Katka4040
21.10.11,09:36
Dobrý deň, prosím o pomoc. Máme v rodine takto vážne chorú mamičku (38) dvoch detičiek (mladšie má rôčik a pol), je po hysterektómii (júl), ale nádor bol taký rozsiahly, že sa nedalo vybrať všetko. Práve doberá tretiu dávku chemoterapie, ale prognóza je zlá (bolesti ruky, chrbtice, problémy s trávením....) Prosím o kontakt na nejakého pána liečiteľa alebo pani liečiteľku, ktorí by vedeli v tejto situácii ešte akokoľvek pomôcť. Vďaka všetkým za rýchle odpovede a ospravedlňujem sa, ak je tento problém už na porade riešený - v takom prípade prosím link. Katka
buchač
21.10.11,08:01
Dobrý deň, prosím o pomoc. Máme v rodine takto vážne chorú mamičku (38) dvoch detičiek (mladšie má rôčik a pol), je po hysterektómii (júl), ale nádor bol taký rozsiahly, že sa nedalo vybrať všetko. Práve doberá tretiu dávku chemoterapie, ale prognóza je zlá (bolesti ruky, chrbtice, problémy s trávením....) Prosím o kontakt na nejakého pána liečiteľa alebo pani liečiteľku, ktorí by vedeli v tejto situácii ešte akokoľvek pomôcť. Vďaka všetkým za rýchle odpovede a ospravedlňujem sa, ak je tento problém už na porade riešený - v takom prípade prosím link. Katka
http://www.porada.sk/t140934-onkologicke-ochorenia.html
EPk
21.10.11,08:07
Katka4040
21.10.11,08:17
Ďakujem krásne:-)
Katka4040
21.10.11,08:51
Ďakujem všetkým, ktorí mi posielajú správy, zatiaľ nemám dosť postov, aby som na ne odpovedala.
Betinka, prosím o zaslanie materiálov, ktoré spomínaš vo svojej správe na adresu janine1@azet.sk.
buchač
21.10.11,08:59
Dobrý deň, prosím o pomoc. Máme v rodine takto vážne chorú mamičku (38) dvoch detičiek (mladšie má rôčik a pol), je po hysterektómii (júl), ale nádor bol taký rozsiahly, že sa nedalo vybrať všetko. Práve doberá tretiu dávku chemoterapie, ale prognóza je zlá (bolesti ruky, chrbtice, problémy s trávením....) Prosím o kontakt na nejakého pána liečiteľa alebo pani liečiteľku, ktorí by vedeli v tejto situácii ešte akokoľvek pomôcť. Vďaka všetkým za rýchle odpovede a ospravedlňujem sa, ak je tento problém už na porade riešený - v takom prípade prosím link. Katka

...hm...

Júl - operácia
Tretia dávka chemo ...
Prognóza neistá ...
Bolesti ...
Trávenie...

Všetko so všetkým súvisí.....takže po poriadku ...

Mal so tri nádory , len jeden bolo možné vybrať , tie dva boli tak veľké , že sa o to ani nepokúšali ....
Chemo ale zariadilo tak , že po vybratí 6 cyklov ( organizmus fasa reagoval ) som znova pod nôž šiel a vybrali následne všetko ...
Bolesti ???.....Dolsin poriešil , už len Morfium by nasledoval ...
Trávenie ???...len som na jedlo pozrel a mal som dosť ...

PROGNÓZA ????........po 10 reokoch vždy onkologička do zprávy napíše - NEISTÁ .....nikdy nikto na 100 % nepovie ,nezaručí ,že sa jedna bunka nezblázni a začne sa vyvíjať tak , ako to ogranizmus práve nepotrebuje ...

Liečiteľ ???......tak poviem ....v týchto chvíľach sa jedinec utieka k všeliakým možným a nemožným spôsobom pomoci ...
Pospomína na všetkých svätých , od Boha až po Brahmu alebo aj šamanizmu sa utieka ...
No psychológia všetkých zúčastnených ( rodina , priatela....) je zvlášť dôležitá ...

No niekedy nepomôže ani jedno ...a ani druhé .....
Stanislav 1975
21.10.11,09:15
...hm...

Júl - operácia
Tretia dávka chemo ...
Prognóza neistá ...
Bolesti ...
Trávenie...

Všetko so všetkým súvisí.....takže po poriadku ...

Mal so tri nádory , len jeden bolo možné vybrať , tie dva boli tak veľké , že sa o to ani nepokúšali ....
Chemo ale zariadilo tak , že po vybratí 6 cyklov ( organizmus fasa reagoval ) som znova pod nôž šiel a vybrali následne všetko ...
Bolesti ???.....Dolsin poriešil , už len Morfium by nasledoval ...
Trávenie ???...len som na jedlo pozrel a mal som dosť ...

PROGNÓZA ????........po 10 reokoch vždy onkologička do zprávy napíše - NEISTÁ .....nikdy nikto na 100 % nepovie ,nezaručí ,že sa jedna bunka nezblázni a začne sa vyvíjať tak , ako to ogranizmus práve nepotrebuje ...

Liečiteľ ???......tak poviem ....v týchto chvíľach sa jedinec utieka k všeliakým možným a nemožným spôsobom pomoci ...
Pospomína na všetkých svätých , od Boha až po Brahmu alebo aj šamanizmu sa utieka ...
No psychológia všetkých zúčastnených ( rodina , priatela....) je zvlášť dôležitá ...

No niekedy nepomôže ani jedno ...a ani druhé .....
klobúk dolu pred týmto príspevkom...
Katka4040
21.10.11,09:26
...hm...

Júl - operácia
Tretia dávka chemo ...
Prognóza neistá ...
Bolesti ...
Trávenie...

Všetko so všetkým súvisí.....takže po poriadku ...

Mal so tri nádory , len jeden bolo možné vybrať , tie dva boli tak veľké , že sa o to ani nepokúšali ....
Chemo ale zariadilo tak , že po vybratí 6 cyklov ( organizmus fasa reagoval ) som znova pod nôž šiel a vybrali následne všetko ...
Bolesti ???.....Dolsin poriešil , už len Morfium by nasledoval ...
Trávenie ???...len som na jedlo pozrel a mal som dosť ...

PROGNÓZA ????........po 10 reokoch vždy onkologička do zprávy napíše - NEISTÁ .....nikdy nikto na 100 % nepovie ,nezaručí ,že sa jedna bunka nezblázni a začne sa vyvíjať tak , ako to ogranizmus práve nepotrebuje ...

Liečiteľ ???......tak poviem ....v týchto chvíľach sa jedinec utieka k všeliakým možným a nemožným spôsobom pomoci ...
Pospomína na všetkých svätých , od Boha až po Brahmu alebo aj šamanizmu sa utieka ...
No psychológia všetkých zúčastnených ( rodina , priatela....) je zvlášť dôležitá ...

No niekedy nepomôže ani jedno ...a ani druhé .....

Všetko, čo píšeš, je čistá, holá, racionálna pravda. Veľmi si uvedomujeme, že spolupráca chorej mamičky je dôležitá, a že ak nenastúpi jej vlastná sila a jej ochota oprieť sa o našu psychickú podporu (a my dúfame, že máme tú silu pomôcť a zvládnuť to) - nič nebude... Tiež vieme, že je to o zmene vo vnútri - jej aj nás. Veľmi sa snažíme a nečakáme zázraky. Ak existuje šanca - skúsime pohľadať cestu. A toto je ten pokus.
Stanislav 1975
21.10.11,09:30
Všetko, čo píšeš, je čistá, holá, racionálna pravda. Veľmi si uvedomujeme, že spolupráca chorej mamičky je dôležitá, a že ak nenastúpi jej vlastná sila a jej ochota oprieť sa o našu psychickú podporu (a my dúfame, že máme tú silu pomôcť a zvládnuť to) - nič nebude... Tiež vieme, že je to o zmene vo vnútri - jej aj nás. Veľmi sa snažíme a nečakáme zázraky. Ak existuje šanca - skúsime pohľadať cestu. A toto je ten pokus.

Veriť treba stále, nádej žije do poslednej chvíle, že sa niečo otočí...
Betina2
21.10.11,09:46
Katka poslala som ten dokument. Ale ako vravia ostatní, treba veriť, aj sama si musí ONA veriť v uzdravenie, sama to musí chcieť, neprepadnúť depresiám, tá spolupráca všetkých zúčastnených je naozaj nevyhnutná. A vyhýbať sa stresom. Takže aj deti nech poslúchajú, odbremenia ju od domácich prác, nech sa dobre učia, proste nech jej len radosť robia. A odtatní tiež. Stres, ten dlhodobý a neriešený býva často spúšťač takýchto rôznych ochorení. Velmi to súvisí so psychikou. A kludne aj nejakého dobrého psychológa alebo psychiatra navštívte, takého, čo pracuje s chorými ľudmi. A PS: síce som veriaca, ale netreba sa spoliehať, že ON to všetko za nás zariadi. Netreba rezignovať a vzdať sa. To by sa zabila aj posledná nádej.
Tabita
21.10.11,10:24
Dobrý deň,
vyskúšajte podkovičník - predávaný ako PROVITEX, aj v lekárni Valika v Bánovciach na Bebravou (nemám na nich telefon, pozrite na internete). Užíval ho jeden pán, tiež mal nádor mozgu, veľmi sa mu polepšilo. Žil rok a pol kvalitný život, cestoval. Už zomrel, ale na inú chorobu. Prajem veľa šťastia.
Danielle369
21.10.11,10:51
Poslala som ti ss...
Rybar75
21.10.11,11:17
Och... Úprimne jej prajem mnoho síl a podpory od blízkych, známych aj neznámych, vo fyzickej aj nefyzickej sfére.
Šanca je vždy! ;) http://www.thesecret.sk/articles.php?article_id=201

Prajem všetko dobré a posielam mailom ešte jeden dokument. Budem na vás myslieť.

PS: Zabudol som sa priznať, že ten príbeh na The Secret je môj vlastný
Katka4040
21.10.11,11:38
Dobrý deň,
vyskúšajte podkovičník - predávaný ako PROVITEX, aj v lekárni Valika v Bánovciach na Bebravou (nemám na nich telefon, pozrite na internete). Užíval ho jeden pán, tiež mal nádor mozgu, veľmi sa mu polepšilo. Žil rok a pol kvalitný život, cestoval. Už zomrel, ale na inú chorobu. Prajem veľa šťastia.

Ďakujem:-)
Katka4040
21.10.11,11:38
Poslala som ti ss...

Ďakujem Ti krásne:-)))
Katka4040
21.10.11,12:09
Och... Úprimne jej prajem mnoho síl a podpory od blízkych, známych aj neznámych, vo fyzickej aj nefyzickej sfére.
Šanca je vždy! ;) http://www.thesecret.sk/articles.php?article_id=201

Prajem všetko dobré a posielam mailom ešte jeden dokument. Budem na vás myslieť.

PS: Zabudol som sa priznať, že ten príbeh na The Secret je môj vlastný

Ďakujem, veľmi si vážim ochotu zdieľať takéto skúsenosti. Nám, čo sme na začiatku cesty, o ktorej sme netušili, že ju bude treba niekedy prejsť, to veľmi pomáha. S pokorou sa pozeráme dopredu a dúfame, že všetko, čo príde nás posunie niekam dopredu, k poznaniu a pochopeniu a....prijatiu toho, čo príde.
arizona
21.10.11,12:15
skus pozriet aj sem, mozno trochu pomoze http://www.lpr.sk/aktivity,-projekty/psychosocialna-pomoc/
Katka4040
21.10.11,12:25
skus pozriet aj sem, mozno trochu pomoze http://www.lpr.sk/aktivity,-projekty/psychosocialna-pomoc/

Ako vieš, že snorím po internete práve teraz a hľadám túto informáciu? Srdečná vďaka:-)
Žanet
21.10.11,15:19
lienocka001
21.10.11,15:30
v prvom rade jej budte oporou respektujte ze ma pravo na to sa zle citit .... pomahajte jej v domacnosti s detmi aby videla ze ma okolo seba ludi ktori su ochotni jej pomoct ona sa potrebuje najma s tym vyrovnat co preziva mozno zariadit pre nu a pre manzela nejaky pobyt wellnes aby mohli byt samy a bez deti ... a aby nacerpala sily... je mozne a velmi pravdepodobne ze je velmi psychicky vycerpana a aj fyzicky sa citi blbo.. najprv nech sa riesi to ... existuju predsa lieky proti bolesti , na zastavenie zvracania a pod.
rieste fyzicke symptomy aby nemusela trpiet pred detmi a aby ju deti nevideli v bolestiach ... to ju isto musi trapit... rieste teda najprv tie fyzicke symptomy /pokial sa daju / mozno masaze mozno akumpresura ... hladat../ a ked sa to da dokopy da sa aj ta psychika...
niekedy velmi pomaha vedomie a to najma matkam ze aj ked tu nebudem bude o moje deti postarane... ak je veriaca tak skusit sa modlit k sv. Gianne Berreovej Mollovej a mozno skusit vodu z Medzugoria ...
Gabhus
21.10.11,16:33
Tu je každá rada drahá. Súhlasím s lienočkou 001 - je nás tu veľa čo sme tým všetkým prešli, niektorí sme už boli "na odpis". Ja osobne som vždy verila lekárom a na slovo som ich počúvala. Je to možno viac o psychike ako o liekoch a liečiteľoch, skrátka človek sa musí naštartovať a byť silný, mať oporu v okolí, robiť čo mu napadne..... Prelúskaj tému Onkologické ochorenia tu na Porade a dočítaš sa toho dosť aj od ľudí, ktorí sme tým prešli, ktorí tým prechádzajú, rôzne pohľady, skúsenosti atď. atď. Osobne veľmi držím palce a ver, že keď skončí chemo, tak tie ťažkosti prejdú, len vydržať. Ozaj veľmi - veľmi držím palce.:)
statue1
22.10.11,18:00
Rodina s malými deťmi môže požiadať o finančnú pomoc Dobrého anjela. Aj tie treba teraz.
Katka4040
24.10.11,00:43
v prvom rade jej budte oporou respektujte ze ma pravo na to sa zle citit .... pomahajte jej v domacnosti s detmi aby videla ze ma okolo seba ludi ktori su ochotni jej pomoct ona sa potrebuje najma s tym vyrovnat co preziva mozno zariadit pre nu a pre manzela nejaky pobyt wellnes aby mohli byt samy a bez deti ... a aby nacerpala sily... je mozne a velmi pravdepodobne ze je velmi psychicky vycerpana a aj fyzicky sa citi blbo.. najprv nech sa riesi to ... existuju predsa lieky proti bolesti , na zastavenie zvracania a pod.
rieste fyzicke symptomy aby nemusela trpiet pred detmi a aby ju deti nevideli v bolestiach ... to ju isto musi trapit... rieste teda najprv tie fyzicke symptomy /pokial sa daju / mozno masaze mozno akumpresura ... hladat../ a ked sa to da dokopy da sa aj ta psychika...
niekedy velmi pomaha vedomie a to najma matkam ze aj ked tu nebudem bude o moje deti postarane... ak je veriaca tak skusit sa modlit k sv. Gianne Berreovej Mollovej a mozno skusit vodu z Medzugoria ...

Ďakujem za rady:-)
Katka4040
24.10.11,00:51
Tu je každá rada drahá. Súhlasím s lienočkou 001 - je nás tu veľa čo sme tým všetkým prešli, niektorí sme už boli "na odpis". Ja osobne som vždy verila lekárom a na slovo som ich počúvala. Je to možno viac o psychike ako o liekoch a liečiteľoch, skrátka človek sa musí naštartovať a byť silný, mať oporu v okolí, robiť čo mu napadne..... Prelúskaj tému Onkologické ochorenia tu na Porade a dočítaš sa toho dosť aj od ľudí, ktorí sme tým prešli, ktorí tým prechádzajú, rôzne pohľady, skúsenosti atď. atď. Osobne veľmi držím palce a ver, že keď skončí chemo, tak tie ťažkosti prejdú, len vydržať. Ozaj veľmi - veľmi držím palce.:)

Ďakujem za povzbudenie, veľmi by som si želala, aby si to prečítala aj chorá mamička:-) Stále to nedokáže... je to ako s tým malým dieťaťom, čo si zakrýva oči, aby ho nevideli ostatní...ale dúfame a sme pripravení byť jej oporou.
Katka4040
24.10.11,00:54
Rodina s malými deťmi môže požiadať o finančnú pomoc Dobrého anjela. Aj tie treba teraz.

Chorobu diagnostikovali temer pred polrokom a konečne teraz podal jej manžel žiadosť o finančnú pomoc, pretože naozaj na tom nie sú finančne najlepšie. Pomáhame ako sa dá, ale tiež máme svoje limity:-( Chorá mamička stále tvrdila, že existujú ľudia, ktorí iste potrebujú pomoc Dobrého anjela viac, ako ona...
Ibaaktak
24.10.11,04:24
Historický zlom v liečbe rakoviny na Slovensku - Pluska.sk (http://www.pluska.sk/zdravie/exkluzivne-historicky-zlom-liecbe-rakoviny-slovensku.html)


www.pluska.sk/.../exkluzivne-historicky-zlom-liecbe-rakoviny-slove..

Prispievam svojou troškou zo želaním, aby Vám vo Vašej snahe v boji s touto zákernou chorobou pomohla aká koľvek rada
Pred 4 dňami – „Použitie kmeňových buniek v rámci protinádorovej liečby hodnotím ako veľmi ... „Pri našej liečbe nepoužívame embryonálne kmeňové bunky. ...
alabut
24.10.11,05:25
liviar
24.10.11,05:39
Máme veľmi dobré skúsenosti: http:// doktorkakosnarova.wz.cz, lekári nedávali manželovi skoro žiadnu nádej, po roku a pol je na tom celkom dobre. A ešte treba pozitívne myslieť a zmeniť stravu - veľa zeleniny surovej.
E15
24.10.11,08:54
Nám veľmi pomohol Dr. Kamil Jurkovič z Trenčína, ktorému ale zakázali činnosť na dva roky. Teraz by mu to malo končiť. Pozrite www.jurkovic.sk, mal tam aj kontakt, ale teraz by ste si ho museli nejako zistiť, býva v Skalke nad Váhom.
osky
24.10.11,17:35
Nám veľmi pomohol Dr. Kamil Jurkovič z Trenčína, ktorému ale zakázali činnosť na dva roky. Teraz by mu to malo končiť. Pozrite www.jurkovic.sk (http://www.jurkovic.sk), mal tam aj kontakt, ale teraz by ste si ho museli nejako zistiť, býva v Skalke nad Váhom.

chcem podakovat za odkaz na ten link.je to hrozne info,ale velmi zaujimave a dolezite.o niecom takom som ani nechyrovala.
odporucam si precitat aspon tie zakazane infosky,je to des.ozaj sa uz lekarom neda verit.zijeme v klamstve a slepo verime......
osky
24.10.11,20:01
davam do pozornosti!!!!!!!
,hoci link neviem prilozit ale najdite si:
zadat cez google

kura na odkyslenie organizmu
a potom kliknut na odkyslenie organizmu-mikroriasy,dar bohov.

je to velmi dlhe ale velmi zaujimave,poucne,pre onkologickych pacientov obzvlast dolezite informacie.
prekyslenie organizmu sposobuje vsetky nase neduhy a je tam aj krasne napisane ako sa treba stravovat,co je vhodne atd.
buchač
24.10.11,20:35
davam do pozornosti!!!!!!!
,hoci link neviem prilozit ale najdite si:
zadat cez google

kura na odkyslenie organizmu
a potom kliknut na odkyslenie organizmu-mikroriasy,dar bohov.

je to velmi dlhe ale velmi zaujimave,poucne,pre onkologickych pacientov obzvlast dolezite informacie.
prekyslenie organizmu sposobuje vsetky nase neduhy a je tam aj krasne napisane ako sa treba stravovat,co je vhodne atd.

.......poprípade aj nevhodné ......


Aj to je veľmi dlhé , ale zaujímavé čítanie .............................či .....????



Kto nepochopil ,vysvetlím ...................nedá sa zovšeobecňovať , proste NEDÁ....
alabut
25.10.11,04:50
dusansl
28.10.11,13:01
S onkologickými ochoreniami sa dá relatívne úspešne bojovať. Pri takomto druhu ochorenia medikamentózna liečba má za ciel likvidovať vznikajúce novotvary. Jej  vážnym nedostatkom je, že svojimi vedľajšími účinkami celkom likviduje prirodzenú imunitu organizmu okrem toho , že svojimi vedľajšími účinkami likviduje aj ostatné životne dôležité orgány a orgánové skupiny ako sú pečeň srdca, obličky, nadobličky , slezinu atď.....
Tento problém sa ale dá riešiť za pomoci Klasickej východnej medicíny. Pravdepodobnosť prežitia sa zmnohonásobuje.  čo je ale najhlavnejšie, za podpory jej preparátov vznikajú normálne zdravé bunky, ako keby sa nejednalo o regeneráciu po onkologickom ochorení.
PRETO NIE JE SPRÁVNE PODLIEHAŤ NADMERNEJ PANIKE A BOJ S CHOROBOU PREDČASNE VZDáVAŤ, MUSíTE SI UVEDOMIŤ, ŽE NIKDY NIE  JE NESKORO .
Držím palce Dusansl
gardenia
29.10.11,13:03
Dobrý deň, chcem sa opýtať na váš názor na ten dlhý článok "Odkyslenie organizmu-mikroriasy,dar bohov". Dočítala som sa tam aj o kyslej kapuste, že podporuje prekyslenie organizmu. Nejde mi to do hlavy, veď všetci vieme, že kyslá kapusta je veľmi zdravá, aj v Živote č.43 sú na kapustu písané ódy, tak ako to je, kde je pravda? Ďakujem za vaše názory.
osky
29.10.11,15:05
Dobrý deň, chcem sa opýtať na váš názor na ten dlhý článok "Odkyslenie organizmu-mikroriasy,dar bohov". Dočítala som sa tam aj o kyslej kapuste, že podporuje prekyslenie organizmu. Nejde mi to do hlavy, veď všetci vieme, že kyslá kapusta je veľmi zdravá, aj v Živote č.43 sú na kapustu písané ódy, tak ako to je, kde je pravda? Ďakujem za vaše názory.

no ved prave ,vieme ci nevieme.roky citame cosi,ratame s tym ze je to tak a napokon niekto napise takyto clanok.
sama som z mnohych informacii zostala prekvapena,ale faktom je,ze veda ide dopredu a tak ako sa v medicine vela veci zatajuje,tak je to aj v potravimarskom priemysle-vsimni si ze väcsinou vyjdu studie zrazu o tom,co je zdrave a je to zhodou okolnosti to,co sa az tak nepredava.....
to je dobry priklad s mliekom-mlieko nie je pre nas zdrave,zahlienuje.navyse vapnik co obsahuje sa nedokaze do tela vstrebat.
ale vsetci povolani ti budu odporucat mlieko koli vapniku......
alabut
30.10.11,06:49
Hmm, veda pracuje pre rozhadzovacov grantovych kostialov. Mlieko je zdrave, aj nie je. Ked nalejem macke kupovane mlieko ... ani pes nechce. Neviem, ci je pes zakopany v technologii vyroby, alebo v tom, ze kravy namiesto travy krmia roznymi srackami, ako kukurica a pomlety sajrajt z kafilerie. Z druzstva, kde sa kravy pocas roka volne pasu na nekultivovanych lukach ... ano. Zalezi z akeho mlieka robili podobne studie. Aj s kapustou je to obdobne. Kysla kapusta je pre zdravych ludi zdrava. Ale vraj vyplavuje nadmerne jod z tela. Preto ludia s ochoreniami stitnej zlazy maju zakazane hluboviny. Jedine, zeby sa niekto zaoberal vyrobou jodidovanej kapusty ... ak sa investovalo do pridavania jodu do soli, preco nie? Dalsi problem je predusikovanie a preherbicidovanie, aby boli vyssie vynosy. Mozno si ludske telo zvykne ... narano pohar dusizovaneho mlieka s herbicidovou prichutou. Este je mozne, ze technologicky pokrok a ludsky dovtip dojdu tak daleko, ze budeme mlieko a hovadzinu vyrabat priamo z kafilernych sraciek bez pouzitia krav, ako vyrobneho prostriedku. :-)
hubatá
30.10.11,07:21
Nájsť si na dedine tú najchudobnejšiu babku čo má malý dôchodok a od nej kupovať zeleninu, ovocie, veľa starých ľudí sa vracia k chovaniu kôz - kozie mlieko je liek. Aj možno vajíčka, zajaca alebo domácu sliepočku by vďačne predala. Určite nenakupovať v tzv. biopotravinách, sú to podvodníci. Verím len čo vidím na vlastné oči: ako sa stará o to zviera, či nie je podvýživené, vystresované, vidím záhradu, vidím že jablká sú červivé, opadané, môžem sa presvedčiť na vlastné oči že má teraz na jeseň pokopané a tam je - domáci hnoj a nie granule. Toto všetko v biopotravinách nevidíte. Nekúpite u babky napríklad hrozno, paradajky, papriku - v januári! Ale kľudne by som k nej išla do pivnice v zime a kúpila od nej čo tam má: červenú cviklu, kapustu, chren, mrkvu, kaleráb, cibuľu, cesnak, zemiaky - možno aj jej zaváraniny. Aj u poriadnych romov toto dostanete kúpiť, nesmejte sa!
Ak si raz za 2 týždne u babky spravíte nákup, domáca zelenina síce zvädne, ale nesplesnivie, mäso rozporcovať a dať do mrazáka. Slepačia polievka s veľkými očami je považovaná na chorý žalúdok, oslabený chemikáliami z liekov - za balzam. Samozrejme dôležitá je domáca pohoda, aby mala radosť z detí, aby sa doma cítila dobre, bez stresu a nervozity.
BIZAL
30.10.11,07:49
AK zacala s chemoterapiou, zrejme bude rozumne pokracovat. Treba jest vela chlorely, marhulovych jadierok a podobne vyzivy. V kazdom pripade by som kontakrovala Indiu a ajurvedskych lekarov,ci vedia nieco spravit aj ked uz absolvovala chemoterapiu a možno by jej vedeli pomôcť. No musela by tam ist na niekolko mesiacov...
bonita
30.10.11,09:07
Odporucam stranku: http://www.zdravi-az.cz/ da sa tam vela o strave docitat.

Tiez knihu, mala by byt este na pultoch, aj v Tescu, velmi dobre je tam rozpisane chovanie rakovinovej bunky: http://www.martinus.sk/?uItem=94941, su tam aj recepty na varenie bez cukru a skryteho cukru. A tiez stranku badatel.sk, tam si vyhladat clanky.

V zavere, bez ohladu na to, co kto radi by som uzivala selen a koenzym Q10 - 50 mg, denne, vyssie davky bio omega3, vit. C tiez vyssie davky - postupne z 3 denne prejst na 10 denne, 1000 miligramovych tabliet. Ak by zacala hnacka skor, tak zastavit na tom pocte, pripadne o 1 tbl. znizit. Uzivat ho s jedlom , aspon s kuskom jedla.

Nejedla by som ziadne maso, nic od masa, ani mliecne vyrobky, ani vajcia. Tiez nie ryby, leb su plne olova, preto omega3 bio a nie bezne. Ziv.vyrobky , hl. maso sa tazko travi a tym uvolnuje toxiny.

Odkyslenie organizmu je zaujimave, dufam, ze aj funguje, nemam este preskusane, ale vyzera to logicky.

Vit. C funguje naisto ako podpora imunity, beriem ho dva roky - 1-3 tbl. denne a dva roky som nebola chora / predtym pravidelne tak 2x v zime tazky zapal priedusiek/

Vyzivou s azaujimam seriozne, kvoli sebe / rakovina hr. creva u otca/ aby som jej naisto predisla. Trvalo mi dlehsie, kym som prisla k zaveru, na zaklade info z netu a z knih, ze chemo ani radio by som si nedala robit, ak by k tomu prislo.

Navyse som presvedcena, ze naozja je mozne stravou predist roznym, aj tazkym ochoreniam a som si aj ista, ze ked clovek podpori prirodzene imunitu tela a pouzije priprvaky na jej podporu, do coho hlavne spada strava, ze sa moze vyliecit aj z rakoviny. Zial chemo robi presny opak, nici imunitu a tak telu sa ozaj tazko bojuje. A je vela studii, ze mnohi chori zomreli na nasledky chmoterapie. Tym nikoho neodhovaram, len vravim svoj nazor a myslim, ze clovek by mal logicky uvazovat a zvazit vsetks pre aj proti.

V ziadnom pripade by spm nejedla maso, ziadne
bonita
30.10.11,09:13
Ta kysla kapusta je to zvlastne, ja som niekde citala, ze je zasadotvorna. Asi najistejsie by to bolo vyskusat s lakmusovymi papierikmi - zjest ju a odmerat kyslost mocu.



A nevie niekto ci zelenina varena v parnom hrnci, teda iba na pare je zasado alebo kyselinotvorna? Lebo neviem si predstavit jest surovu brokolicu a pod.


Clovek asi nema moc na vyber - ak chce byt zdravy, musi zabudnut na pozitok z jedla. Ak chce mat z neho pozitok, musi zabudnut na zdravie. Take zachranne lano vidim v tom, ze 25% denneho prijmu moze byt aj kyselotvorne, teda bud oriesky alebo porcia nezdraveho jedla.

Sama sa chystam na toto zdrave stravovanie, asi to bude peklo.

Inak je dostat cukor zo stevie v tabletach v bio ochodoch. Chuti zle, ako silne sladidlo, ale je to jedine zdrave sladenie.
osky
30.10.11,18:59
prave dnes som citala v rakuskych novinach,ze testovali olivovy olej dostupny na trhu-cize v obchodoch.
no a s polutovanim konstatovali ze ani jeden jediny,cize ani tie najdrahsie oleje na trhu,nesplnaju kvalitu na vybornu.iba jedina znacka sa ukazala na dobru,ale nie na vybornu-ktora to je neuviedli.vsetky dostupne olivove oleje maju v sebe aj nejake podiely skodlivin,takze ani tie co pisu ze su panenske,nie su take ako by sme cakali.
potom chod a stravuj sa zdravo.......hroza!!!!!!!
Mackovka
31.10.11,08:39
Skús kontaktovať aj MUDr. Fulovú zo školy verejného zdravia. Prečítaj si aj rubriku "kniha návštev" na stránke www.svz.szm.sk (http://www.svz.szm.sk). Sú tam aj nejaké rady pre onko pacientov. Dá sa jej zavolať a bezplatne požiadať o radu. Držím palce.
elenna
31.10.11,10:11
ja by som odporučila Dr. Sárossyovú, my sa u nej liečime celá rodina na obyčajné problémy. Venuje sa aj onkologickým pacientom. Doktorka robí vyšetrenie pomocou biorezonančného vyšetrenia. Liečba je prostredníctvom produktov s vysokými koncentráciami prírodných látok. Moja teta má rakovinu, zistili jej to náhodne pri žlčníkovom záchvate, štyri mesiace bola v nemocnici, vyoperovali jej 7kg nádorov, zostala z nej úplna troska, preto nedostáva silnú chemoterapiu. Začala sa liečiť u doktorky, aj teraz jej posielala lieky, ktoré by mali slúžiť na odvodňovanie. Je pravda, že vyšetrenie aj lieky sú drahšie, ale ak chcú, skúsiť môžu. Moja teta je na tom veľmi zle a bojíme sa najhoršieho. Rakovinovým bunkám sa veľmi darí v kyselom prostredí, dobrý recept je javorový sirup so sódou bikarbónou, základný pomer je 3 lyžice sirupu na 1 lyžicu sódy. Na internete sa dá k tomu nájsť viac. Treba úplne vylúčiť cukor, je to jed.
buchač
31.10.11,11:58
ja by som odporučila Dr. Sárossyovú, my sa u nej liečime celá rodina na obyčajné problémy. Venuje sa aj onkologickým pacientom. Doktorka robí vyšetrenie pomocou biorezonančného vyšetrenia. Liečba je prostredníctvom produktov s vysokými koncentráciami prírodných látok. Moja teta má rakovinu, zistili jej to náhodne pri žlčníkovom záchvate, štyri mesiace bola v nemocnici, vyoperovali jej 7kg nádorov, zostala z nej úplna troska, preto nedostáva silnú chemoterapiu. Začala sa liečiť u doktorky, aj teraz jej posielala lieky, ktoré by mali slúžiť na odvodňovanie. Je pravda, že vyšetrenie aj lieky sú drahšie, ale ak chcú, skúsiť môžu. Moja teta je na tom veľmi zle a bojíme sa najhoršieho. Rakovinovým bunkám sa veľmi darí v kyselom prostredí, dobrý recept je javorový sirup so sódou bikarbónou, základný pomer je 3 lyžice sirupu na 1 lyžicu sódy. Na internete sa dá k tomu nájsť viac. Treba úplne vylúčiť cukor, je to jed.

.........prepáč , ale .........nechcem byť za ironika ,tak sa len spýtam :

Ak je Dr. , ale aká ...???
Lebo Dr. - to je len doktor , ale aký....????.....MUDr. , MVDr. , ....atď ....

Nie je náhodou u nás tá , nejaká špecializácia ....????????...

.." venuje sa aj ".......a čomu ešte , preboha ......čo sú to , tie obyčajné problémy ....?????
Galka26
31.10.11,12:21
http://www.cod-sk.com/turul-zdravotnicke-stredisko

N (http://www.cod-sk.com/turul-zdravotnicke-stredisko)eviem, či Vám už niekto odporučil p. MUDr. Csoku z Dunajskej Stredy, ak nie, pozrite si tento odkaz. Jedná sa o onkológa, pôsobiaceho na onkologickom oddelení v dunajsko-stredskej nemocnici a po pracovnej dobe pracuje vo svojej súkromnej ambulancii. Zaoberá sa holistickou medicínou a prijíma výlučne onkologických pacientov.

Dúfam, že som pomohla.
Katka4040
08.12.11,14:12
Dobrý deň,
ďakujem všetkým za pomoc. Sme na paliatívke...
*zuzana14
09.12.11,19:00
Dobrý deň, neviem odkiaľ ste ale v Trenčíne je veľmi známa liečiteľka pani Otka Hobžová. Používa techniku liečenie anjelmi a lieči aj onkologických pacientov, má veľmi dobré výsledky. Nájdete ju na www.reiki-association.org mobil: 0949 807 693 091108070693 Želám skoré uzdravenie!
lulu74
12.12.11,07:59
Tu kopirujem info o MUDr.Mačekovi.. už z rakoviny veľa ľudí dostal. Dostala som to do mailu od priateľky ktorá ho roky pozná a pozná aj jeho výsledky.
Ahojte,

Podarila sa nám taká vec, že MUDr. Josef Maček, ktorého mnohí poznáte z jeho prednášok o čínskej medicíne v Rožňove pod Radhošťem bude raz do mesiac ordinovať v Bratislave.
Takže už nebudeme musieť za jeho liečbou cestovať do Otrokovíc alebo do Prahy.

Pre tých, čo pána doktora Mačeka nepoznajú vám napíšem:
Vyštudoval aj klasickú aj tradičnú čínsku medicínu.
Lieči všetko, od neplodnosti cez kožné ochorenia po rakovinu.
Výborne diagnostikuje fyzické aj psychické problémy, v rámci diagnostiky vám možno napraví napr. chrbticu, vyskočené rebrá, alebo tlakovou akupunktúrou vám ošetrí niektorú dráhu orgánu.
Ak vám môžem odporučiť, ak za ním pôjdete napíšte si otázky, čo sa ho chcete spýtať, pretože pán doktor Maček je veľmi rýchly vzdušný človek. Taktiež si zapíšte, čo vám povedal.
Zároveň vám možno predpíše špeciálne čínske čaje alebo tabletové extrakty z bylinných zmesí - všetko vysoko účinné veci, žiadne bežne predávajúce sa slabotiny!

Tí, čo ho poznáme vieme, že z jeho ambulancie vychádzame iní ako sme tam vošli, cítime sa lepšie, sme v dobrej nálade.
Ďaľšie informácie o Mačekovi sa dozviete na www.oberon-medicina.cz (http://www.oberon-medicina.cz/)

A aby bolo info odo mňa kompletné, a mali ste predstavu čo to asi bude stáť:

Diagnostka 30€
Špeciálne čínske čajové zmesi cca 15€
Tabletové extrakty z týchto zmesí cca 30€ (pre tých, čo si nestíhajú variť čaje)

(Diagnostika za 30€ je podľa mňa veľmi dobrá cena, pre porovnanie - iný čínsky doktor berie za diagnostiku 130€ a potom ešte 10 sedení....)
Takže si so sebou zoberte asi 60-90€, je to dosť individuálne, záleží aj na vážnosti ochorenia.


Ak si už dlhšie neviete s nejakým fyzickým či psychickým problémom rady, tu je pomoc.

Najbližšie tu bude MUDr. Josef Maček ordinovať utorok 10.januára 2012

na Klinike alternatívnej medicíny - Terra Medica
adresa: Kopčianska 16 (Petržalka) Bratislava

Kontakt: 0917 377 135 Zuzana Filustková

Až by ste mali nejaké ďaľšie otázky rada vám odpoviem
na tel.č. 0917 377 135, a v prípade záujmu vás objednám na niektorý z voľných termínov na 10.1.2011.
buchač
12.12.11,10:58
.........prepáč , ale .........nechcem byť za ironika ,tak sa len spýtam :

Ak je Dr. , ale aká ...???
Lebo Dr. - to je len doktor , ale aký....????.....MUDr. , MVDr. , ....atď ....

Nie je náhodou u nás tá , nejaká špecializácia ....????????...

.." venuje sa aj ".......a čomu ešte , preboha ......čo sú to , tie obyčajné problémy ....?????
mimotemy ....len taký odkazík ...maličký ...slušný , nakoľko úcta k ostatným mi nedovolí napísať to , čo si teraz myslím ...

neužitočné (1)
bobino38

" ...čomu nerozumieš , do toho nestrkaj nos ...."...

...respektíve si daj urobiť vyšetrenie pomocou biorezonančného vyšetrenia.....pako....ale hlavne na hlavu ...


P.S.:
...aby sme si rozumeli ...to neužitočné ma neserie ...vonkoncom nie ...
No akože ohodnotiť len tak , bez nejakého pádneho zdôvodnenia ???...tak toto už aj hej ...

P.S.:
...realizuj sa radšej v srandičkách ...tam Ti to ide jedna radosť ...vtipálek ...
Katka4040
28.12.11,18:38
Všetkým ďakujem. Dnes nám odišla.
buchač
28.12.11,18:43
...sústrasť celej rodine ...
Zdenka 0705
28.12.11,18:45
Úprimnú sústrasť rodine, Tebe. Je mi to ľúto, zvlášť, keď po sebe zanechala také malé detičky.
Valcake
28.12.11,19:27
alojzo
29.12.11,09:59
úprimnú sústrasť celej rodine a všetkým blízkym a priateľom...
Macka
29.12.11,10:18
..je mi to veľmi, veľmi ľúto.Úprimnú sústrasť.
ludmilla
29.12.11,10:57
Okrem sily, želám celej rodine, blízkym a priateľom čas a pokoj, aby tieto ťažké hodiny a dni ustáli....
220870
06.12.14,13:07
Prečítajte si knihu od Norbekova ako sa zbaviť brílí.Nedajte sa mýliť názvom.Norbekov v nej popisuje ako sa sám vyliečiť.Ako prinútiť svoj organizmus aby zlikvidoval rakovinu.
buchač
06.12.14,13:25
Prečítajte si knihu od Norbekova ako sa zbaviť brílí.Nedajte sa mýliť názvom.Norbekov v nej popisuje ako sa sám vyliečiť.Ako prinútiť svoj organizmus aby zlikvidoval rakovinu.


Mirzakarim Norbekov

Mirzakarim Sanakulovič Norbekov (rusky Мирзакарим Санакулович Норбеков, * 17. listopadu 1957) je učitel alternativní medicíny původem z Uzbekistánu, známý především v zemích bývalého Sovětského svazu. Napsal několik bestsellerů, kde vysvětluje jak se cítit šťastně a žít zdravým životem, přičemž pacienti by měli převzít aktivní úlohu při léčení svých nemocí. Pořádá také semináře v Rusku a dalších zemích, kde prezentuje své znalosti.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Mirzakarim_Norbekov
=============================================

Zoznam nositeľov Nobelovej ceny za fyziológiu alebo medicínu

http://sk.wikipedia.org/wiki/Zoznam_nositeľov_Nobelovej_ceny_za_fyziológiu_al ebo_medicínu
...nejak ho tam nevidím ...
To zvýraznené ale beriem...

P.S.:
Len nech mi tu nik neoponuje, že v pozadí neudelenia sú farma firmy...
220870
07.12.14,10:58
220870
07.12.14,11:21
Prečítajte si knihu od Norbekova ako sa zbaviť brílí.Nedajte sa mýliť názvom.Norbekov v nej popisuje ako sa sám vyliečiť.Ako prinútiť svoj organizmus aby zlikvidoval rakovinu.


Mirzakarim Norbekov

Mirzakarim Sanakulovič Norbekov (rusky Мирзакарим Санакулович Норбеков, * 17. listopadu 1957) je učitel alternativní medicíny původem z Uzbekistánu, známý především v zemích bývalého Sovětského svazu. Napsal několik bestsellerů, kde vysvětluje jak se cítit šťastně a žít zdravým životem, přičemž pacienti by měli převzít aktivní úlohu při léčení svých nemocí. Pořádá také semináře v Rusku a dalších zemích, kde prezentuje své znalosti.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Mirzakarim_Norbekov
=============================================

Zoznam nositeľov Nobelovej ceny za fyziológiu alebo medicínu

http://sk.wikipedia.org/wiki/Zoznam_nositeľov_Nobelovej_ceny_za_fyziológiu_al ebo_medicínu
...nejak ho tam nevidím ...
To zvýraznené ale beriem...

P.S.:
Len nech mi tu nik neoponuje, že v pozadí neudelenia sú farma firmy...
V tej kniehe na úvodných stranách sa píše." moje skúsenosti a vedomosti s liečením som ponúkol viacerým vládam vo svete.Odpísala mi len jedna Japonská s tým že jeho metódy nemôžu používať ,veľa ľudí v zdravotníctve by stratilo prácu." Prečítajte si tú knihu je nenásilná s veľa príkladov vyliečenia .Mne tiež pomohla a pomáha .Dá sa volne stiahnuť z webu v PDF.
Ing. Ľubomír Janoška
07.12.14,11:51
http://www.badatel.net/category/rakovina/

garantovaná odbornosť:
http://www.badatel.net/kontakt/
http://orsr.sk/vypis.asp?ID=186862&SID=2&P=0
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
vedenie účtovníctva
administratívne služby
reklamné a marketingové služby
poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
správa bytového alebo nebytového fondu
prípravné práce k realizácii stavby
uskutočňovanie stavieb a ich zmien
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
prieskum trhu a verejnej mienky
faktoring a forfaiting
finančný leasing
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
prenájom hnuteľných vecí
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva
výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korku
skladovanie
baliace činnosti, manipulácia s tovarom
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
buchač
07.12.14,12:55
http://www.badatel.net/category/rakovina/

garantovaná odbornosť:
http://www.badatel.net/kontakt/

Niekde som už bol písal...
Tie "bádateľské" stránky a či iné pofidérnosti ani neriešim...
Tej paranoje, ktorú nemôžem ovplyvniť, je navôkol dostatok...nemusím ju ešte vyhľadávať.
dusansl
07.12.14,17:37
RAKOVINA A ..


Nádorové ochorenia nazývané aj rakovina je spoločným pomenovaním pre rôznorodú skupinu chorôb ktorých spoločným rysom je, že určitá skupina buniek sa vymkne kontrole a začne autonómne rásť. Tie samé bunky za normálnych okolností si bunky kontrolujú svoj rast a prípadnú mutáciu zistia a samovoľne opravia alebo ju likvidujú .
Bujnenie môže byť neškodné ( rôzne formy bradavíc) ale rovnako dobre môže človeka aj vo veľmi krátkej dobe zabiť (napríklad leukémia )
Za dokázateľný prejav zhubnosti ( malignity) sa považuje jeho schopnosť prieniku –teda infiltrácie do svojho okolia, čo v praxi znamená jeho rozšírenie po celom tele človeka.
Zakladá pritom od centra svojho vzniku vzdialené ložiská – metastázy. Akúsi výnimku s tohto scenára predstavujú malígne nádory mozgu, ktoré prakticky až na vzácne výnimky metastáza nezakladajú.
Druhým typom nádoru je nádor benígny , ktorý je nezhubný!

O variantoch vzniku rakovinovej bunky je známe niekoľko teórií.
Podľa jednej z nich rakovinový nádor môže vzniknúť v akomkoľvek tkanive. Istú pre dispozíciu majú tie druhy tkanív, v ktorých sa prirodzene najviac rozmnožujú bunky . Do tejto skupiny najviac ohrozených patria bunky dýchacej sústavy a tráviaceho traktu. Za úvahu by bolo hodné zváženie skutočnosti, že práve tieto skupiny sú jedny z najzaťaženejších vplyvom vonkajšieho prostredia. Ich premenu bezpochyby stimulujú aj pôsobenia ventilovania zaťaženého vzduchu od všetkých typov priemyselných plynov a plynov automobilových ale aj obrovského množstva prímesí ktoré do bežnej potravy vkladá potravinársky a farmaceutický priemysel.
Celkom samostatnú ale značne rizikovú tvoria orgány akými sú vaječníky, prsia, a prostata , pri ktorých by mali tvorbu vzniku nádorov do istej miery stimulovať aj hormóny umelo do ľudského tela dodávané.
Podľa všeobecne zažitej teórie jedným z rozhodujúcich faktorov je vplyv životného prostredia a celkový životný štýl pacienta , tomu je pripisovaná väčšina vzniku nádorov.
Do súvisu je dávaná príčina vzniku kolorektálneho karcinómu s nedostatočným množstvom pohybu a nadmerným príjmom energie. Ak sa ale vyskytne u výkonnostného športovca alebo fyzicky aktívneho rekreačného športovca, ako príčina sa hodí vyhlásenie, že dotyčný mal nad svoje možnosti nezvyčajný príjem alkoholu a určite nedostatočný príjem vlákniny v dennej strave - a hotovo. Je to jednoduché, ľudia tomu radi veria a v podstate všetkým to vyhovuje!
Iná teória hlása , že fajčiar má len krok k vzniku bronchogenného karcinómu.
A čo potom pán Churchill ? Ten s predsa budil s cigarou a pohárom Ginu v ruke a skoro ráno si do nej s rovnakými spoločníkmi ukladal. Nikto na verejnosti ho nevidel pripitého a celý svet si pamätá, že dymil len o málo menej, ako stredne veľký parník.
Ak sa objaví u ženy karcinóm prsníka, je to zaručene preto, lebo nemala laktáciu. Na druhej strane si musíme položiť otázku.
A čo na to skupina žien typu matka Tereza, teda nerodiace a bez sexuálnych výkyvov.
Ako tam vysvetliť zdravotnú odolnosť...
Podľa zažitého názoru výskyt rakoviny v detskom veku je pripisovaný vrodenej poruche niektorého s opravných mechanizmov DNA. Práve pri deťoch prevažujú nádory mozgu a leukémie.
U dospelej populácie má prím melanóm, rakovina hrubého čreva , pľúc, prostaty a u žien rakovina prsníkov a krčka maternice.
Za príčiny vzniku sa uvádzajú zlý životný štýl, teda veličina zahŕňajúca všetko a nič. Ekologické podmienky a vplyv životného prostredia a pod...
Ako keby tí zdraví žili v inom svete.
Poznám ale aj celkom odlišné teórie o príčinách a vzniku rakoviny . Tiež si zasluhujú pozornosť a hovoria o karmických pôvodoch vzniku vážnych chorôb včítane rakovín.

Hovoria o prenose karmy cez generácie predkov na generácie nové. V nich je karma označovaná za prvotného činiteľa spôsobujúceho choroby ľudí. Pričom väčšine Európanov uniká skutočnosť, že karma je zlá, čierna energia, zaťažujúca človeka. Tieto teórie nechcem rozoberať, lebo nie sú empiricky potvrditeľné - aj keď ktovie?

Je dostatok dôkazov na potvrdenie skutočnosti, že všetky východné kultúry majú jeden prapôvod. Meditácia a kultivácia ducha a energie bola a je považovaná za schopnosť a je priraďovaná cez silu gongu k silám nadprirodzeným. Veď ako by sa dalo vysvetliť, že pred mnoho tisíc rokmi dokázali skupinky ľudí zmapovať s s absolútnou presnosťou. Ako dokázala určiť cesty meridiánov?
Preto k neobjasneným patrí aj skutočnosť, že akupunktúrne body sú prepojené zvisle a nie vodorovne. Za ešte pozoruhodnejšie je potrebné považovať skutočnosť, že sa nikdy nepretínajú! Skutočnosťou je, že aj dnešný ľudia obdarený nadprirodzenými silami hoci aj krátkej kultivácii dokážu vidieť všetky meridiány a akupunktúrne body rovnako, ako ľudia s takýmito vlastnosťami pred päť tisíc rokmi. Poväčšine aj súčasní sami sú lekármi čínskej medicíny.

No v modernom svete je tiež známa teória ruského fyzika J.I. Čerezova .

Ten na rozdiel od obligátnej vírusovej alebo genetickej teórie po mnohoročných skúmaniach vytvoril teóriu, pomocou ktorej dokazuje, že rakovina v ľudskom organizme vzniká poruchou homeostázy - to jest rovnováhy dvoch energií JING a JANG.
Pre ne lekárov by som rád doplnil, že homeostáza určuje PH krvi a zloženie medzibunkovej tekutiny. Táto teória zároveň Európanovi podrobne vysvetlí, prečo je taká pozornosť v Číne venovaná rovnováhe energií jing a jang. V Tibete sú rakovinové ochorenia zaradené do rovnakej kategórie ako bronchiálna astma, pneumónia a pod... A pravdou je, že vedia a bežne tieto ochorenia aj liečia. Dokážu vyliečiť aj sarkóm a to nielen v začiatočnom štádiu. A vedeli to už pred dvanástimi rokmi. U nás zatiaľ ľudia na sarkóm umierajú.
Rakovinu považujem dnes za chorobu pri ktorej viem pacientovi povedať: „Áno, viem Vám pomôcť!“
Musíte si ale uvedomiť, že pri strese z vedomia, že človek je chorý, si sám oslabuje imunitný systém, čo má za následok rýchly rozvoj rakoviny. Ak sa rozhodnete bojovať a urobíte všetko preto aby ste ju porazili, vyhráte! Ale musíte naozaj chcieť!
A dodám ešte čosi.
Keď sa benígna (nezhubná) bunka začne zvrhávať na bunku malígnu(zhubnú) svojim výzorom sa celkom líši od okolitých zdravých buniek. Ako prvé sa začne jej mohutné delenie.
Zároveň sa okolo nej vytvorí silná kyslá bariéra, cez ktorú nedokážu obranné T – lymfocyty preniknúť a zničiť ju. Ešte horšie je , že novo tvorené už zhubné bunky okolo seba vytvárajú rakovinový toxín , nazývaný onkológmi aj proteín rakovinovej bunky.
Tak takto postihnutý človek začne chudnúť, slabnúť, stráca sa mu hemoglobín s krvi, celkom stráca chuť do jedla, prudko v jeho krvi klesá počet leukocytov, začne sa poriadne zvyšovať sedimentácia.
Organizmus chradne, slabne – dá sa povedať že začali veľké problémy.
A bujnenie bohužiaľ pokračuje. Rakovinové bunky sa oh hlavného jadra začínajú uvoľňovať a spolu s krvou sú zavlečené riečiskom do ostatných ešte zdravých častí tela. V tele človeka začnú vznikať vzdialené nové ložiská rakovinového bujnenia. Hovoríme, že rakovina metastázuje. Nechcem a nesmiem brať nikomu nádej na vyliečenie! Žiaľ, v tomto štádiu obyčajne dosiahnuť víťazstvo je skoro nemožné – hoci v praxi sú známe prípady...........!!
Preto bojovať je povinnosť, lebo nikdy nie je neskoro!
Tak toto bol veľmi jednoduchý popis vzniku rakovinového nádoru a jeho šírenia. Samozrejme, k niektorým názvom prebiehajúcich zmien budú mať lekári výhrady. Nevadí.
Len pre úplnosť dodám, ak lekári proteín rakovinovej bunky nepomenovávajú toxín, v Číne má toto pomenovanie. Podstata problému zostáva.

Poviem Vám, akým spôsobom je možné bojovať s rakovinou.
Prvým preparátom ktorý človek musí v tomto boji použiť, je preparát menom CHITOSAN.
Čo je to za preparát?
Chitozan je vyrobený z pancierov morských červeno nohých krabov. Vytvára silne zásadité prostredie, odstraňuje bariéru z okolia rakovinovej bunky, čím robí rakovinovú bunku zraniteľnou pre T - lymfocyty cytostatickej rady.
Chitosan odstraňuje bariéru okolo rakovinovej bunky a neutralizuje toxín. Človek znovu dostáva chuť jesť, lebo ho neotravuje tento jed. Od tej chvíle organizmus začína bojovať, zvyšuje sa hladina hemoglobínu, Zvyšuje sa hladina leukocytov. Znižuje sa sedimentácia. Zlepšuje sa pocitová pohoda. Človek ožíva!
Rozpadá sa na látku menom 6-glukosamín, neutralizujúcu toxín rakovinovej bunky.
Blokuje konjugačné molekuly. Nádorové bunky , ktoré prišli o svoju bariéru sa pritom dostávajú do krvného riečiska , kde ich zhluky lymfocytov likvidujú. Nato sa uvoľňované rakovinové bunky nemajú možnosť v riečisku zachytiť a tým sa zároveň aj zastavuje rakovinové bujnenie.
Chitosan sa vyznačuje ešte jednou vlastnosťou. Pomáha obnovovať organizmus po absolvovanej onkologickej liečbe! Obnovuje pečeňové tkanivá. Normalizuje hladinu cholesterolu, odstraňuje bolesti v krížoch a kĺboch. Každý lekár dobre vie, čo sa deje s pečeňou po absolvovanej chemoterapii.
Ničiaci proces v nej beží na plné obrátky. Chitosan zároveň obnovuje črevnú mikroflóru, ktorá je skoro celkom zničená po vybratí liečby.
Spomaľuje proces starnutia, výrazne posilňuje imunitu reguluje biologický rytmus a spôsobuje rýchle ozdravenie organizmu. Liečebnou látkou je chitín. V kapsule dosahuje 85% čistotu! Tento produkt ej pre organizmus mimoriadne dobrý lebo zabraňuje vzniku antigénov.
Chitozan podporuje peristaltiku, skracuje prechod stolice črevným traktom, znižuje tlak v črevách. Predchádza vzniku rakoviny hrubého čreva. Podieľa sa na normalizácii cholesterolu v organizme! Absorbuje a vylučuje škodlivé látky z ľudského organizmu. Pôsobí ako prevencia pri diabete! Zlepšuje funkciu pečene. Znižuje bolesti v oblasti drieku a chrbta.
Ale pozor! Chitosan v celkom počiatočnom štádiu vzniku rakoviny proti nádorovo vôbec nefunguje.
Teda nebráni vzniku rakoviny. Je preto potrebné do tela urgentne dopraviť preparát menom CHOLIKAN
Je to produkt moderného génového inžinierstva, nazývaným aj produktom tretieho tisícročia. Bol vyvinutý Inštitútom génového inžinierstva Akadémie vied ČĽR.
Celosvetovo prevláda názor, že práve tento preparát posunie významne dejiny onkológie. Je to preparát, ktorému sa v modernej farmakológii nič nevyrovná. Medzi jeho ,,zázračné „schopnosti patrí aj to , že dokáže stimulovať tvorbu T-lymfocatov cytostatickej rady. Áno tento preparát je celosvetovo označovaný za preparát tretieho tisícročia číslo jeden. Má schopnosť ničiť všetky zhubné ale aj nezhubné nádorové bunky a zároveň dokáže podporovať rasť zdravého bunečného tkaniva. Dokonca je známy prípad umierania 36 ročnej pacientky ktorá mala zhubný nádor na pľúcach. Po pol roku užívania vysokých dávok aj toho preparátu sa nakoniec vrátila k svojim deťom. Je O.K.
To nie je koniec výpočtu nevyhnutných účinných látok ktoré boj nerobia márnym. V zozname ich je ešte zopár.

A teraz je čas povedať si ešte jednu pravdu. Len hlupák sa bráni aplikácii modernej rádio alebo chemoterapeutickej liečbe. Či ju považujem za dokonalú?
To ani náhodou! Okrem toho, že sa do tela aplikuje v enormných dávkach a dosť účinne ničí malígne bunky, likviduje a všetko zdravé na čo v tele natrafí. Dá sa povedať, že napácha rovnako veľa škôd , ako úžitku.
O odstránenie škôd teda likvidáciu liečebného odpadu sa vedia postarať preparáty tradičnej Čínskej medicíny. Spolu s likvidáciou regenerujú postihnuté orgány a to do tej miery, že sa nestihnú prejavovať vedľajšie účinky podávaných rádioaktívnych farmaceutických preparátov, či inej chémie.
A práve celá táto plejáda prírodných produktov sa postará o vyrovnanie energií JING a JANG. Tam začína víťazný boj. A na záver ešte jedna pravda. Hoci každý žijúci občan v SR je povinným platiteľom odvodov no zdravotných poisťovní, štát za svojich zamestnancov im celú príslušnú čiastku zo mzdy zoberie, ale do poisťovni odvedie kedy ako , niekedy 3 inokedy dokonca až 4,5 % zo získaných peňazí.
Tie ostatné si štátny úradníci podelia trebárs aj na mzdy. Zdravotníctvo upadá, lebo treba na údržby, opravy, platy lekárov a sestier a pacient je pre nich dobrý aby akurát platil. A beda keď nie!
V 64 krajinách sveta zdravotné poisťovne preplácajú aj tieto reparáty , keď sú pacientovi pre uzdravenie navrhnuté.
U nás nie! Dokonca v tomto probléme je pred nami Togo a Horná Volta a čo ja viem kto ešte....
Aj preto je mortalita pri onkologických ochoreniach neúnosne vysoká.
Takto vlastne prichádza pacient o možnosť využiť všetky dostupné a známe spôsoby ako si uchovať zdravie a život.
Či si pacienti dokážu využiť tento poznatok vo svoj prospech sa dá polemizovať. Viete pravda málokedy znie príjemne, a naši ľudia radi veria pekným rečiam....
Dušan Slivka
nezávislý fytodietológ
tradičnej
Tibetsko - Čínskej medicíny
buchač
07.12.14,18:45
RAKOVINA A ..
...
Musíte si ale uvedomiť, že pri strese z vedomia, že človek je chorý, si sám oslabuje imunitný systém, čo má za následok rýchly rozvoj rakoviny. Ak sa rozhodnete bojovať a urobíte všetko preto aby ste ju porazili, vyhráte! Ale musíte naozaj chcieť!
A dodám ešte čosi.
...
Preto bojovať je povinnosť, lebo nikdy nie je neskoro!
...
A teraz je čas povedať si ešte jednu pravdu. Len hlupák sa bráni aplikácii modernej rádio alebo chemoterapeutickej liečbe. Či ju považujem za dokonalú?
To ani náhodou! Okrem toho, že sa do tela aplikuje v enormných dávkach a dosť účinne ničí malígne bunky, likviduje a všetko zdravé na čo v tele natrafí. Dá sa povedať, že napácha rovnako veľa škôd , ako úžitku.
...
Či si pacienti dokážu využiť tento poznatok vo svoj prospech sa dá polemizovať. Viete pravda málokedy znie príjemne, a naši ľudia radi veria pekným rečiam....
Je treba komentár ?

Myslím si, že veru nie. :)