Petrobras
09.10.11,18:21
Dpbrý den chcem sa spýtat že ked si stiahnem trailer z tejto stránky : http://www.mafia2game.com/community/us/downloads.php tak môžem ho dat ja na svoj youtube channel ?? diky za odpoved..
misoft
09.10.11,17:16
Autorské práva? Poznáš tento pojem? Môžeš tak akurát dať odkaz (je to adresa na originálnu stránku), alebo by si musel uvádzať autorstvo, prípadne pre zverejňovanie požiadať povolenie. Nie všetko, čo je "voľne dostupné" je naozaj voľné.
Petrobras
09.10.11,17:22
aha takže nijaky trailer z hry nemôžem dat na youtube? ( ak áno podla čoho zistím aký ano a aky nie)
pafendorf
09.10.11,17:30
skusit mozes, v tom lepsom pripade ti zablokuju video v horsom cely kanal :D
Petrobras
09.10.11,17:59
:D to nee ja nechcem mat zablokovaný kalál ale je nejaký trailer z hry na ktorom niesú autorské práva ?? Alebo by sa nedal trailer nejak upravit aby tam neboli...diky za odpoved
Petrobras
09.10.11,18:00
ako ja som chcel nieco aby pritiahlo ludi na moj channel a na co sa vela klika a prisli mi do hlavy trailery z hier
misoft
09.10.11,18:41
Všetko, čo nejaké firmy pustia (trailery počítačových hier) je vytvorené pre tú ktorú konkrétnu firmu (spoločnosť) a je to chránené autorským právom (zaplatili si za tvorbu). Zverejnením ich diela na svojom kanáli by si ich už okrádal.
Petrobras
09.10.11,18:58
aha no tak nic ok diky za radu
newmi
09.10.11,20:36
ked chces aby ti tam chodili ludia, tak rob zaujimave videa a nevykradaj druhych! Na co ti je youtube channel ked tam nemas co davat? Ked nic netvoris?