kozlíček
10.10.11,13:59
Dobrý deň prajem!
Chcel by som poprosiť o radu.Od zakúpenia PC mám takéto nastavenie zabezpečenia.Som na pochybách o správnosti,preto vás chcem poprosiť o váš názor.Nechať to tak,alebo prestaviť.
Ďakujem,prajem príjemný deň!
MilanH
10.10.11,14:16
No daj tam daky antivirus uplne ti staci Microsoft essential. a tie automaticke aktualizacie mozes zapnut iked ja uprednostnujem len upozornenie na dostupnost.
Fero11
10.10.11,14:31
Odporucam pouzit nejaky lepsi firewall + antivir.
Celkom slusny je firewall comodo a antivir NOD32. Comodo je free a NOD je trial 30 dni a potom sa da kupit.
Aktualizacie mozes mat vypnute, zbytocne to len otravuje, prip raz za cas mrkni ci su nejake nove, ale len dolezite ine neinstaluj
mecky
10.10.11,16:24
kupovat nod je zbytocne, uplne postaci mrkvosoftacky, ak je niekto paranoidnejsi tak Avira

a vypnut aktualizacie je rada nad zlato :)
newmi
10.10.11,16:41
aky lepsi? MS essential je v mnohom lepsi ako NOD. Ale hlavne MS essential je zadarmo a plne postacuje. Takisto aj integrovany firewall ak ma WIndows Vista alebo 7. Uz to nie je ta parodia na firewall ako vo win XP.
Fero11
10.10.11,17:41
hop .... cely win7 je katastrofa. Jediny OS, ktory sa podaril MS je XP SP2.
Najlepsie je nepouzivat nic od MS. Ak mozete dajte si radsej linux
mecky
10.10.11,19:12
ale coby, praveze sedmicky su jedine co sa daju ako tak nazvat funkcne a stabilne.

linux je v pohode ale nie pre kazdeho :)
newmi
10.10.11,19:18
Fero11, mal si Vistu? To je katastrofa. 7 je omnoho lepsi. Btw, MS sa nepodaril ziadny OS :)
Fero11
10.10.11,19:23
ale coby, praveze sedmicky su jedine co sa daju ako tak nazvat funkcne a stabilne.

linux je v pohode ale nie pre kazdeho :)...
mecky
10.10.11,21:21
...
tak oproti XP je to stale velky rozdiel, ci v stabilite alebo pohodli ovladania (vistu neratam, to bola doslova tragedia)
a s linuxom na bezne pouzivanie to tiez nieje take ruzove ako sa niektory ludia snazia tvrdit
Fero11
11.10.11,04:35
2x som skusal Win7 a po dvoch dnoch som sa vratil k XP (vistu som nikdy neskusal).
Linux na desktope mam ako dualboot, ale nefunguje mi tam jedno pre mna dolezite zariadenie, takze castejsie bootujem do XP, ale co sa tyka servera, tak linux je spica, asi 2-3 roky mi bezi na linuxe server a bez najmensieho problemu
kozlíček
11.10.11,11:49
Odporucam pouzit nejaky lepsi firewall + antivir.
Celkom slusny je firewall comodo a antivir NOD32. Comodo je free a NOD je trial 30 dni a potom sa da kupit.
Aktualizacie mozes mat vypnute, zbytocne to len otravuje, prip raz za cas mrkni ci su nejake nove, ale len dolezite ine neinstaluj
Veľmi pekne ďakujem!!!