adis_benji
07.10.11,11:16
Dobry den,

hladam architekta ktory by nam navrhol rodinny dom podla nami navrhnutej skice.

http://www.floorplanner.com/projects/21888146-adis_-benji/edit#assets


Navrhovali sme si ho sami a potrebujeme architekta ktory by ho navrhol a presne nakreslil a vyhotovil vsetky potrebne dokumenty.
ciners
07.10.11,12:45
Mate velmi optimisicku predstavu o tom, kolko miesta zaberie schodisko a o tom, ake rozpony sa daju rozumnymi dimenziami prestropit.
Na tie rozpony odporucam nehladat kreslica za 5korun, radsej za 6 :D
220870
07.10.11,13:42
Schodov býva štandardne 13 ks.30 x 17,5.
adis_benji
07.10.11,13:44
....pane,ten nakres je ako priklad...preto hladame architekta... schody su tam dane ako priklad kde by sme ich chceli mat...ak mate predstavu tak napiste ake rozpony a podobne veci treba dodrzat, co je realne a co nie...

...220870...jednali sme spolu o prerabke stareho rodinneho domu ale okolie nas presvedcilo o zacati stavania noveho domu... ano, vyska schodov sedi ko ste napisali a aj pocet, planovali sme schodi zelezno-drevenne... je tam isto viac chyb a bude rad ak sa aj vy vyjadrite o moznosti postavenia takeho to domu - rozmiestnenia a hlavne zachovania sirky domu max 7,5m aj s obvodovym murivom (neviem co je lespie ytong, porfix ci tehla, zavisi aj od samotnej ceny a pravdaze aj prace s materialom).
220870
07.10.11,13:54
Architekt je kreslič , maliar.Vy potrebujete projektanta statika.
adis_benji
07.10.11,13:57
...ospravedlnujem sa.... hladame projektanta - statika....
ciners
08.10.11,11:49
Tema je dobre zadana, potrebujete architekta a ten spolupracuje s ostatnymi profesiami.
Mne sa tento typ domov paci, podporujem Vas vkus :)
My sme par takychto domov projektovali a viem, co to bolo prvy krat namahy urobit drevene stropne tramy na rozpon 7metrov. Preto som len chcel podotknut, ze hladajte radsej niekoho, kto to uz robil.
adis_benji
08.10.11,15:22
...preco sa potom toho nechytite Vy ked ste to uz robili???...tiez som rozmyslal davat drevenne tramy...alebo zmansit sirku domu aby sa dali pouzit keramicky strop na sirku 7m.
Tak ci tak ma kontaktujte kazdy kto by mal chut poradit, budeme radi....
otázka
08.10.11,15:53
Choď na www.modrastrecha.sk (http://www.modrastrecha.sk), sú tam aj takéto témy.

Zuzana