92kaja92
18.10.11,13:07
Dobrý deň.
Potrebovala by som poradiť... ja som už podala súhrnný výkaz, len som nevedela nájsť kde sú tie krycie listy... ja neviem, že ako ich mám vytlačiť a kde ich mám hľadať...
domenico.office
18.10.11,13:56
Napríklad cez aplikáciu eDane sa dajú vytlačiť krycie listy. Je nutné všetko čísla vpísať do výkazu a cez ponuku práca s DP sa dajú vytlačiť krycie listy.
zk24
18.10.11,13:59
Ak ste ich podali elektronicky, čo asi áno. Tak krycie listy sa dajú tuším keykoľvek vytlačiť aj po odoslaní SV. Idem sa pozrieť.

Doplnenie: No tuším ide vytlačiť len potvrdenku a SV. Ale kryci list tu nejako nevidim :( Tak asi teda cez tie eDANE.
Nella_2
18.10.11,14:05
Po prihlásení máš v aplikácii eTAX možnosť Výber subjektov/Podanie dokumentov - v tejto aplikácii si dole vyber okno História komunikácie. Zadaj si dátum od - do, klikni na Vyhľadaj. Na konci v riadku daného SV je ikonka ceruzky, na tú klikni otvorí sa Detail dokumentu, kde zase na konci toho dokumentu je ikonka "dokumentu", na tú klikni a zobrazia sa krycie listy.
zk24
18.10.11,14:09
Po prihlásení máš v aplikácii eTAX možnosť Výber subjektov/Podanie dokumentov - v tejto aplikácii si dole vyber okno História komunikácie. Zadaj si dátum od - do, klikni na Vyhľadaj. Na konci v riadku daného SV je ikonka ceruzky, na tú klikni otvorí sa Detail dokumentu, kde zase na konci toho dokumentu je ikonka "dokumentu", na tú klikni a zobrazia sa krycie listy.

Presne to som teraz skusala,ale mne sa krycie listy nezobrazia, iba sa mi otvori SV a moznost Tlacit krycie listy tam nemam.
domenico.office
18.10.11,14:11
Stalo sa mi, že niektorým nezobrazuje históriu komunikácie. Riešili sme to cez hotline, i napriek tomu tá história tam nie je.
zk24
18.10.11,14:12
Ja napríklad historiu mam, Viem zobrazit detail dokumentu. Ale krycie listy mi nedovoli vytlacit. Este to skusim z domu, teraz som pri inom PC, kde nemam rozbehane ani certifikaty ale do eTAX-u sa dostanem.


Doplnenie: Aha, ja uz mam ZEP, tak mozno preto mi neumoznuje tlacit Kryci list. Som zabudla :D :D :D :D
Nella_2
18.10.11,14:18
Presne to som teraz skusala,ale mne sa krycie listy nezobrazia, iba sa mi otvori SV a moznost Tlacit krycie listy tam nemam.
A robíš to v Internet Exploreri?
zk24
18.10.11,14:20
ano. IE. Som si bola istá, že sa vytlačiť dajú, ale som ich tam vobec nenasla, tak som rychlo zmazala svoj prispevok. Ale ty si hned na to napisala ten isty postup, ze tam tu moznost mas. Tak asi to bude v tom, ze to tam je, ale ja uz mam ZEP od tohto mesiaca, tak mi tuto moznost vobec neponukaju, kedze ju nepotrebujem.

Teda aspon si myslim, ze to bude tym ZEP-om.
Nella_2
18.10.11,14:21
ano. IE. Som si bola istá, že je to tam, a nebolo to tam, tak som rychlo zmazala svoj prispevok. Ale ty si hned na to napisala ten isty postup, ze to tam mas... Tak asi to bude v tom, ze to tam je, ale ja uz mam ZEP od tohto mesiaca, tak mi tuto moznost vobec neponukaju, kedze ju nepotrebujem.
Jáj, tak jasné, keď máš ZEP, to si iná "kategória":)
Economic
18.10.11,14:27
ano. IE. Som si bola istá, že sa vytlačiť dajú, ale som ich tam vobec nenasla, tak som rychlo zmazala svoj prispevok. Ale ty si hned na to napisala ten isty postup, ze tam tu moznost mas. Tak asi to bude v tom, ze to tam je, ale ja uz mam ZEP od tohto mesiaca, tak mi tuto moznost vobec neponukaju, kedze ju nepotrebujem.

Teda aspon si myslim, ze to bude tym ZEP-om.

Ked máš ZEP - môžeš si vytlačiť pre seba Potvrdenku o podaní. No iba si dosleduj vo svojej schránke správ akceptáciu podania. Aby si mala istotu, že je všetko O.K.
Tamila
18.10.11,18:14
Ja krycí list vytlačím hneď, ako načítam súhrnný výkaz. Vtedy mi ponúka možnosť vytlačiť krycí list a až potom ho odošlem.