Theo
02.10.11,17:30
Hallo,
kym ma netrafí niečo ako NCMP sa chcem opýtať-pri sťahovaní nejakeho súboru,videa a pod.ak sa z nejakých príčin preruší sťahovanie,zas to musím začať sťahovať od 0!Teraz som ťahal asi 1 Gb doku.film.90 % stiahnuté,asi na 2 sec.prerušené sťahovanie.Nemám také,že pokračovať a td.Toto mi robilo teraz-od 15,00 som stiahol doteraz 90 % Gb súboru.A zas môžem začať od 0 Neni na to nejaký iný program?
Rozalka
02.10.11,15:38
Spomínaš film - asi to nie je zas také životne dôležité, aby ťa trafil NCMP!
Nech sa ti nič horšie v živote nestane, len to, že prestalo sťahovať film ...
misoft
02.10.11,16:07
Podľa toho z ktorej stránky sťahuješ a či to sťahuješ v prehliadači. Niektoré stránky pri sťahovaní často prestanú dodávať pakety, ale to neznamená, že je to v 3,14či. Napr. z uloz.to niekedy prestane a po chvíli opäť pokračuje (dané zaťaženosťou servera). Prípadne pohľadaj na internete programy na sťahovanie.
BTW: aj mne sa stáva, že to prestane, lenže ja to nechám tak a po chvíli to pokračuje. Pauzy sú od 1s až do 10s - ale vždy to pokračuje.
kergulaan
02.10.11,16:26
sMOze byt poskodeny stahovany subor - na servery. Takze sa ti cast stiahne a cast ostane visiet. MOzes to skusat znov a znova a z rovnakym vysledkom. Moje doporucenie, najdi si dany film na inom ulozisku.
duves
02.10.11,16:39
Hallo,
kym ma netrafí niečo ako NCMP sa chcem opýtať-pri sťahovaní nejakeho súboru,videa a pod.ak sa z nejakých príčin preruší sťahovanie,zas to musím začať sťahovať od 0!Teraz som ťahal asi 1 Gb doku.film.90 % stiahnuté,asi na 2 sec.prerušené sťahovanie.Nemám také,že pokračovať a td.Toto mi robilo teraz-od 15,00 som stiahol doteraz 90 % Gb súboru.A zas môžem začať od 0 Neni na to nejaký iný program?

Poznam a preto používam torrenty.
KoxXxo
02.10.11,19:59
Možno Ti pomôže FreeRapidDownloader (http://www.softmania.sk/Freerapid-Downloader.html). Funguje nielen na RapidShare.
Theo
03.10.11,17:36
Z ktorej stránky sťahujem,tak to je jedno.Po prerušení sa neobnový sťahovanie-len znova a od 0 Torente poznám,len nerozumiem-ak si niečo s ním stiahnem,potom už hocikto môže sthovať odomňa.Tak som to asi zbadal-ale že to aj tak má byť. Diky za odpovede.
misoft
04.10.11,15:40
V torente môžeš preberanie od seba nastaviť až na nulu :D - dá sa to.