zimanovah
18.10.11,19:30
Dobry den,
chcem sa poradit. Moja stara mama obyva stary dom a potrebujeme jej poriesit zachod v dome. Doteraz pouzivala suchy. Potrebujem pomoc s vyberom vhodnej, lacnej a rychlej (o chvilu mrzne) alternativy, co s odpadovou vodou. verejna kanalizacia nepripada do uvahy - nie je.
Za odpovede dakujem :)
Xanti
18.10.11,17:35
zimanovah
18.10.11,17:37
Starka ma takmer 80 rokov a tymto sme si uz presli. Vynasat zachod je problem - byva sama.
Xanti
18.10.11,17:46
Dobry den,
chcem sa poradit. Moja stara mama obyva stary dom a potrebujeme jej poriesit zachod v dome. Doteraz pouzivala suchy. Potrebujem pomoc s vyberom vhodnej, lacnej a rychlej (o chvilu mrzne) alternativy, co s odpadovou vodou. verejna kanalizacia nepripada do uvahy - nie je.
Za odpovede dakujem :) Tak to zvýraznené si moc odporuje. Lebo čo je lacné a rýchle tak si zrušil/a ... ked nie je verejná kanalizácia tak treba vybudovať žumpu, ktorú bude vyvážať fekal. Akurát to nie je ani lacné ani rýchle, lebo treba kopec povolení a prestavbu v dome.

Lacné a rýchle je to riešenie čo som napísala. A starká ked býva sama tak iste nechodí denne 50 krát na wc. Tam sa píše o 50 tich spláchnutiach, čo pri najhoršom 7 dní vydrží, a to by bol taký problém prísť raz za týžden kuk starkú a vyniesť jej to chemické wc aby sa nepučila sama? ? ?
arizona
18.10.11,17:52
Moc na vyber nemas .-)
-suche WC
-chemicke WC
- alebo "normalne",ktore potrebuje vybudovat,alebo zakupit zumpu../prip. napojit na trativod .-/

posledna alternativa : nechat babku k.... do plienok a pouzit smetny kos....