dook
08.10.11,08:18
Zdravím radcovia ,

prosím vás , mám angínu , pri prehltani ma boli len jedna strana (hrdlo a mandľa) a az do ucha mi ide ta bolesť, na to mam bioparox ale neviem či je to dostačujúce lebo ta mandľa sa v podstate nezlepšuje na rozdiel od druhej , ale beriem to ešte len dva dni.

a ta hlavná otázka , prosím poraďte mi nejaký domáci liek alebo hocijaký na zmiernenie tej bolesti ucha , lebo ani spávať nemôžem poriadne ani nič.

ďakujem veľmi pekne
Tweety
08.10.11,06:28
Zdravím radcovia ,

prosím vás , mám angínu , pri prehltani ma boli len jedna strana (hrdlo a mandľa) a az do ucha mi ide ta bolesť, na to mam bioparox ale neviem či je to dostačujúce lebo ta mandľa sa v podstate nezlepšuje na rozdiel od druhej , ale beriem to ešte len dva dni.
a ta hlavná otázka , prosím poraďte mi nejaký domáci liek alebo hocijaký na zmiernenie tej bolesti ucha , lebo ani spávať nemôžem poriadne ani nič.

ďakujem veľmi pekne
Jedno s druhým súvisí, ak pominie angína, aj bolesť ucha ustúpi. Bioparox je dobrý, tak ho ber, neboj zaberie. Rýchle uzdravenie.
dook
08.10.11,06:32
Jedno s druhým súvisí, ak pominie angína, aj bolesť ucha ustúpi. Bioparox je dobrý, tak ho ber, neboj zaberie. Rýchle uzdravenie.

ja len či sa nedá ta bolesť ucha zmierniť aspoň , túto noc by som sa aj rád už vyspal po 3och dňoch :/
Tweety
08.10.11,06:34
ja len či sa nedá ta bolesť ucha zmierniť aspoň , túto noc by som sa aj rád už vyspal po 3och dňoch :/
Na zmiernenie bolesti v uchu sú také octové kvapky, (neviem názov), ale možno pomôže aj trošku octu nakvapkať na vatovú tyčinku.(mne pomohlo)
dook
08.10.11,06:36
Na zmiernenie bolesti v uchu sú také octové kvapky, (neviem názov), ale možno pomôže aj trošku octu nakvapkať na vatovú tyčinku.(mne pomohlo)

ale uškodiť mi to nemá ako nie ?:)
Tweety
08.10.11,06:37
ale uškodiť mi to nemá ako nie ?:) To určite nie.
dook
08.10.11,06:38
To určite nie.

Tak diki , nejaké daľšie návrhy ?:)
luja5
08.10.11,06:50
Tak diki , nejaké daľšie návrhy ?:)

Mojej dcére pomáhalo nakvapkať do ucha dve-tri kvapky teplého (nie horúceho) olivového oleja ;).
Eulalia
08.10.11,08:36
Tie kvapky do ucha sa volajú Burrow kvapky a môžeš si ich pripraviť aj doma - teda ich náhradu. 1 kávová lyžička vody, 1 kávová lyžička octu a 1 kávová lyžička bieleho alkoholu. Namočiť do toho zrolovaný kúsoček gázy a dať do ucha.
pasuliatko
08.10.11,13:30
a čo takto ísť k lekárke a neliečiť sa sam doma?
legolas
09.10.11,08:37
..aj toto pomáha, ja to mám osvedčené..., nakvapkaj si do ucha voňavku, alebo vodu po holení.., určite ti to pomôže a je potrebné, aby si si dal do uši tamponiky..budeš síce trochu nahluchlý, ale bolesť sa zmierni,ba dokonca prestane...
lujza.j
09.10.11,09:20
http://www.pharim.sk/product/usna-instilacia-burow-20g-944/ ale aj tak by som išla opäť k lekárovi Bioparox si myslím, že je nedostačujúci a ešte bolesť ucha k tomu. Bioparox nech lekár predpisuje ženám čo majú problémy z vaginálnymi mykozami. pri angíne sú postihnuté mandle čo tam chce lekár vyriešiť sprejom čo sa vdychuje ?????