Lusíí
06.10.11,14:24
Prosím vás ak mi vie niekto poradiť .. mám skype ale nefunguje mi na ňom zvuk .. počítač vydáva všetky zvuk len zo skypu nie. Ked zapnem skype má vydať zvuk ale nevydá. Ke dmi neikto volá má mi to zvoniť ale nezvoní a ked sa sniekym rozprávam tak ten druhý mňa počuje ale ja nepočujem jeho . Proste Skype nevydáva žiaden zvuk. 4o mám robiť?
Nella_2
06.10.11,12:33
Pozri sa do Skype/Nástroje/Nastavenia/Zvukové zariadenia

Tam si skontroluj, čo máš nastavené a uprav to podľa toho, čo používaš (hlavne teda reproduktory, keď Ty u seba nič nepočuješ). Aké máš reproduktory - externé (máš ich správne pripojené?) alebo zabudované?
misoft
06.10.11,13:52
Upresním Nellu: v tých "zvukových" nastaveniach vedľa Mikrofón, Reproduktory, Zvonenie by v pop-up menu mal byť názov zvukového zariadenia, ktoré je v NB nainštalované. Ak tam nie je, klikni na malú šípku aby sa to rozbalilo a vyber to svoje. Taktiež pri Reproduktoroch zruš zaškrtnutie Automaticky upraviť....

Ak chceš vyskúšať nastavenia, zavolaj na Skypemeno echo123 - to je skúšobný hovor, ktorým si overíš, či ti funguje mikrofón (nahovoríš nejakú vetu) a o chvíľu by si ju mala počuť - kontrola reproduktorov.
Lusíí
06.10.11,14:49
ďakujem ,ale skúšala som všetko čo ste aj napísali obidvaja ... a nie raz , skušala som aj odinštalovať skype a nainštalovať nový ,ale stále to nejde fakt neviem prečo
Nella_2
06.10.11,14:52
ďakujem ,ale skúšala som všetko čo ste aj napísali obidvaja ... a nie raz , skušala som aj odinštalovať skype a nainštalovať nový ,ale stále to nejde fakt neviem prečo
Aké máš reproduktory? Externé alebo interné?
Lusíí
06.10.11,14:55
Misoft, Nella ďakujem ešte raz som to urobila a chybu som mala v tom že to automatycky upraviť reproduktory som mala zaškrknuté a mala som to tam nanajtichšie .. :) už mi to ide ďakujem
Nella_2
06.10.11,14:58
Lusíí
06.10.11,15:00
už to tak aj mám :) mala som to inak ... ďakujem ešte raz
misoft
06.10.11,16:24
Tak len veselo SKYPUJ! :D:D
taiko
06.10.11,16:57
ked budes mat nabuduce problem a mas niekoho kto je pri pocitaci a vie Ti poradit, tak si spusti program TeamViewer.(mozes ho iba spustit, alebo aj nainstalovat)) Pomocou toho programu sa ten dotycny pomocnik (aj on musi mat TeamViewer) dostane na tvoj pocitac a moze Ti rychlo pomoct, miesto vypisovania, ci telefonovania. Treba povedat, ze akonahle raz das niekomu pristup, tak ma pocas pripojenia nad Tvojim pocitacom plnu moc, takze si musis pomocnika spravne vybrat. Dobre je, ze vidis vsetko co robi a ak sa Ti zda ze sa deje nieco nekale, mozesh spojenie okamzite zrusit. A pripojit, sa moze iba osoba ktorej das prihlasovaci kod.
Lusíí
06.10.11,17:27
kamarát my o tom hovoril ale nemali sme to kedy vyskušať :) ale aj tak ďakujem vám