peek
11.10.11,10:42
Potreboval by som referenciu na dobrého psychológa či psychiatra v Košiciach, ktorý má dobré výsledky v psychoterapii mladých ľudí, konkrétne by išlo o 20 ročného mládenca, príznaky sociálnej fóbie, nevyvážený  vývoj v intelektovej a sociálnej rovine, slabšia bipolárna porucha (striedanie nálad). Poradíte ?
peek
12.10.11,09:24
Hm, ozaj vôbec nič? To v tomto meste nikto neriešil problémy s psychoterapeutom s ktorým by bol spokojný ???
Evkake
12.10.11,10:14
Bolo by iste lepsie, keby dal niekto kontakt aj s osobnymi skusenostami. Ja skusenost nemam, ale vybavuje sa mi clanok s Evou Reichelovou, ktory som kedysi davnejsie citala, ostal mi dojem odbornika v psychologii, musel sa mi ten clanok pacit, ked som si to meno zapamatala, tak by snad mohla pomoct http://www.reichelova.sk/


psychologov je v Kosiciach bezpochyby dost http://www.google.sk/#hl=sk&cp=14&gs_id=15&xhr=t&q=psycholog+kosice&pf=p&sclient=psy-ab&source=hp&pbx=1&oq=psycholog+kosi&aq=0&aqi=g1&aql=&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=ec9cae2dd3636570&biw=1680&bih=794



este som nasla na nete tento dotaz: http://www.zzz.sk/?diskusia=3945


snad aspon nieco z toho pomoze
peek
12.10.11,11:44
Bolo by iste lepsie, keby dal niekto kontakt aj s osobnymi skusenostami. Ja skusenost nemam, ale vybavuje sa mi clanok s Evou Reichelovou, ktory som kedysi davnejsie citala, ostal mi dojem odbornika v psychologii, musel sa mi ten clanok pacit, ked som si to meno zapamatala, tak by snad mohla pomoct http://www.reichelova.sk/


psychologov je v Kosiciach bezpochyby dost http://www.google.sk/#hl=sk&cp=14&gs_id=15&xhr=t&q=psycholog+kosice&pf=p&sclient=psy-ab&source=hp&pbx=1&oq=psycholog+kosi&aq=0&aqi=g1&aql=&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=ec9cae2dd3636570&biw=1680&bih=794



este som nasla na nete tento dotaz: http://www.zzz.sk/?diskusia=3945


snad aspon nieco z toho pomoze

Ďakujem pekne za tie konkrétne referencie. Zoznam psychológov v KE samozrejme nie je problém nájsť, je to druh inzercie, avšak v každej profesii sú ľudia rôzne talentovaní a rôzne oddaní svojej práci a tomu aj prislúchajú rôzne výsledky. Preto sú najlepšie informácie a referencie z prvej ruky, alebo aspoň blízkeho okolia.
buchač
12.10.11,13:52
Hm, ozaj vôbec nič? To v tomto meste nikto neriešil problémy s psychoterapeutom s ktorým by bol spokojný ???

...ale hej ...trebárs aj ja ........

...ale kontakt nedávam ...sorry...
peek
12.10.11,14:09
...ale hej ...trebárs aj ja ........

...ale kontakt nedávam ...sorry...

Hm, ozaj "hodnotná" (po)rada ...
buchač
12.10.11,14:22
Hm, ozaj "hodnotná" (po)rada ...

add 1. - odpovedal som na otázku ....

Hm, ozaj vôbec nič? To v tomto meste nikto neriešil problémy s psychoterapeutom s ktorým by bol spokojný ???
prečítaj si tú svoju pozorne a potom maj pripomienky ...nereagoval som na prvotný príspevok - mňa musíš inak čítať , občas aj porozmýšľať ....

add 2. - nepoznáš moje pohnútky , tak nerieš ...

add 3. - kontakt nedávam aj z toho dôvodu , že oná osoba je tak dobrá , že len tak hocikoho neberie ( neber osobne ) ...len na doporučenie ....a to JA zasa nedávam hocikomu ( tiež neber osobne ) ....
buchač
12.10.11,14:42
.... však to je problém, že keď natrafíš na zlého, tak narobí viacej škody než osohu. Poznam jednu psycho... ktorej by som do rúk nezverila ani kozu...keby som ju mala.:rolleyes:

...ale , Halli , ja sa nehádam .....

Ale na druhej strane ...jednému jeden lekár vyhovuje , druhému ten istý zasa nie ....

Niekedy si však pripadám jak z inej planéty ......v nejednej téme čítam tie rôzne ponosy , sťažnosti na takého alebo oného doktora - špitál ...
Žeby som mal až také šťastie , že nemám ponosy na zdravotnú starostlivosť ...........??????????
..... a že som mal to , alebo ono ......hm , to je v podstate pre viacerých z poraďackej obce známe....
Halli
12.10.11,15:26
To ti môžme len závidieť, ale važne na tieto veci treba naozaj odborníka.;)
peek
13.10.11,07:20
Nuž, síce nerád, ale musím vyjadriť sklamanie z tohto fóra. Ak som žiadal o radu tak len preto, aby som pomohol blízkemu trpiacemu človeku a nie sledoval pseudointelektuálne predvádzanie sa s nulovou informačnou hodnotou.
Možno by som skočil na prvého psychológa, ktorý by mi prišiel do rany, keby som nemal vyložene negatívnu skúsenosť s istou pani "psychologičkou", ktorá si kedysi absolútne nevedela nájsť cestu k môjmu decku v predškolskom veku pri posudzovaní či má alebo nemá ísť do školy. Miesto citlivého prístupu naňho ziapala (vraj akože sa ho snažila vyprovokovať) a skončilo to jeho veľkým plačom a traumatickou skúsenosťou snáď na celý život... Aj takíto "psychológovia" pôsobia na pedagogicko-psychologických poradniach, ktorí by sami potrebovali psychológa alebo rovno psychiatra. Preto moja starosť nájsť teraz niekoho, s kým má aspoň niekto vyložene pozitívnu skúsenosť.
buchač
13.10.11,07:35
Nuž, síce nerád, ale musím vyjadriť sklamanie z tohto fóra. Ak som žiadal o radu tak len preto, aby som pomohol blízkemu trpiacemu človeku a nie sledoval pseudointelektuálne predvádzanie sa s nulovou informačnou hodnotou.
Možno by som skočil na prvého psychológa, ktorý by mi prišiel do rany, keby som nemal vyložene negatívnu skúsenosť s istou pani "psychologičkou", ktorá si kedysi absolútne nevedela nájsť cestu k môjmu decku v predškolskom veku pri posudzovaní či má alebo nemá ísť do školy. Miesto citlivého prístupu naňho ziapala (vraj akože sa ho snažila vyprovokovať) a skončilo to jeho veľkým plačom a traumatickou skúsenosťou snáď na celý život... Aj takíto "psychológovia" pôsobia na pedagogicko-psychologických poradniach, ktorí by sami potrebovali psychológa alebo rovno psychiatra. Preto moja starosť nájsť teraz niekoho, s kým má aspoň niekto vyložene pozitívnu skúsenosť.

...díky Broňa.....

Prečítaj si súkromnú správu ...

Vonku je nádherne , slniečko svieti..... mám slabú chvíľku ...

...máš tam kontakt .....:cool:
Ivenka
13.10.11,07:41
Ťažko radiť, ktorý je dobrý niekomu vyhovuje ten inému zas onen. Veď keď si dáš do googla aj tam vidíš koľko Ľudí toľko názorov. Ja som nedávno tiež hľadala psycho .... a bolo mi poradené, že najlepšie vediať diagnostikovať poruchy-správanie v Banskej Bystrici alebo Michalovce-Močerany. Ale konkretného lekára neviem.
Empen
21.10.11,10:13
Skús Krajskú pedagogicko- psychologicku poradňu v Košiciach