PeterKMY
21.10.11,13:46
Ahoj, chcel by som sa spytat idem si davat satelit od skylink, a chcem si k tomu kupit aj novy TV.

Programy budu niektore aj v HD kvalite , ale jedna sa mi o to ci je rozdiel v obraze medzi LED LCD, teda na ktorom je obraz krajsi.

Vdaka.
bubkoch
21.10.11,11:49
vyskusaj HD program na plazme a tvoja otazka sa v tej chvíli stane zbytocnou ... :)
Braňo
21.10.11,11:56
Závisí aká plazma a aký LCD a aký LED.
evina
21.10.11,12:00
Ja mám na LED Samsungu smart nádherný obraz, ten v HD kvalite ani nehovorím ..:)
P.s. a som dosť náročná ;)
Kvaka
21.10.11,12:04
Taky tak, úplne úžasný je aj môj LED Samsung.
Halli
21.10.11,12:22
Ja mám na LED Samsungu smart nádherný obraz, ten v HD kvalite ani nehovorím ..:)
P.s. a som dosť náročná ;)

ja detto super obraz aj spotreba je taktiež o inom...
evina
21.10.11,13:43
Ešte Ti trocha asi sťažím rozhodovanie :), lebo po kúpe tohto TV som skonštatovala, že to bolo ťažšie ako kúpiť auto:D. Niekoľkokrát som navštevovala predajne a študovala a počúvala predajcov, kde samozrejme bolo x názorov v prospech plazmy a LED - LCD už ani veľmi nie. V tom konečnom kroku sa už musíš rozhodnúť pocitovo - ja som prišla do obchodu s rozhodnutím na plazmu, potom som prešla na LED, potom s akými parametrami a nakoniec mi dopomohol aj dizajn. Stále chodím okolo toho TV a rozmýšľam , kde do toho tenučkého plátku schovali všetko, čo ten TV má /mám ten ultra tenký/, ale som fakt nadmieru spokojná.
PeterKMY
21.10.11,15:13
Ja nechcem plazmu , moze to byt max 32" uhlopriecka, koli vmesteniu sa do "nabytku"
PeterKMY
21.10.11,15:14
Konkretne mam zaujem o SamsungUE325500
Kvaka
21.10.11,15:19
Konkretne mam zaujem o SamsungUE325500
My sme kúpili v auguste SamsungUE325000, sme veľmi spokojní.
PeterKMY
21.10.11,15:27
Hej to je podobny, len tam nieco nema, tusim pripojenie na net alebo daco ...
globalpartner
21.10.11,15:35
Konkretne mam zaujem o SamsungUE325500

tiež som sa rozhodol pre tento model a neľutujem .
Za málo peňazí veľa muziky, ak dokúpim ešte wifi modul za 50 E bude to úplne super
evina
21.10.11,15:37
Hej to je podobny, len tam nieco nema, tusim pripojenie na net alebo daco ...

Ja mám podobný, má trochu viac funkcií, ale je to z tej rady, takže neváhaj....Niekedy sa naozaj nestačím čudovať nad tým obrazom :)
bubkoch
21.10.11,15:53
ja plne chapem ludi co tu pisu ze si kupili lcd/led samsung a su uneseny zo super nadherneho obrazu ... aj ja som bol so svojim samsungom takto spokojny ...
no potom kvoli prestahovaniu som musel kupit vacsi a kupil som plazmu panasonic G rady ... a az vtedy som pochopil co je to super obraz, ked som ju doma prvykrat zapol, spadol som na zadok :)
evina
21.10.11,16:44
ja plne chapem ludi co tu pisu ze si kupili lcd/led samsung a su uneseny zo super nadherneho obrazu ... aj ja som bol so svojim samsungom takto spokojny ...
no potom kvoli prestahovaniu som musel kupit vacsi a kupil som plazmu panasonic G rady ... a az vtedy som pochopil co je to super obraz, ked som ju doma prvykrat zapol, spadol som na zadok :)

Tu som chcela kúpiť aj ja pôvodne. Má ju môj sused- je dobrý nie je o čom, ale mne sa páči obraz na tomto LED viac. je to jednoducho aj o subjektívnom pocite, niekto má rád žiarivejšie farby, niekto nie, niekto má rád viac jasu a pod. aj ke´d sa všetko dá nastaviť, ale ....Samozrejme závisí aj od toho, kto od koho má TV- satelit by mal byť v tom azda najleší.
ivuliatko
22.10.11,16:40
Pri rozhodovaní medzi LED a LCD jednoznačne hlasujem za LED (veď aj to je LCD, ibaže s LED podsvietením) - pozri http://www.sony.sk/hub/porovnanie-tv-led-a-lcd
Plazmu som vylúčila hneď, lebo obývačku máme orientovanú na západ, v lete je tam často ešte o polnoci okolo 30 stupňov a nepotrebujem, aby mi ju intenzívne vykurovala plazmová telka. Ani rozdiel v spotrebe nie je zanedbateľný. Kúpili sme PANASONIC Viera TX-L32E30E - je super.
PeterKMY
23.10.11,09:12
Tak v tv som asi rozhodnuti pre ten samsung UE32D5500 , ale chcem k tomu samozrejme aj ten satelit , len ma trochu pozastavuje ta cena u nas pre 2 TV pre jeden HD a pre jeden klasicky vyjde komplet satelit skylink 400 eur.

Ale ked pozeram napr. satelit pre klasicky v tv v nay tak tam je cena 100 eur, dobre pripocitam k tomu ten HD ,tak to moze byt tak max. 250 eur. V com je tam taky rozdiel ? Ostatok je za montas a instalaciu ? Ked pravdepodobne z nay-ka top nepojdu instalovat, ako tuna z nemenovanej predajne kde to vide komplet so spustenim 400eur.
jurajc
07.12.14,15:27
Len predavačov nepocuvajte!! :-)