vierka.vieročka
29.09.11,13:32
Ahojte, počuli ste už o aniónových vložkách ? (pýtam sa žien, samozrejme !) Ževraj ich odporučujú aj gynekológovia.
Suellen
18.11.11,23:35
práve mi ich odporučila moja lekárka, spolu s probiotickými tampónmi Ellen, ona tvrdí, že kombináciou týchto dvoch produktov má fantastické výsledky u pacientok s všelijakými možnými diagnózami...
pepsikova
19.11.11,05:33
práve mi ich odporučila moja lekárka, spolu s probiotickými tampónmi Ellen, ona tvrdí, že kombináciou týchto dvoch produktov má fantastické výsledky u pacientok s všelijakými možnými diagnózami.....


...neverím...
Zdenka 0705
19.11.11,05:44
.. a zabudla povedať, ako sa jej za tieto "doporučenia"
dealeri a farm firmy odvďačujú... neverím ani ja ...
arizona
19.11.11,05:56
A ked niekto povie, ze ziadne vysledky nevidi, tak budu presviedcat,ze ich treba pouzivat dlhodbo...
...jasnacka! len kupujte :---
KoxXxo
19.11.11,05:59
Pozor! Odporúča ich 9 z 10-tich gynekológov.
pepsikova
19.11.11,08:23
...a možno časom vymyslia aj kationové vložky a potom bude fičať reklama:..anionové plus kationivé vložky rovná sa zdravá žena!...(akýýý mám nápad!:)
Tweety
19.11.11,10:15
Treba si uvedomiť, že všetko je len o biznise, ale keď na to máš, kúp, sama uvidíš ich pozitívum, salebo nedajbože, negatíva. Terazky reklama hýbe svetom. Niekedy boli len také obyčajné(bola doba, keď neboli ani tie) s krídelkami bez krídelok a prežili sme, a nebolo ani toľko ženských chorôb. Ale čo už, reklama je reklama( žeby od slova klamať?)
mpca
19.11.11,10:27
mimotemy reklama od slova reklamovať? :)
Suellen
19.11.11,11:32
moja lekárka je moja dlhodobá priateľka, ktorá mi poskytuje viac ako štandardnú starostlivosť a všemožne sa snaží šetriť moju peňaženku...nemyslím si, že by mi ich odporúčala len kvôli svojmu zisku...
jednoznačne vyskúšam...
lujza.j
19.11.11,14:15
http://www.anionovevlozky.eu/

č (http://www.anionovevlozky.eu/)istý biznis.....


Eliminují škodlivé bakterie (antibakteriální působení)
Působí protizánětlivě
Udržují správné pH pokožky
Zlepšují hormonální rovnováhu
Působí vitalizačně :eek:
Zvyšují odolnost vůči stresu :eek:
Zlepšují látkovou výměnu
Eliminují nepříjemný zápach
posílení imunitního systému
odstraňují pocit únavy:eek:
redukují napětí :eek:
zvýšují odolnost vůči stresu
aktivují buněčný metabolismu
čištění krve :eek:
no nekúp to :D
KoxXxo
19.11.11,14:20
Mňa asi prehodí, to je lepšie ako kozmodisk:


Proč používat anionové vložkyPreventivně léčivé aniontové (anionové) vložky s čipem pro celou rodinu. Jejich LÉČIVOU sílu mohou používat ženy, děti, ale i muži všech věkových kategorií. Vychází z nejnovějších výzkumů originální technologie ČÍNSKÉ MEDICÍNY. Aniontový čip se aktivuje při vlhkosti a teplotě lidského těla a vysílá do organismu intenzivní pramen aniontů (až 5800 na cm3), čímž zabraňuje rozmnožování bakterií po dobu až 20 hodin a blahodárně působí na lidské zdraví.
lujza.j
19.11.11,14:23
Mňa asi prehodí, to je lepšie ako kozmodisk:


Proč používat anionové vložkyPreventivně léčivé aniontové (anionové) vložky s čipem pro celou rodinu. Jejich LÉČIVOU sílu mohou používat ženy, děti, ale i muži všech věkových kategorií. Vychází z nejnovějších výzkumů originální technologie ČÍNSKÉ MEDICÍNY. Aniontový čip se aktivuje při vlhkosti a teplotě lidského těla a vysílá do organismu intenzivní pramen aniontů (až 5800 na cm3), čímž zabraňuje rozmnožování bakterií po dobu až 20 hodin a blahodárně působí na lidské zdraví.



:D:D:D:D kúpim a ked ma bude bolieť hlava tak si prilepím čellllo:D:D
arizona
19.11.11,15:23
Mam kamosku,ktora ich predava a tiez vychvaluje ich ucinky do nebies.
Vraj ich od nej kupuju sportovci,muzi,ktorí si ten pasik vyberaju z vloziek a davaju si ich do tenisiek.

No, mysim, ze keby tie uspechy proti roznym chorobam boli naozaj overene, tak vyrobcovia znackovej sportovej obuvy by ten "zaracny pasik" dokazali zakomponovat priamo do tenisiek ,nie? :confused:;)
arizona
19.11.11,15:25
moja lekárka je moja dlhodobá priateľka, ktorá mi poskytuje viac ako štandardnú starostlivosť a všemožne sa snaží šetriť moju peňaženku...nemyslím si, že by mi ich odporúčala len kvôli svojmu zisku...
jednoznačne vyskúšam...
Stare zname porekadlo ze : na priateloch sa najlepsie zaraba...
pepsikova
19.11.11,15:43
http://www.anionovevlozky.eu/

č (http://www.anionovevlozky.eu/)istý biznis.....


Eliminují škodlivé bakterie (antibakteriální působení)
Působí protizánětlivě
Udržují správné pH pokožky
Zlepšují hormonální rovnováhu
Působí vitalizačně :eek:
Zvyšují odolnost vůči stresu :eek:
Zlepšují látkovou výměnu
Eliminují nepříjemný zápach
posílení imunitního systému
odstraňují pocit únavy:eek:
redukují napětí :eek:
zvýšují odolnost vůči stresu(toto sa mi vidí ako najväčšie pozitívum-ak je nedostatok sexu, je stres, dám si anionku a mám vystarané...či?:D
aktivují buněčný metabolismu
čištění krve :eek:

no nekúp to :D..
...žeby po pribrátore ďalšia náhrada?..
Stanislav 1975
19.11.11,15:46
dneska už je iný luxus- ja si pamatám za komoušov, tie v modrom obale balené hygemy- a to bol kus vaty zabalený v obvaze...:D
pavol54
19.11.11,15:57
..
...žeby po pribrátore ďalšia náhrada?..
blondýnka v obchode: "Prosím si baterku do tybrátora". predavačka nato snáď do vybrátora. " S dôverným priateľom si tykám"
Stanislav 1975
19.11.11,15:59
blondýnka v obchode: "Prosím si baterku do tybrátora". predavačka nato snáď do vybrátora. " S dôverným priateľom si tykám"
inak pozor- dneska je v akcii v zlave dna- 69% zlava...:D

http://www.zlavadna.sk/team.php?id=4373


d (http://www.zlavadna.sk/team.php?id=4373)o roboty to nemusí byť zlá vec...:D
alabut
22.11.11,12:32
Mna by zaujimalo, ci sa nedaju pouzit na filtraciu nepodareneho alkoholu pre kamaratov.
Tweety
22.11.11,12:37
Mna by zaujimalo, ci sa nedaju pouzit na filtraciu nepodareneho alkoholu pre kamaratov. Šak skús, za pokus to možno stojí, či?
alabut
22.11.11,12:49
Juuuj, tu je veselo. :-)
KoxXxo
22.11.11,18:10
Myslíš nové alebo použité?
vulxy
22.11.11,18:36
http://www.anionovevlozky.eu/

č (http://www.anionovevlozky.eu/)istý biznis.....

Eliminují škodlivé bakterie (antibakteriální působení)
Působí protizánětlivě
Udržují správné pH pokožky
Zlepšují hormonální rovnováhu
Působí vitalizačně :eek:
Zvyšují odolnost vůči stresu :eek:
Zlepšují látkovou výměnu
Eliminují nepříjemný zápach
posílení imunitního systému
odstraňují pocit únavy:eek:
redukují napětí :eek:
zvýšují odolnost vůči stresu
aktivují buněčný metabolismu
čištění krve :eek:
no nekúp to :D

uz tam chyba len"zredukuju hmotnost do tyzdna na ideal bez hladovania"
by som si ich aj kupil
katkup
23.11.11,13:54
mne ich raz poslala kamoska, ked som zila v UK, bo tam je totalne mizerna lek. starostlivost a v obchode clovek nekupi ani len urologicky caj a pouzivala som ich asi len 2 dni a fakt mi pomohli, comu som ani ja neverila, ze to moze byt pravda, bo tiez nie som na reklamy, bo si myslim, ze dobre sa samo predava a nepotrebuje reklamu....
Odvtedy ich mam v zasobe, ked citim nejake palenie a hned ich pouzijem a vzdy mi pomohli...nemusim behat ku gynekologovi...
Ale naozaj ako pisu predomnou, treba aspon vyskusat, skus si pozicat od nejakej dobrej kamosky co ma s nimi skusenosti 2-3ks a uvidis, ci ti zapasuju, ci nie...
lujza.j
23.11.11,19:17
mne ich raz poslala kamoska, ked som zila v UK, bo tam je totalne mizerna lek. starostlivost a v obchode clovek nekupi ani len urologicky caj a pouzivala som ich asi len 2 dni a fakt mi pomohli, comu som ani ja neverila, ze to moze byt pravda, bo tiez nie som na reklamy, bo si myslim, ze dobre sa samo predava a nepotrebuje reklamu....
Odvtedy ich mam v zasobe, ked citim nejake palenie a hned ich pouzijem a vzdy mi pomohli...nemusim behat ku gynekologovi...
Ale naozaj ako pisu predomnou, treba aspon vyskusat, skus si pozicat od nejakej dobrej kamosky co ma s nimi skusenosti 2-3ks a uvidis, ci ti zapasuju, ci nie...

prepáč, ale nesúhlasím, vaginálnym problémom treba predchádzať a nie mať v zálohe nejaké vložky.
katkup
24.11.11,07:05
ano Lujza, to je svata pravda s tym sa neda nesuhlasit, ale tak to by sme potom nemuseli dostat ani chripku a ani ziadne ine ochorenie a hlavne by sme riesit nemuseli takuto temu, ale hold zivotna realita je troska ina ;)
evuš
24.11.11,07:09
blondýnka v obchode: "Prosím si baterku do tybrátora". predavačka nato snáď do vybrátora. " S dôverným priateľom si tykám"

mimotemy...ide chlapček popri potoku a vykrikuje : Tydra, Tydra.... nato z vody vystrčí hlavu vydra a hovorí mu : ja nie som Tydra ale vydra .... chlapec nato : však nebudem každej ku...e vykať...
daria29
25.11.11,21:56
Tak výrobcovia to nemozu aplikovat do tenisiek, preto lebo sa to musi vymienat! ci vlozka sa nosi stale ? ten pasik ma nieco do seba, ale to je uz tak, robit si posmech , ked o tom nic neviem? - nevedomost- viete co su to tie ANIONY? ano ,dava sa to do topanok, lebo su ludia co im smrdia nohy,a ten pasik s anionnami elimunuje ten pach! mimochodom vlozky nepredavam, aby tu zase nejaký mudrlant nepovedal ze diler...
lujza.j
25.11.11,22:34
ano Lujza, to je svata pravda s tym sa neda nesuhlasit, ale tak to by sme potom nemuseli dostat ani chripku a ani ziadne ine ochorenie a hlavne by sme riesit nemuseli takuto temu, ale hold zivotna realita je troska ina ;)


hmmm....asi áno ale moja nie.. ja tieto problémy proste nemám..