peter.atarek
30.09.11,21:12
Zdravím.
Poraďte mi prosím ako sa zbaviť toho,že mi na pracovnej ploche PC všetky ikony naskočia v rovnakej "hlavičke"ako zvolím na otvorenie súboru v danom programe.
Keď zvolím napr. operu na "operu" tak mi to prehodí všetky ikony na operu a otvára všetky v opere....už som zúfalý...:confused:
ďakujem.
peter.atarek
30.09.11,21:11
Ďíky...........ale poradil som si hľadaním na nete.
Pre iných čo sa s tým stretnú pomôže program "file association fixer".už to šlape:):)
janaGT
03.10.11,07:00
poprosím o radu, keď vypnem počítač, všetky ikony na pracovnej plochy sa mi poprehadzujú ... treba niečo niekde nastaviť?
zk24
03.10.11,07:05
Da sa nastavit "zamknutie" ikon na ploche, aby sa nehybali. Aky mas operacny system?
kergulaan
03.10.11,07:06
ako poprehadzuju, asi si chcel napisat zoradia. ci?
Ak mas win XP tak na "pracovnej ploche" klik pravym tlacitkom na myske - zobrazi sa ti ponuka /menu/ a tam hned prva je usporiadat ikony no a vyskusaj. Predpokladam ze budes mat zaskrtnute automaticke usporiadanie.
Stefan2005
03.10.11,07:10
Da sa nastavit "zamknutie" ikon na ploche, aby sa nehybali. Aky mas operacny system?

Jeden z problémov môže byť nepomer "veľkosti ikon" a nastavenie rozlíšenia monitoru, resp. väčší počet ikon, ako sa ich zmestí na plochu...
Predpokladám, že si veľkosť ikon neprestavovala (ak áno, treba nastaviť pôvodné hodnoty), potom by malo pomôcť zvýšenie rozlíšenia obrazovky...
Gapo
03.10.11,07:12
Klikni pravým myšítkom na plochu. Prejdi na "seřadit ikony", tam zafajkni "zarovnat k mřízce" a tiež " zobrazit ikony na ploše. Už by sa nemali ti samé meniť. Platí pre XP.
janaGT
03.10.11,07:18
mám windows 7 home premium
zk24
03.10.11,07:26
mám windows 7 home premium

ako mas nastavene toto? Klik pravou stranou mysky - View (zobrazit)
janaGT
03.10.11,07:31
ďakujem všetkým, už to mám ok :)