rada
21.01.06,14:53
zlezaradil Asi nižšie uvedené som zle zaradila, ale bojovala som v sebe s myšlienkou kam to zaradiť,
Chcem len vysloviť pochvalu a vďaku za upravenie časti "rôzne", ktoré sa mi veľmi páči a je už na prvý pohľad veľmi prehľadné.
ondrejvla
21.01.06,16:05
zlezaradil Asi nižšie uvedené som zle zaradila, ale bojovala som v sebe s myšlienkou kam to zaradiť,
Chcem len vysloviť pochvalu a vďaku za upravenie časti "rôzne", ktoré sa mi veľmi páči a je už na prvý pohľad veľmi prehľadné.

rada, aj keď by to bolo nesprávne zaradené, aj tak sa pripájam k tvojej pochvale a poďakovaniu! Richard, si BOMBA! Dostaneš maľovaný bodík!
hron
21.01.06,16:17
Eeeee, len taka uplne krpata drobnulinka pripomienka. Hoby sa v skutocnosti pise Hobby
DanielaSL
21.01.06,17:02
Ja si osobne myslím , že poslovenčené by to mohlo byť aj Hoby.
A tiež si myslím , že si tu máme radiť v iných veciach ako v gramatike.
hron
22.01.06,05:51
Ja si osobne myslím , že poslovenčené by to mohlo byť aj Hoby.
A tiež si myslím , že si tu máme radiť v iných veciach ako v gramatike.

V zasade nemam ziadny problem, ale si myslim, ze sa to robi inaksie :-), vyhlasi sa diskusia o navrhoch na nove riesenie.
Tu odzneli dve temy, ze hobby bude poslovencene, a ze gramatika nepatri do hobby. Ja pridam tretiu, ze ci vyhlasit temy v hobby, kde prebehne hlasovanie. Tu nehlasujte :-), tato tema patri Richardovi, hlasovanie o tom vypukne az vtedy, ked to niekto uzna za vhodne a nove temy vytvori, do doby kym Richard nerozhodne. Mne je to jedno, ja sa prisposobim :-), len to potrebujem vediet ako jasne nadefinovane, ze je to takto a nie inaksie.
rada
22.01.06,08:42
Neviem či práve hoby je "poslovenčené" - to je ale správny slovenský výraz,však ? Nie je hobby náhodou "koníček"?
Napriek tomu si myslím, že aj keď porada je o tom, aby sme si tu navzájom radili v odborných veciach nemali by sme zabúdať aj na správnosť z gramatického hľadiska. Rada bude rada ak sa jej poskytne rada v prípade, že urobí aj gramatickú chybu.
hron
22.01.06,09:10
Neviem či práve hoby je "poslovenčené" - to je ale správny slovenský výraz,však ? Nie je hobby náhodou "koníček"?
Napriek tomu si myslím, že aj keď porada je o tom, aby sme si tu navzájom radili v odborných veciach nemali by sme zabúdať aj na správnosť z gramatického hľadiska. Rada bude rada ak sa jej poskytne rada v prípade, že urobí aj gramatickú chybu.

Pre pripadne dilemy tohoto druhu odporucam pouzitie http://www.slex.sk/
on-line slovnik. Ale netrvam na tom. Ja nie :-). Koniec koncov, ten castokrat usvedci aj mna z omylu :-), tak si tesam zadne dvierka...
brm
22.01.06,13:04
Neviem či práve hoby je "poslovenčené" - to je ale správny slovenský výraz,však ? Nie je hobby náhodou "koníček"?
Napriek tomu si myslím, že aj keď porada je o tom, aby sme si tu navzájom radili v odborných veciach nemali by sme zabúdať aj na správnosť z gramatického hľadiska. Rada bude rada ak sa jej poskytne rada v prípade, že urobí aj gramatickú chybu.

prečo koníček? prečo tá skromnosť? :D pre mňa je to KOŇ...mal by tam byť vokáň, ale neviem ho tam dostať...takže KONISKO...a určite nie som jediná závisláčka na tomto KOŇOVI...:D
Paula
22.01.06,13:12
Mám ciťák, že zadávateľom témy pekne mienenému slovku "vďaka" sa začalo ubližovať a celé to skĺzlo mimotemy .
hron
22.01.06,13:26
Mám ciťák, že zadávateľom témy pekne mienenému slovku "vďaka" sa začalo ubližovať a celé to skĺzlo mimotemy .

Je to pekne od teba, ze si tak citliva, ale ja si zase myslim, ze Richard (asi) bude mat radost, ze mu porada zije, ze zije aj svojim zivotom a ze priam kypi aktivitou. A ona vlastne priam kypi prave na tom, ze sa "opravuju" chyby inych, a nikto to nema nikomu za zle, priam naopak. Ono je to aj o pestovani nie len znalosti, ale aj kultury. Prinajmensom diskusnej. Hmmmm, vzrastu tak Richardove zasluhy, alebo poklesnu...tot otazka hodna Hamleta...