Mr.40
16.10.11,11:05
Mám problém s pripojením na internet... Po zapojení kábla do PC ledka bliká (kábel je v poriadku, na notebooku net funguje), keď chcem otvoriť prehliadač(Mozilla), zobrazí sa mi "Server sa nenašiel". Keď otvorím Sieťové pripojenia tak mi ukazuje, že som pripojený ale prijaté pakety sú 0 (viď obr.). Keďže som PC amatér, prosím o radu, ako vyriešiť môj problém. Alebo mi odišla sieťová karta? Ďakujem
Vlado40
16.10.11,09:24
Veď tam máš napísané chránene bránou firewall.Neblokuje náhodou prístup na internet firewall.Používaš firewall windows ,alebo aký máš antivírus,neblokuje to on.Ak dobre vidím máš tam Aviru ,zrejme Ti blokuje prístup na net.
misoft
16.10.11,18:14
Hlásiť mu môže "pripojené", ale ono len odosiela pakety. Odporúčal by som v tomto: Všeobecné>Vlastnosti>Všeobecné>v zozname nájsť Internet Protocol (TCP/IP) vysvietiť (odznačiť) >Vlastnosti>Všeobecné a tam označiť Získať adresu IP automaticky a Získať adresu servera DNS automaticky. Všetko potvrdiť a malo by byť spojenie. Prípadne s týmito nastaveniami dať potom Opraviť.
V bráne firewall označiť v Spresnenie Local Area Connection (prípadne aj MSN)
Mr.40
17.10.11,18:52
Ďakujem za radu, konečne som on line!!!:)
Iveta M
20.10.11,20:39
Dobrý večer.
Mám podobný problém s pripojením na net cez ikonu. Nainštalovala som novšiu verziu prehliadača a už sa mi nedá otvoriť net cez ikonu, iba cez sieťové pripojenie. Môžte mi poradiť ako to nastaviť?
Ďakujem.
kergulaan
21.10.11,03:35
Aky prehladac?
"Nainstalovala som novsiu verziu" - tu staru si odinstalovala, alebo si iba preinstalovala starsiu na novsiu.
Iveta M
21.10.11,17:01
Preinštalovala som staršiu verziu na novšiu. Stiahla som Internet Explorer 8. Cez ikonu Quatlocku sa mi pripojiť dá, ale cez ikonu internetu nie.