kristinagabi
11.10.11,12:23
Dobry den,prosila by som vas o radu. Chcela by som poslat par videozaznamov. Neviem,ci existuje na to nejaky program,alebo ako ich mam poslat. Nechcem,aby to bolo verejne... Dakujem
Letko
11.10.11,10:30
Môžeš napríklad tu: http://www.ulozisko.sk/
A ak nechceš, aby sa náhodou k tomu niekto dostal, tak to pred uložením zabať napr. do RAR a zahesluj.
Zoltan Miklos
11.10.11,10:37
zalezi na velkosti. ak su subory male (cca do 5 MB), tak mozes poslat emailom. ak su va:csie mozes pouzit napr. stranku www.Uloz.to (je aj viacero podobnych webstranok, toto je len priklad) na tuto stranku 'zavesis' video a adresatovi posles emailom len web-adresu na toto video. na uloz.to je mozne pristup k suboru aj zaheslovat, takze video si pozru iba ti, ktorym das heslo. ked to chces mat este bezpecnejsie, samotne video mozes komprimovat pomocou WinZip alebo WinRar s moznostou zaheslovanej komprimacie. ak si vyberies uloz.to odporucam si najprv vyskusat ako to funguje na nejakom malom suboriku, napr. prazdnom wordovskom dokumente. rychlo si vies vyskusat, ci ti dane riesenie vyhovuje. nahodis dokument, zaheslujes, potom si mozes skusit ci si dokument mozes stiahnut bez hesla a s heslom. upozornujem, ze velke video sa oplati zaZipovat aj kvoli velkosti suboru, lebo nahravanie velkych suborov na uloz.to moze trvat desiatky minut. zelam vela uspechov :-)
kristinagabi
11.10.11,10:44
Super,dakujem pekne za rychlu pomoc. Idem to vyskusat:).
Dakujem este raz !
kristinagabi
11.10.11,11:33
Super,podarilo sa, daaaaakujem:):):)
Chobot
11.10.11,11:39
Dobry den,prosila by som vas o radu. Chcela by som poslat par videozaznamov. Neviem,ci existuje na to nejaky program,alebo ako ich mam poslat. Nechcem,aby to bolo verejne... Dakujem


Záleží od toho, aké sú tie záznamy veľké (koľko majú MB či GB). Ak jedno video má do 5 MB, môžeš to poslať ako prílohu mailu. Ak sú väčšie, existujú tzv. úložiská dát, ktoré fungujú tak, že ty cez internet niekde na server uložíš súbor, po uložení dostaneš nejaký kód a s tým kódom ty, alebo niekto iný (komu ten kód dáš) si ho odtiaľ môže stiahnuť. Bez poskytnutia kódu nikto iný si súbor nestiahne. Pri ukladaní to ale musíš uviesť, že súbor má byť privátny a nie verejný. V opačnom prípade si ktokoľvek bude môcť ten súbor nájsť a stiahnuť.

Niektoré také úložiská sú platené, napr. Hellshare.sk (uložiť môžeš bezplatne, ale stiahnuť si ho môže záujemca len ak si zakúpi kredity), ale sú aj bezplatné, kde je možné bezplatne uložiť aj stiahnuť - bývajú tam však obmedzenia, napr. bezplatne je možné uložiť súbor len do XXX MB, alebo denne je možné stiahnuť len jeden súbor. Musíš si nájsť také úložisko a tam to uložiť a adresátovi poslať mailom odkaz na stiahnutie.
kergulaan
12.10.11,03:28
Pozri na : http://www.sprend.com/
Das si tam subor - do 2 GB - a adresu prijmatela. Ten dostane email, odkial si moze stiahnut dany subor. Je to bez registracie a asi najjednoduchsie co som zatial videl.
Ak to chces urobit viac sukromne, pouzi pin.
Pre Chobot - Hellshare nie je platene komplet, mozes stahovat aj bezplatne, ale len jeden subor denne, co pri filmoch, na ktore je dane ulozisko robene, aj celkom staci , a este - rychlost je cca 1/4 platenej.
Chobot
12.10.11,07:51
Pozri na : http://www.sprend.com/
Das si tam subor - do 2 GB - a adresu prijmatela. Ten dostane email, odkial si moze stiahnut dany subor. Je to bez registracie a asi najjednoduchsie co som zatial videl.
Ak to chces urobit viac sukromne, pouzi pin.
Pre Chobot - Hellshare nie je platene komplet, mozes stahovat aj bezplatne, ale len jeden subor denne, co pri filmoch, na ktore je dane ulozisko robene, aj celkom staci , a este - rychlost je cca 1/4 platenej.

Už neplatí sťahovanie 1 súboru za deň zadarmo. To už zrušili. Už je to len platené.
kergulaan
12.10.11,08:21
Hned prvy film ktory som na hellshare nasiel ide stiahnut zadarmo. vid priloha.
Chobot
12.10.11,11:27
Hned prvy film ktory som na hellshare nasiel ide stiahnut zadarmo. vid priloha.

OK, tak to asi znovu zaviedli. Pred nejakým časom mi to nešlo sťahovať, tak teraz mám účet.
misoft
12.10.11,14:53
Hellshare niekedy dáva "bonus" - 1 súbor zadarmo.
Vlado40
12.10.11,20:46
Na tejto stránke si vytvor účet,je to zadarmo
http://filefactory.com/
a tam si môžeš nahrať videozáznamy a triediť ich aj do zložiek a známemu poslať iba odkazy na stiahnutie.