Katarína111
10.10.11,09:59
Dobrý deň,
môže mi niekto poradiť? Mám hrubú mzdu, ktorá sa skladá z troch zložiek - základná mzda, variabilná-vlastná zložka a kolektívna zložka. Tieto dve zložky mzdy sú počítané od výkonu /predaja/. Pri preplatení dovolenky mzdová účtovníčka vypočítala priemerku len zo základnej zložky mzdy. Pri reklamovaní správnosti výpočtu bolo potvrdené, že výpočet je správny. Ja si však myslím, že výpočet nie je v súlade so Zákonníkom práce § 134.
Môžete sa mi niekto k tomu vyjadriť?
A ešte jedna otázka: ak by tento výpočet bol zakotvený v kolektívnej zmluve, alebo v mzdovom poriadku spoločnosti, môže byť výpočet iný ako určuje Zákonník práce, teda vlastne nevýhodnejší pre zamestnanca.
Ďakujem.
Tweety
10.10.11,08:05
Dobrý deň,
môže mi niekto poradiť? Mám hrubú mzdu, ktorá sa skladá z troch zložiek - základná mzda, variabilná-vlastná zložka a kolektívna zložka. Tieto dve zložky mzdy sú počítané od výkonu /predaja/. Pri preplatení dovolenky mzdová účtovníčka vypočítala priemerku len zo základnej zložky mzdy. Pri reklamovaní správnosti výpočtu bolo potvrdené, že výpočet je správny. Ja si však myslím, že výpočet nie je v súlade so Zákonníkom práce § 134.
Môžete sa mi niekto k tomu vyjadriť?
A ešte jedna otázka: ak by tento výpočet bol zakotvený v kolektívnej zmluve, alebo v mzdovom poriadku spoločnosti, môže byť výpočet iný ako určuje Zákonník práce, teda vlastne nevýhodnejší pre zamestnanca.
Ďakujem.
Áno, výpovčet nebol správny. Do priemeru ide všetko, z čoho pozostáva mzda, teda zákla, plus ostatné zložky mzdy( priemer počítame z kvartlálnej mzdy). V KZ nemôžu byť ustanovenia, ktoré by znevýhodňovali zamestnanca.
jankasm
10.10.11,08:07
Dobrý deň,
môže mi niekto poradiť? Mám hrubú mzdu, ktorá sa skladá z troch zložiek - základná mzda, variabilná-vlastná zložka a kolektívna zložka. Tieto dve zložky mzdy sú počítané od výkonu /predaja/. Pri preplatení dovolenky mzdová účtovníčka vypočítala priemerku len zo základnej zložky mzdy. Pri reklamovaní správnosti výpočtu bolo potvrdené, že výpočet je správny. Ja si však myslím, že výpočet nie je v súlade so Zákonníkom práce § 134.
Môžete sa mi niekto k tomu vyjadriť?
A ešte jedna otázka: ak by tento výpočet bol zakotvený v kolektívnej zmluve, alebo v mzdovom poriadku spoločnosti, môže byť výpočet iný ako určuje Zákonník práce, teda vlastne nevýhodnejší pre zamestnanca.
Ďakujem.

Uvažuješ správne, priemerka má byť počítaná zo všetkých zložiek mzdy.
Čo sa týka kolektívnej zmluvy, tak v nej môžu byť dohodnuté podmienky len naviac oproti tomu, ako určuje Zákonník práce, v žiadnom prípade nič nevýhodnejšie pre zamestnanca.
Erislava
10.10.11,08:12
Súhlasím, priemerný zárobok bol vypočítaný nesprávne. Podľa § 134 ZP sa priemerný zárobok zisťuje zo mzdy atď, pričom pojem mzda je charakterizovaný v §118 ZP - mzda je peňažné plnenie poskytované zamestnávateľom zamestnancovi za prácu.Tie dve zložky sú vo vašej firme odmena za výkon, za prácu, čiže patria do priemerky.
Katarína111
10.10.11,08:51
Ďakujem za potvrdenie, že moje tvrdenie je to správne.