kvalitar
30.09.11,11:18
Zdravim,
chcem sa opytat poradakov ci maju nejake skusenosti s kindle (http://www.amazon.com/Kindle-Wireless-Reader-Wifi-Graphite/dp/B002Y27P3M/ref=amb_link_85156411_2?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=left-1&pf_rd_r=0MSB1J838EPG2FCV88RD&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1310416522&pf_rd_i=1284007011). Uz som bol pevne rozhodnuty kupit Kindle 3 s normalnou hardwerovou klavesnicou, ale akurat vysla novinka s touch klavesnicou... Viem, ze asi nikto este nemal moznost to fyzicky to porovnat, chcem ale vediet odborny nazor, resp skusenosti ci sa to oplati, ci to vyuzivate a pod.....

Vdaka
Evkake
01.10.11,12:31
Ked mozem poradit, zamerajte sa na formaty, v akych mate knihy, ake viete stiahnut, aby ich citacka videla. Dolezita je aj vydrz baterie, tu si myslim, ze ta s klavesnicou bude mat vydrz lepsiu a aj jej hmotnost bude podla mna nizsia. A samozrejme pamat aby bola dostatocna. Posluzia dobre obe, pokial nerobite poznamky, tak klavesnicu ako taku vyuzivate minimalne, ja osobne len na zadanie stranky, kde ma preskocit. Na internete viac. Kazdy mame ine priority, neviem, co je Vam blizsie, pohodlnejsie, co viac vyuzijete a budete potrebovat.

Ja mam skusenost len s jednou, ta je touch s androidom, ale ina znacka. Okrem toho prehrava mp3, mp4 a video (video som zatial neskusala). Na letisku v Prahe som ju napojila na internet, funguje super. Mne sa nechce sediet pri compe ked potrebujem nieco nastudovat, precitat clanok, s citackou je to ine kafe. Vyuzivam ju velmi vela, osobne vrele odorucam.