Luboš275
01.10.11,16:09
Príjemný deň prajem.
Inštaloval som svokrovi do Notebooku KMPlayer a ukázalo mi upozornenie že chýba súčasť Windowsu.
KMPlayer nefunguje. Jediný prehrávač má Windows Media Player ktorý funguje bez problémov.
Nejde mu prehrávať MP3 z internetu.Prehrá až keď si súbor stiahne do počítača.
Počítač má nový (pol roka) má Windows 7.Má na ňom ešte jednú závadu nefunguje numericka klávesnica.Čo bude riešiť reklamáciou.
Viete prečo nefunguje iný prehrávač? Skúšal som aj Gom Player tiež nefungoval.
Fero11
01.10.11,14:34
buchač
01.10.11,14:39
Príjemný deň prajem.
Inštaloval som svokrovi do Notebooku KMPlayer a ukázalo mi upozornenie že chýba súčasť Windowsu.
KMPlayer nefunguje. Jediný prehrávač má Windows Media Player ktorý funguje bez problémov.
Nejde mu prehrávať MP3 z internetu.Prehrá až keď si súbor stiahne do počítača.
Počítač má nový (pol roka) má Windows 7.Má na ňom ešte jednú závadu nefunguje numericka klávesnica.Čo bude riešiť reklamáciou.
Viete prečo nefunguje iný prehrávač? Skúšal som aj Gom Player tiež nefungoval.

...ako sa má chápať zvýraznené ....???

Lebo ja to tak chápem , že svokor sa snaží nejakým ( mne neznámym ) spôsobom akoby priamo z netu otvoriť MP 3 v KMP Playeri , čo sa ale proste nedá ...

To je proste o niečom inom , ako keď si otvorí ( napr. You Tube ) a tam si nejakú skladbu pustí ...

Čo sa týka toho upozornenia , môže ísť kľudne o nejakú opomenutú aktualizáciu ...


CHYBA je rozhodne u vás ....KMP používam roky ...je to jeden z prvých programov , ktorý si nainštalujem v prípade obmeny PC...;)
misoft
01.10.11,14:47
Nejde mu prehrávať MP3 z internetu.Prehrá až keď si súbor stiahne do počítača.
Jednoducho preto, lebo prehliadač nemá rozšírenie (addon) na prehrávanie mp3 súborov on-line - tzv. holý prehliadač. Pokiaľ sa inštaloval KMPlayer (nepoužívam), iste pri inštalovaní bola možnosť pridať do prehliadača podporu pre prehrávanie súborov (už väčšina playerov toto umožnňuje) a potom prehliadač využíva kodeky a jadro samotného prehrávača (ale ho nemusí otvárať). Preto súbor mp3 musí stiahnuť, aby použil samotný prehrávač - prehliadač to nedokáže, lebo nevie ako a čím..
Skús odinštalovať KMPlayer, znova nainštalovať, pričom si všímať, či sa neobjaví možnosť pridať doplnok do prehliadača. Ak tam táto možnosť je, povoliť a pokračovať v inštalácii.
kergulaan
01.10.11,15:04
Ja neviem, mozno som trochu od veci ale mal som nieco podobne Quck time playerom od applel-u /myslim/
Ked som cistol poitac po synovi / zdedil som ho/ tak som odinstaloval vsetko co tam mal /i-tunes, quicktime player atd/ no potom mi nesli prehravat niektore videa z netu.
Musel som ho naspat nainstalovat.
Takze, nie je to trochu aj chyba prehliadaca, on sa niekedy pyta v com to ma prehrat.
Vlado40
01.10.11,15:12
Numerickú klávesnicu treba zapnúť,možno že je iba vypnutá.
misoft
01.10.11,15:17
Ohľadom num.klávesnice: tá sa musí dať zapnúť kl.skratkou (nemám NB - neporadím, ktorá), alebo sa dá prikázať v nastavení BIOSu, aby pri bootovaní automaticky num. klávesnicu zaplo (musí byť Boot Up NumLock Status = enabled) - pozri pomôcku:http://abacus.sweb.cz/bios/
Luboš275
06.10.11,17:40
Nechcem pridávať novú tému len v krátkosti.Ten prehrávač som mu nestihol nainštalovať lebo niečo postískal , možno vymazal a teraz namiesto programov má ikony Windows Media Center (značka windowsu ) a nedajú sa spustiť žiadne programy ani internetový prehliadač.
Keď som vytvoril nové konto v počítači , novom konte programy pracujú normálne .
Vie niekto poradiť či sa to konto dá ešte zachrániť? Bod obnovy vraj nebol vytvorený a nedá sa použiť.
Ďakujem.