delkom
01.10.11,15:03
Vážený poradáci stala sa mi takáto vec:sedel som pri počítači a zrazu v nom niečo buchlo aj dym sa valil z neho a napriek tomu mi stale funguje som bezmocný môže sa stat taketo niečo?
arizona
01.10.11,13:08
duves
01.10.11,15:46
Vážený poradáci stala sa mi takáto vec:sedel som pri počítači a zrazu v nom niečo buchlo aj dym sa valil z neho a napriek tomu mi stale funguje som bezmocný môže sa stat taketo niečo?
Tam je taky maly "mašinista" kruti klukou a asi si buchol hlavu o niečo.
zk24
01.10.11,16:10
Vážený poradáci stala sa mi takáto vec:sedel som pri počítači a zrazu v nom niečo buchlo aj dym sa valil z neho a napriek tomu mi stale funguje som bezmocný môže sa stat taketo niečo?

V počítači alebo monitore?

prečo si bezmocny ked funguje? ked prestane, bude horsie ;)
delkom
01.10.11,19:13
prečo som bezmocný ? TO sa da aj takto s počitačom pracovat?
camozzi
01.10.11,19:19
prečo som bezmocný ? TO sa da aj takto s počitačom pracovat?
Vzhladom na to, ze sa ti podarilo napisat tento prispevok, tak ano. Pockaj, az ti odide zroj alebo MB. Potom si ani neskrnes ;)
marjankaj
01.10.11,19:21
prečo som bezmocný ? TO sa da aj takto s počitačom pracovat?

No ak ti aj hreje, tak si môžeš na ňom urobiť volské oko.:---
derek191919
01.10.11,19:45
Tak niesom odborník na pc, ale ked sa ti toto stalo, tak asi by som sa ho bál mať zapnutý keby som nebol v miestnosti, čo keby sa chytí niečo od neho a vyhoríte? (teda neviem či je to možné, ale elektrika je elektrika)
KoxXxo
01.10.11,19:57
Veď ho otvor a zisti čo horelo.
pepsikova
01.10.11,20:16
...môžeš aj počkať, možno ti povie, čo sa mu stalo aj sám:)...lebo to už je aká blbosť "
aj dym sa valil z neho a napriek tomu mi stale funguje som bezmocný "...
marjankaj
01.10.11,20:19
...môžeš aj počkať, možno ti povie, čo sa mu stalo aj sám:)...lebo to už je aká blbosť "
aj dym sa valil z neho a napriek tomu mi stale funguje som bezmocný "...
Čo sa čuduješ? Plynové masky každý nemá doma.:---