Willow27
15.10.11,12:59
Dobry den, poradili by ste mi? Chcela by som vediet, ci si mozem od zubara vyziadat podrobny ucet o vykonanych ukonoch a ich cenach, pretoze doteraz som dostala vzdy len doklad o zaplateni, ale ziadne konkretne informacie, co spravil a kolko to stalo. Chcem len vediet, ci mam pravo, alebo mozem ziadat o zubara tieto informacie. Vopred dakujem.
pasuliatko
15.10.11,11:16
neviem...ale každý zuár by mal mať svoj cenník a na príjmový doklad by mal aj napísať čo robil a koľko to stálo....
treba sa opýtať na cenník či dá zubár k nahliadnutiu ale podľa mňa by to nemal byť problém.
tak isto môžeš aj nahliadnúť do svojej karty na to má pacient právo...
ale konkretizuj presnejšie čo znamená podrobný účet...
mamina jana
15.10.11,18:14
máš na to plné právo, dokonca máš právo vedieť, čo všetko si dal preplatiť tvoj zubár od poisťovne. U terajšej mojej zubárky s tým nemám problém, okrem príjmového dokladu mi na požiadanie už viackrát rozpísala, čo koľko stálo ......... V Nitre moja bývalá zubárka si za predný zub vypýtala 70 eur (menší kaz zozadu), plomba mi vypadla a ked som to bola reklamovať, tak si na drzovku vypýtala znova 70 eur. Keď som ju žiadala, aby mi rozpísala za čo som tak veľa platila a čo z toho hradila poisťovna, tak začala v "rozprávkou", že predné zuby sú o 50% drahšie a poisťovňa, čo mám práve ja , jej to nepreplatí.
video1983
15.10.11,18:17
kazdy zubar by mal mat na viditelnom mieste rozpisany cennik, moja zubarka mi vzdy rozpise za co platim , pri vypadnuti plomby mi napravu neuctuje. je to vramci zaruky :D

samozrejme ze mas pravo vediet co ti uctuje. len si to pekne vyziadaj,
Willow27
15.10.11,22:59
Velmi pekne dakujem za odpovede, hned mi je akosi lahsie... :-)
buchač
16.10.11,07:02
Velmi pekne dakujem za odpovede, hned mi je akosi lahsie... :-)
...a kde ????

Lebo tá ľahkosť........hlavne v peňaženke býva po návšteve zubára ...

Poprípade zvykne byť tak ľahúčko po " tlačovej konferencii "......:---:D
Willow27
16.10.11,21:48
No v penazenke este len bude po navsteve zubara a tu "tlacovku" som tiez nemyslela :-b :-D
kozlíček
17.10.11,13:03
máš na to plné právo, dokonca máš právo vedieť, čo všetko si dal preplatiť tvoj zubár od poisťovne. U terajšej mojej zubárky s tým nemám problém, okrem príjmového dokladu mi na požiadanie už viackrát rozpísala, čo koľko stálo ......... V Nitre moja bývalá zubárka si za predný zub vypýtala 70 eur (menší kaz zozadu), plomba mi vypadla a ked som to bola reklamovať, tak si na drzovku vypýtala znova 70 eur. Keď som ju žiadala, aby mi rozpísala za čo som tak veľa platila a čo z toho hradila poisťovna, tak začala v "rozprávkou", že predné zuby sú o 50% drahšie a poisťovňa, čo mám práve ja , jej to nepreplatí.

Mne keby toto povedala zubárka,tak by jej bolo potrebné urobiť protézy a mne je jedno či by jej ich niekto preplatil,alebo nie!Niektorí zubári sú tak drzý,že to stráca zmysel zdravého rozumu.Našťastie môj zubár je v pohode.Dopredu ma informuje v akom stave sa zub nachádza,čo sa dá s nim ešte robiť a dá mi na výber čo chcem samozrejme aj cenové relácie s radou,čo by volil on.
mamina jana
17.10.11,14:15
Kozlíček s manželom sme k tej zubárke v nitre začali chodiť preto, lebo u nej pracoval jeden šikovný zubár. Vždy sme sa objednávali, ked on slúžil, ibaže po roku ho tam nebolo a dalo sa objednať iba k nej. O kvalite jej práce som už písala, ale o povahe tej osoby by sa dalo písať veľa....... neskôr som sa dozvedela, že nemá ani dobré meno v nitre. Keby sme jej stručne-zručne vysvetlili, ako sa má k ľudom správať, čo by sme s tým dosiahli? Iba problémy. Títo drzý zubári si sami ničia živobytie, veď keď máš na výber komu dáš svoje peniaze, tak si vyberieš človeka, čo nielen dobre robí ale sa vie aj správať. A názor, že musím chodiť k zubárovi, ktorý má náš región, je už passé.......