nico_1
09.10.11,16:46
Zdravím,
viem, že tu už podobné témy boli ale mám s tým naozaj problém. Problém je podobný- problémy aj s pre niekoho jednoduchými cvikmi, stále obavy čo ma čaká, ako sa strápnim. Už len keď sa začne hodina, tak a cítim úplne hrozne. Pri cvičeniach napr. vo dvojiciach, skupine je to o to horšie, že vždy to zlyháva na mne a na to nemá skoro nikto nervy. Nie je to o tom, že sa stále niečomu vyhýbam na iných predmetoch je to normálne a rada s predchádzajúcich tém, dohodnúť sa s telocvikárom tiež nie je nič platná, pretože si asi myslí, že nič dôležitejšie neexistuje a iným spôsobom ako ospravedlnenkou sa z hodiny nedá uliať. Niekde som čítal, že niekto mal vybavenú ospravedlnenku od doktora pre problémy s chrbticou (skolióza), no mne kvôli tomu doktor odporúčal ešte o to viac cvičiť ale myslím si, že hranie volejbalu tomu určite nepomôže (najskôr cviky na lopte atd.). Zaujímalo by ma ako si vybaviť ospravedlnenku a na čo najdlhšie. THX
Dana L
09.10.11,15:53
Och, ja by som na TV išla hneď. Teraz si za cvičenie ešte aj platím. :)
arizona
09.10.11,16:23
To by potrebovalo skor navstevu psychologa,nie hladat lekara,ktory bezdovodne vypise ospravedlnenku .-)
nico_1
09.10.11,17:02
Tak za psychológom určite nepôjdem, skôr sa priklanam k tej druhej možnosti.
buchač
09.10.11,17:10
Zdravím,
viem, že tu už podobné témy boli ale mám s tým naozaj problém. Problém je podobný- problémy aj s pre niekoho jednoduchými cvikmi, stále obavy čo ma čaká, ako sa strápnim. Už len keď sa začne hodina, tak a cítim úplne hrozne. Pri cvičeniach napr. vo dvojiciach, skupine je to o to horšie, že vždy to zlyháva na mne a na to nemá skoro nikto nervy. Nie je to o tom, že sa stále niečomu vyhýbam na iných predmetoch je to normálne a rada s predchádzajúcich tém, dohodnúť sa s telocvikárom tiež nie je nič platná, pretože si asi myslí, že nič dôležitejšie neexistuje a iným spôsobom ako ospravedlnenkou sa z hodiny nedá uliať. Niekde som čítal, že niekto mal vybavenú ospravedlnenku od doktora pre problémy s chrbticou (skolióza), no mne kvôli tomu doktor odporúčal ešte o to viac cvičiť ale myslím si, že hranie volejbalu tomu určite nepomôže (najskôr cviky na lopte atd.). Zaujímalo by ma ako si vybaviť ospravedlnenku a na čo najdlhšie. THX

...tiež si síce myslím to čo arizona ....ale budiž ...:rolleyes:

Ani skoliózu nemusíš mať ...no skôrby som povedal, že talent na také malé divadielko ...o dvoch rolách ...pacient a lekár ...;)..

Žiaden doktor v podstate nezistí problémy s chrbticou , krížami ....neexistuje !!!!!!!
Porozmýšľa veľmi ...nebude riskovať , ak by sa mal do krížku s § dostať ...

Telocvikára nech porieši foter alebo mutter ......:cool:....nech skľudní hormón ...stačí slabšie pohrozenie .....napríklad :
"" ...pán učiteľ ...dcéra mi niečo spomínala , že máte k nej nejaké blbé pripomienky sexuálneho rázu ...a vraj ste sa aj o ňu občas akože obtreli ....viete mi niečo na vysvetlenie povedať ???...alebo sa stretneme v kancelárii riaditeľa , poprípade na odbore školstva u zriaďovateľa ...."".....mám za to , že v dnešnej dobe by to len jedno riešenie malo ....;)..........či ....????


...ozaj ....jedná sa o strednú ( asi ) školu ?.......alebo nebodaj ešte len základnú ....
video1983
09.10.11,17:16
buchac ty by si poslal rodica za ucitelom pretože decko je lenive cvicit! to je teda riesenie!

NICO tam tahaj na dvor cvicit a nesed na riti doma pri PC potom sa cudujes ze mas skoliozu
nico_1
09.10.11,17:40
S tými narazkami som sa zasmial ale pozri si moje meno.. velmi by neuspeli xD. A pisal som ze to nie je o lenivosti.. radsej by som si 1 hodinu TV nahradil 5 hodinovou turistikou. Ako som spominal ze ked mame robit nieco v skupine tak uz ani nemam silu sa snazit... fakt to vobec nie je o tom
Mila123
09.10.11,17:44
S tými narazkami som sa zasmial ale pozri si moje meno.. velmi by neuspeli xD. A pisal som ze to nie je o lenivosti.. radsej by som si 1 hodinu TV nahradil 5 hodinovou turistikou. Ako som spominal ze ked mame robit nieco v skupine tak uz ani nemam silu sa snazit... fakt to vobec nie je o tom
moja dcéra je čiastočne oslobodená z TV (gymnázium), stačilo potvrdenie od prakt. lekárky pre deti a dorast, škola vydala rozhodnutie o čiastočnom oslobodení.......
nico_1
09.10.11,17:47
A aký mala dôvod na oslobodenie? Ak sa mozem opytat...
Mila123
09.10.11,17:50
A aký mala dôvod na oslobodenie? Ak sa mozem opytat...
z gymnastiky je oslobodená, nakoľko meria 184 cm a pri napr. kotúľoch a prudkých pohyboch sa jej točí v hlave (nedokrvenie mozgu) , stráca stabilitu...lekárka nemala problém vydať potvrdenie, ale to som bola ja vyzdvihnúť.....a v škole je známkovaná z TV ....
nico_1
09.10.11,17:54
..len neviem, či by ho dali aj mne :(.. vy ste na to mali ľahšie vysvetliteľný dôvod
Mila123
09.10.11,17:55
..len neviem, či by ho dali aj mne :(.. vy ste na to mali ľahšie vysvetliteľný dôvod
o pomoc požiadaj rodičov.....nech ťa pochopia.....
jozka56
09.10.11,18:00
nico koľko máš rokov????
arizona
09.10.11,18:03
....

Telocvikára nech porieši foter alebo mutter ......:cool:....nech skľudní hormón ...stačí slabšie pohrozenie .....napríklad :
"" ...pán učiteľ ...dcéra mi niečo spomínala , že máte k nej nejaké blbé pripomienky sexuálneho rázu ...a vraj ste sa aj o ňu občas akože obtreli ....viete mi niečo na vysvetlenie povedať ???...alebo sa stretneme v kancelárii riaditeľa , poprípade na odbore školstva u zriaďovateľa ...."".....mám za to , že v dnešnej dobe by to len jedno riešenie malo ....;)..........či ....????

.

Juraj, to nemyslis vazne? :eek::eek::confused:

Predstav si toho chudaka ucitela,ktory za nic nemoze...taketo obvinenie mu moze pokazit cely zivot. Nielen pracovny,ale aj sukromny. Ved to nie je sranda :mad:
Aj keby dokazal svoju nevinu, takyto "punc" sa s nim moze niest dlhe roky...
A to len za to, ze chce od deciek,ktore dnes maju aj tak malo pohybu, aby ho mali aspon trochu na hodinach telocviku?


Oi, nepravdive obvinenie je trestny cin, takze nenavadzaj mladez na blbosti :rolleyes:
marjankaj
09.10.11,18:06
Zaujímalo by ma ako si vybaviť ospravedlnenku a na čo najdlhšie. THX

No daj si zlomiť nohu, neskôr zase ruku. A prípadne zopakovať. Možno bude stačiť.:---:eek::rolleyes:
nico_1
09.10.11,18:06
prakticke xD
nico_1
09.10.11,18:07
no aj keby ma rodičia pochopili o čom pochybujem (tiež by v tom skôr videli lenivosť) neznamená, že doktor mi to ospravedlnenie dá
jozka56: 17
marjankaj
09.10.11,18:24
no aj keby ma rodičia pochopili o čom pochybujem (tiež by v tom skôr videli lenivosť) neznamená, že doktor mi to ospravedlnenie dá
jozka56: 17

No neviem, v čom je problém. Možno by si mal zhodiť pár kíl?
nico_1
09.10.11,18:26
Nie v tom problém nie je.. som pomerne chudý
momentálne vidím problém iba v tom tlačive od doktora xD
jozka56
09.10.11,18:29
....a vôbec nechápem, prečo sa cítiš úplne trápne a hrozne pred hodinou TV???? povedz prečo??? na strednej škole majú asi chlapci samostatne TV od dievčat...čo sa deje, preeeeečo?
arizona
09.10.11,18:37
... na strednej škole majú asi chlapci samostatne TV od dievčat...čo sa deje, preeeeečo?
Mozno ho to prave preto nebavi :D:D:---
marjankaj
09.10.11,18:39
Mozno ho to prave preto nebavi :D:D:---

Veď si môže dohodnúť nejaké súkromné hodiny.:D Alebo doučovanie.:---
nico_1
09.10.11,18:43
Mozno ho to prave preto nebavi :D:D:---
:D

povedz prečo???
obavy ako sa strápnim.. ze to bude trvať dlho a tak
nico_1
09.10.11,18:45
Veď si môže dohodnúť nejaké súkromné hodiny.:D Alebo doučovanie.:---
Pochybujem.. telinar je myslim si dosť prísny (na ZS sa dalo dohodnuť) určite by na nič také nepristupil
marjankaj
09.10.11,18:45
:D

obavy ako sa strápnim.. ze to bude trvať dlho a tak

Sa vzrušíš?:confused:
nico_1
09.10.11,18:47
??čo??? prečo preboha? xD od vzrušenia to ma hodne ďaleko xD
jozka56
09.10.11,18:47
tak nico vyklop, prečo stres.....Ty to jediný vieš, my môžeme len hádať...
marjankaj
09.10.11,18:47
??čo??? prečo preboha? xD

No neviem, čo ti je vlastne trápne.:confused:
nico_1
09.10.11,18:49
No neviem, čo ti je vlastne trápne.:confused:
že som totálny lamer..neschopny xD
jozka56
09.10.11,18:57
pred kým si neschopný?????? a teda v čom????
video1983
09.10.11,18:58
pocuvaj lamer, a co na ZS? tam si cvicil? mas 17 rokov tzn. ze si v 2.rocniku? ci v 3.?? co prvy rok cvicil si predtym?
marjankaj
09.10.11,19:00
Hovoríš, že volejbal ti nejde. A čo tak iný šport?
Basketbal, futbal?
jozka56
09.10.11,19:02
asi pán TV je veľký hezoun a vymakaný...či čo:)
nico_1
09.10.11,19:02
jozka56: no v TV
video1983
v 2 ale predtým sme mali iného telinára, ktorému bolo jedno, či cvičím
video1983
09.10.11,19:03
alebo skus šach :D
nico_1
09.10.11,19:03
???:eek::confused:
video1983
09.10.11,19:05
a podla coho ta hodnotil ked mu to bolo jedno?

ja ti neviem clovece, mas problem, len ten problem je v tvojej hlave! to je cele uz to tu niekto pisal vyhladaj pomoc! nie na PORADE ale odbornu u psychologa,

nevies ani napisat ako anonym ze co mas za problem, tak sa ti asi uz necudujem ze necvicis
nico_1
09.10.11,19:05
Vidím, že to celé ide nejakým iným smerom.. má tu niekto skúsenosti s vybavovaním ospravedlneniek ..nejaký tip
jozka56
09.10.11,19:08
s vybavovaním ospravedlneniek nemám skúsenosti,ale prečo máš ten stres, nám stále nechceš povedať....a tam je problém....a ako si sa dostal na poradu, há:)
marjankaj
09.10.11,19:09
Vidím, že to celé ide nejakým iným smerom.. má tu niekto skúsenosti s vybavovaním ospravedlneniek ..nejaký tip

No to snáď ukecáš lekára za takých 10 € alebo aj 20 €. Teda za jednu ospravedlnenku.
nico_1
09.10.11,19:10
nechápem co som nevysvetlil dostatocne xD ako fakt som sa tu rozpisal dost... nejde mi to a ked sme v skupine vsetkym leziem na nervy...
video1983
09.10.11,19:10
s vybavovaním ospravedlneniek nemám skúsenosti,ale prečo máš ten stres, nám stále nechceš povedať....a tam je problém....a ako si sa dostal na poradu, há:)

asi bol v strese a klikol nechtiac :D
nico_1
09.10.11,19:12
hm..u obvodaka asi nepochodim.. jedni ze nejaky iny
nico_1
09.10.11,19:13
:) kaslite uz na to.. dik za snahu...sice nie vzdy ale aspon nieco
marjankaj
09.10.11,19:16
nechápem co som nevysvetlil dostatocne xD ako fakt som sa tu rozpisal dost... nejde mi to a ked sme v skupine vsetkym leziem na nervy...

To ti naozaj nijaký šport nejde? Čo si robil na základnej?
Gabi03
09.10.11,19:18
Neber život príliš vážne, aj tak z neho nevyviazneš živý. ;) Skús ten telocvik nebrať tak vážne. Svoju nemotornosť otoč na srandu. Predpokladám, že máš iné predmety, ktoré ťa bavia alebo dokonca v nich vynikáš. Snáď ťa z telocviku nenechajú prepadnúť. :)
jozka56
09.10.11,19:21
hm..u obvodaka asi nepochodim.. jedni ze nejaky iny
tak toto vysvetli, no poďme:)
jozka56
09.10.11,19:23
amimotemy ja keď som mala v úväzku v minulom tisícročí TV tak som dávala za 1 všetkým, ktorí mali cvičky, tepláky a vyžehlené biele tričko na hodinách TV, 2 som nedala:):):D potešilo:)
nico_1
09.10.11,19:23
no on mi nechce napisat ospravedlnenku ani po chorobe na tyzden (nezvyknem byt casto chory)
nico_1
09.10.11,19:24
To ti naozaj nijaký šport nejde? Čo si robil na základnej?
ulieval sa a ked to neslo tak som behal
jozka56
09.10.11,19:25
tak choď spať...a na hodiny TV nemaj stres, tam by nemal byť:) veď nejde o život.....
arizona
09.10.11,19:25
nico_1
09.10.11,19:25
Neber život príliš vážne, aj tak z neho nevyviazneš živý. ;) Skús ten telocvik nebrať tak vážne. Svoju nemotornosť otoč na srandu. Predpokladám, že máš iné predmety, ktoré ťa bavia alebo dokonca v nich vynikáš. Snáď ťa z telocviku nenechajú prepadnúť. :)

Dik...
nico_1
09.10.11,19:26
pozri aj tu,mozno najdes nejaku radu http://www.porada.sk/t88821-nemozem-chodit-na-telesnu.html
dik to uz mam nastudovane :D
jozka56
09.10.11,19:26
si včera pozeral Maratónec...máš stres:)
nico_1
09.10.11,19:27
si včera pozeral Maratónec...máš stres:)
nechapem ale idem spatxD... tak dik setkym co sa snazili pomoct
jozka56
09.10.11,19:31
a však nám povedz, kam chodíš do školy, možno toho TV učiteľa zmákneme:D
jozka56
09.10.11,19:32
nechapem ale idem spatxD... tak dik setkym co sa snazili pomoct
si mal pozerať....krásny film...
buchač
09.10.11,21:08
buchac ty by si poslal rodica za ucitelom pretože decko je lenive cvicit! to je teda riesenie!

NICO tam tahaj na dvor cvicit a nesed na riti doma pri PC potom sa cudujes ze mas skoliozu

...videjko ...moje riešenia nepoznáš .........

Máš malé dieťa ešte , keď podrastie , spomeň si na mňa a porozmýšľaj ....

Ja netrvdím , že by som šiel za učiteľom kvôli takejto prkotine ...šak ma čítaj pozorne a nie iba to , čo je vidno...
Čo sa týka TV , ani neriešim ....blbosť jak traky ...s tým by na mňa dievky nešli , už len preto , že som bol aktívny športovec

Len tak mimochodom ...svojho času dcéra nechala vysokú školu kvôli jednému asistentovi ...dodnes neviem podrobnosti , nakoľko mi to ženské povedať nechceli v tej dobe ...
Vedeli dobre , prečo tak činia ...
Asistent by horko - ťažko plakal do vankúša na odd. traumatológie ....
buchač
09.10.11,21:12
Juraj, to nemyslis vazne? :eek::eek::confused:

Predstav si toho chudaka ucitela,ktory za nic nemoze...taketo obvinenie mu moze pokazit cely zivot. Nielen pracovny,ale aj sukromny. Ved to nie je sranda :mad:
Aj keby dokazal svoju nevinu, takyto "punc" sa s nim moze niest dlhe roky...
A to len za to, ze chce od deciek,ktore dnes maju aj tak malo pohybu, aby ho mali aspon trochu na hodinach telocviku?


Oi, nepravdive obvinenie je trestny cin, takze nenavadzaj mladez na blbosti :rolleyes:

...nenavádzam ....nakoľko v dnešnej dobe je mládež už tak vyjesexovaná , až hrôza .....stačí si len tie videa tu alebo tam pozrieť ,ktoré zasrani užna ZŠ točia a vytáčajú učiteľov do biela ....