Martina V
29.09.11,11:51
Pekný deň všetkým. Pozná niekto podlahové vykurovanie DEVI? Je pravda že sa oplatí oveľa viac ako klasické podlahové kúrenie aj čo sa týka peňazí aj je to efektívnejšie???? Vie my niekto k tomuto systému povedať viac? Najlepšie z vlastnej skúsenosti. Ďakujem
tienik
29.09.11,17:36
DEVI je norma zavedene znacka, nebal by som sa ju odporucat. Ktore kurenie sa oplati, to je silne idividualna vec, kazdy z nas ma ine poziadavky, kazdy ma iny dom - ine straty. Ja osobne "razim" teoriu elektrickeho kurenia pri minimalizovani strat domu pocas stavby. Nie som ale velkym zastancom podlahovky - v tomto pripade mi pripada dost obmedzujuca. Predsa len treba na nu brat ohlad pri zariadovani.
Dubak2000
30.09.11,07:00
Druh vykurovania si clovek musi rozhodnut sam. Mame DEVI v kupelniach a funguje to ok. Ale pouzivali sme ho len kratko pretoze nas nebavi mysliet na to aby sme to tak hodinu pred kupanim zapli, pripadne vyuzivali v rovnakom case a zapinal regulator. Ale to v pripade ze sa pouziva na celkove kurenie problem nebude. Ked sme to kedysi zvazovali tak vychadzalo ze pociatocne naklady su nizsie a potom prevadzkove vyssie. Ale zamietli sme to kedze sme nechceli podlahovku.