JOSTY
05.10.11,14:16
Dobrý den chcel by som sa opýtať ako sa dá zvýšiť rýchlosť sťahovania torrentu, vačšinou mám rýchlosť okolo 150 kb/s dakujem.
Fero11
05.10.11,12:57
nijako
Rychlost sa odvija od pripojenia ostatnych peerov a ich uploadu (ak mas moznost, vyberaj si take torrenty, kde je vela seedov).
Predpokladam, ze nemas niekde inde v nastaveni zvolenu nejaku mensiu rychlost (ja napr. pouzivam transmission a tam sa da pekne upravit up aj down)
JOSTY
05.10.11,13:03
vdaka
JOSTY
05.10.11,13:05
vdaka a prosim ta mohol by si mi poslat stranku na ten transmission.
duves
05.10.11,13:35
vdaka a prosim ta mohol by si mi poslat stranku na ten transmission.
To sa nastavuje v klientovi, napr. ja použivam http://www.utorrent.cz/
Fero11
05.10.11,13:46
vdaka a prosim ta mohol by si mi poslat stranku na ten transmission.ano mozem ti dat link, ale transmission je hlavne pre linuxy http://www.transmissionbt.com/download/
JOSTY
05.10.11,15:18
vdaka a duves prosim ta mohol by si mi povedat ako to tam nastavit ja tiež používam utorrent
misoft
05.10.11,15:34
V nastaveniach utorentu si to nastavíš. Nastavenia>Možnosti>Rýchlosti
newmi
05.10.11,21:51
este taka otazocka. Ako rychly mas net? :)
duves
09.10.11,05:49
vdaka a duves prosim ta mohol by si mi povedat ako to tam nastavit ja tiež používam utorrent
Klik pravym tlačitkom myši na nejaky torrent a potom sa ti rozbali toto - vid obr.
Implicite su tam nuly. No ak chces limitovat stahovanie/odosielanie, tak iba vtedy tam daš hodnotu. A samozrejme, neplatí, ak že ak tam zadaš hvieznu hodnotu stahovania napr. 12500 kb/s, ale tvoj download je napr. 300 kbs max., že sa to zrychli. A potom je cela siet torrentov postavena na sučasnom pripojenie prvotneho seedera a dalsich seederov, ktory to zdielaju (bud cele, alebo iba časti). Pohraj sa tym a presvedčíš sa. Modelova situacia: Napr. prvotny seeder ma odosielanie suboru 50 kb/s. Nikto iny nestahuje iba ty. Darmo mas stahovanie napr. 300kb/s, kedze prvotny seeder ma max.limit odosielania tych 50 kb/s. Ina situacia je, ked ten subor zdiela prvotny seeder a dalsich 5 seederov. Pri sučasnom pripojení všetkych 6 seederov by si mohol dosiahnut teoreticky rychlost stahovanie toho suboru na tych 300 kb/s.