kergulaan
06.10.11,10:21
Pouzivam FF 3.6.23 a TB 3.1.15 teraz su vsak obidva programi vo verzii 7.x.xx
Ak mate nejake skusenosti s prechodom na nove verzie, pls dajte vediet.
- ako je to s lokalizaciou
- funguju doplnky zo starsich verzii aj v novych
- celkova funkcnost
- vyhody / nevyhody
Vopred vdaka za odpovede
newmi
06.10.11,10:01
asi take, ze autori doplnkov nestihaju vydavat aktualizacie a kopec doplnkov sa stava nefunkcnymi. Inak sa mi zda, ze FF spomaluje. Taky Chrome je o hodne rychlejsi.
misoft
06.10.11,11:20
A ani tá deklarovaná správa pamäte u FF nie je bohviečo - zdá sa, že jej potrebuje ešte viacej. A na zapnutie nekopatibilných doplnkov skúste vyhľadať extension checkCompability

(http://www.jamesvandyke.com/2008/01/23/turn-off-add-on-compatibility-check-in-firefox-3-beta/ )
MilanH
08.10.11,13:22
Ono tie najpouzivanejsie doplnky kompatibilne su. Osobne mam pocit ze FF 7 je daka divna. Ja osobne pouzivam FF10 (nightly) a s rozsirenim Nightly tester tool nemam problem s doplnkami a je dokonca lepsia ako FF7. A slovencina je aj tam aj tam. A co mam skusenosti tak Chrome je ovela vacsi zrut pamete ako FF. A ked mi to nataholo 500mega aktualizacii bol jeho specateny. Ale prechod z ff 3 na 7 sa ti zaiste oplati. A co sa tyka Thunderbirdu tam neviem ako je to s rozsirenim lighting ale tam je to posun vpred.
kergulaan
08.10.11,14:03
Na jeden pocitac som si dnes nainstaloval FF 7 a na druhom ostanem verny FF 3 a chvilu popracujem / porovnam. Co sa tyka TB 7 tam pri instalovani som zistil nekompabilitu s Esetom SS 5 a tak som radsej ostal pri TB3. Skusim vysondovat ako to bude s doplnkom od esetu pre TB a potom prejdem.
MilanH
09.10.11,09:28
Co sa tyka TB 7 tam pri instalovani som zistil nekompabilitu s Esetom SS 5 a tak som radsej ostal pri TB3. Skusim vysondovat ako to bude s doplnkom od esetu pre TB a potom prejdem.

Do esetu som pisal este ked ESS 5 bola v bete ci bude podpora pre TB7 a strasne sa dusovali ze uz na to pracuju. Dako dlho. Ale da sa to obist cez rozsirenie Nightly tester tools a potlacenim kontroly kompatibility. A pak funguje uplne spravne. Ono sa ta kompatibilita urcuje podla akejsi vnutornej informacie a nezistuje sa ci ten doplnok naozaj funguje.
kergulaan
09.10.11,09:35
Do esetu som pisal este ked ESS 5 bola v bete ci bude podpora pre TB7 a strasne sa dusovali ze uz na to pracuju. Dako dlho. Ale da sa to obist cez rozsirenie Nightly tester tools a potlacenim kontroly kompatibility. A pak funguje uplne spravne. Ono sa ta kompatibilita urcuje podla akejsi vnutornej informacie a nezistuje sa ci ten doplnok naozaj funguje.
Dakujem za odpoved.
Trochu nechapem to rozsirenie "Nightly...." - ak si dobre pamatam, tak to je pre Linux a nie pre win. Ci?
Prosim ta, vyzera ze sa vyznas v tejto problemetike, myslis si, ze by ESS 5 fungoval na TB 7 - t.j., ze by kontroloval postu aj napriek tomu, ze by vyhadzoval ze je nekompatibilny. Mne ide o skutkovy stav a nie o nejaku hlasku.
TomasHC
11.10.11,12:10
Mam FF 3.6.23 a skusal som upgrade na v6, ale dolezite rozsirenia mi nefungovali, tak zostavam pri v3.6. TB ma 3.1.1.5 a tiez mi vyhovuje. Asi som nejaka stara struktura. Potrebujem browser a mail pouzivat, nie 2 dni zabit konfigurovanim novej verzie.
MilanH
11.10.11,12:36
Oznacenie Nightly su vlastne alfa verzie. Su to v podstate skusobne verzie. Zial Nightly tester tools funguje len v skusobnych verziach. Som to teraz skusal v TB 7.0.1 a nefunguje tam. Tak bud treba pockat na to kym to eset poriesi alebo ostat pri nissiej verzii TB. Inak ovela kvalitnejsie je Comodo secure Email. Ten ti kontroluje postu este pred stiahnutim do pocitaca. A ESS v TB je skor o Spame a to ma TB vyriesene ovela lepsie. a ked stahujes prilohy tak ti ich ESS kontroluje aj tak.
220870
23.10.11,15:43
Mozila mi totálne blbne nenačíta mi stránky ,stránky sú rozhádzané ,viete niekto poradiť čo stým?