Janeka
18.10.11,11:01
Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, dala som v práci výpoveď na dohodu k 15.12.2011, ktorá mi bola vedením schválená. chcem sa opýtať, keď sa nahlásim na úrad práce ešte v roku 2011 a požiadam si o podporu v nezamestnanosti, mám nárok na výmeru podľa starého výpočtu alebo sa mi bude rátať podpora už podľa nového výpočtu?

Ďakujem za radu.
tictac7
18.10.11,09:04
prečo riešiš túto otázku zadaním novej témy? Otázku si položila už aj v pôvodnej téme. Ak Ti ešte nikto neodpovedal, asi to ešte nikto, kto vie odpoveď nečítal. Maj trocha strpenia...
Xanti
18.10.11,09:07
Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, dala som v práci výpoveď na dohodu k 15.12.2011, ktorá mi bola vedením schválená. chcem sa opýtať, keď sa nahlásim na úrad práce ešte v roku 2011 a požiadam si o podporu v nezamestnanosti, mám nárok na výmeru podľa starého výpočtu alebo sa mi bude rátať podpora už podľa nového výpočtu?

Ďakujem za radu.No ja neviem o nejakom novom výpočte, to že sa niečo hovorilo neznamená že sa aj schválilo. Kedže padla vláda.

Ale aj keby bol nový výpočet, tak by ťa rátali podla starého, nakoľko by si bola evidovaná od decembra.
Janeka
18.10.11,09:21
pardon ja som nevedela či tu staru temu ešte bude niekto čítať.
Janeka
18.10.11,09:23
aha vlastne máte pravdu, to ma vôbec nenapadlo. no tak dúfam, že sa dozvieme čoskoro ako sme dopadli.