ekin
21.01.06,06:49
hladala som v kucharskej knihe...nič take som nenašla, ale spojila som par receptov a urobila vlastny:
1 cibula na hrubo pokrajaná - udusit do sklovita, pridat podla chuti zeleninu (mrkvu na kolieska alebo na rezanceky príp. aj inú),ak máte čerstvú papriku, tak na rezančeky nakrájať, nasypať červenú papriku, zaliať vodou a nechať varit
počas varenia dať do vody 1-2 bobkové listy, pár zrniečok nového i čierneho korenia, kečup alebo pretlak (asi tri polievk.lyzice,podla chuti aj viac), žiada sa čosi pálivé, takze bud feferonku alebo pálivú papriku -kto chce, tak jeden rybací bujón, alebo gulášový, či gulásové korenie. Asi 10 minut povarit a potom pridať mrazené filé - aj zvyšky, ktoré sa nájdu od vianoc v mrazničke (množstvo záleží od vás). Za pár minút je to uvarené, ak máte radi hustejšie, zahustujem bud detskou krupicou alebo rozomletým macesom či maizenou rozpustenou vo vode.
Celá príprava je najviac 30 minút.
Podávam s chlebom a ked mám, tak aj s lyžicou smotany či zo sprayu
Origos
21.01.06,06:33
Dnes už existuje aj bujón v kocke "halászlé". Keď to k tomu pridáš ....,ale totto som ešte nejedol... :-)
Kristína
01.02.06,14:28
Ja robím rybaciu polievku zo všelijakých zvyškov, aj z rybacieho filé.
Kúsky ryby dám variť do vody, v podstate urobím rybací vývar. Medzitým opražím na cibuľke koreňovú zeleninu (mrkvu, petržlen, zeler), pridám hladkú múku - primerane: 1 - 2 lyžice, bobkový list, celé korenie, nové korenie. Trošku popražím, zalejem rybacím vývarom, pridám 1 sladkú smotanu navarenie (spolu je to asi 2 l), povarím do zmäknutia zeleniny. Pridám kúsky rybacieho mäsa a na záver dochutím soľou a mletým muškátovým orieškom. Pri servírovaní pridáme kocočky opraženého chleba a posypene petržlenovou vňaťou.