiere k potrebnym doktorom na vysetrenia podla toho ku komu patrim asi podla trv.bydliska ci ako to je pod koho spadam.
Ale chcel by som ineho u ktoreho som(asi mu treba zacvakat.ak ma nebude chciet vziat v termine ako by sa hodilo vsak)?

A to hlavne trebars ako to funguje teda s tym ked mi povedia po vysetreniach ze sa to nezlepsilo a bude to treba operovat?Oni ma poslu tam kam mam ist a kde som uz bol hospitalizovany,ale co ak chcem ine podmienky,HLAVNE vlastnu izbu a klud,mam pravo o to poziadat ?Samozrejme ratam s tym ze sa bude platit.
Alebo popripade mam pravo ist na sukromnu kliniku a ako to funguje,fakt sa v tomto neviem vobec pohybovat.
pasuliatko
28.09.11,16:34
podľa toho čo operovať... v Ba sú súkromné ortopedické kliniky napr... tam sa platí...
bizonik
28.09.11,16:39
No jedna sa o brusnu dutinu resp.crevo.
alaya1
28.09.11,16:52
So vsetkym by mal pacienta oboznamit prakticky lekar. Ma znalostzi aj o sukromnych zariadeniach.
bizonik
28.09.11,17:15
Cize mi teda postaci si ako sa hovori otvorit papulu,samozrejme slusne ako som pochopil:)
Tak som teda zvedavy aka bude reakcia pani obv. doktorky...
buchač
28.09.11,17:34
Dobry vecer,prosim Vas o radu ako to funguje ak ma clovek zdr.problemy a je mozna operacia alebo skor nutna,ak sa stav pacienta nezlepsi po amb.liecbe.
Zajtra mam ist k obvodnemu a ten mi vypise papiere k potrebnym doktorom na vysetrenia podla toho ku komu patrim asi podla trv.bydliska ci ako to je pod koho spadam.
Jednoznačne ...ale to je to najmenej , najmänšie zlo ...
Ale chcel by som ineho u ktoreho som(asi mu treba zacvakat.ak ma nebude chciet vziat v termine ako by sa hodilo vsak)?
Akože obvodného ???...nemusí práve ten byť ...v dnešnej dobe si vyberáš sám svojho lekára ...
A to hlavne trebars ako to funguje teda s tym ked mi povedia po vysetreniach ze sa to nezlepsilo a bude to treba operovat?Oni ma poslu tam kam mam ist a kde som uz bol hospitalizovany,ale co ak chcem ine podmienky,HLAVNE vlastnu izbu a klud,mam pravo o to poziadat ?Samozrejme ratam s tym ze sa bude platit.
Za nadštandart sa vždy platí .......no záleží aj od toho ,či dané zariadenie takúto možnosť má ...
Tam , kde som donedávna chodil (VLA ) boli na každom oddelení k dispozícii práve separé izby ...za noc cca 300 SK vtedy bolo ( ak sa dobre pamätám )
Alebo popripade mam pravo ist na sukromnu kliniku a ako to funguje,fakt sa v tomto neviem vobec pohybovat.
Máš ...


...Tvoje zdravie ...Tvoje love .........alebo naopak ...
BXLmiami
29.09.11,07:02
Môžeš chcieť čo si len vymyslíš,pokiaľ si pripravený za to platiť.Pokiaľ nie,musíš brať čo dávajú.