sinn3r
21.10.11,14:18
Zdravim,
Chcel by som sa spytat ci nema niekto skusenosti s tymito telefonmi ze ktory z nich je lepsi, pripadne ake su vyhodny jedneho alebo druheho, pretoze cital som niektore brozurky o tychto telefonoch ale myslim si ze pokial ich clovek vyskusal tak vie najlepsie povedat ktory si vybrat a preco.
Dakujem velmi pekne
noel.g
21.10.11,17:26
Mam Samsung Galaxy S II, co je podla mna spickove zariadenie, vydrz baterie solidna - pri beznom pouzivani cca 5 dni (hovory, sem tam pozries na net, ci prenesies data z PC), pri plnej zatazi a pripojeni napr na wi - fi, je to blede, ale to hadam u vsetkych smartfonov, tam je ta vydrz baterie cca 8 - 10 hodin. nemozem povedat, ktory je lepsi, len podla specifikacii z netu HTC vs. SAMSUNG ma silnejsiu bateriu, vyssiu internu pamat - 16 GB, lepsi display (super amoled), v podstate nemas problem pozerat na telefon z akeho kolvek uhla za akychkolvek svetelnych podmienok (ale len v pripade ze nastavis kontrast bud na A - automaticky sa prisposobi svetelnym podmienkam, alebo na full - co ma dopad na vydrz baterie, ale to auto nastavenie v pohode staci) fotak ok, video ok, full hd recording nepodporuje zoom, ale videa robi ozaj skvele a postacuje na bezne pouzivanie.

za obrovsku vyhodu povazujem podporu KIES air, v podstate nemusis spajat telefon s PC, cez soft, instalaciou, ci spajat ho cez bluetooth, skratka spustis KIES air v telefone, vypise ti ip adresu, ktoru zadas do internetoveho prehliadaca, (podpora firefox, explorer a chrome tusim), a v pohode sa spojis s pc cez wi - fi siet. vzhladom na rychlost, ktoru telefon podporuje 21mbps, nemas problem s kopirovanim dat, album mp3 cca 150MB skopiruje cca za 3 minuty) ja osobne by som na tvojom mieste radsej ten SAMSUNG GALAXY S II.

ja som po dlhych rokoch ako tvrdy zastanca NOKIE presiel k SAMSUNGU, lebo, neviem ci sa mi to len zda, ale severania akosi zaspali dobu, ci do funkcnosti, technologii ale aj dizajnovo.
buchač
21.10.11,17:34
...ja mám HTC HD 2 ....neviem si ho vynachváliť ....doteraz som na Nokiách fungoval ....

Ale na porovnanie sú lepší odborníci ...;)..

HTC
http://fony.sk/index.php?podstranka=recenzie&cislo_kategorie=3&cislo_clanku=1341

SAMSUNG
http://fony.sk/index.php?podstranka=recenzie&cislo_kategorie=10&cislo_clanku=1298
dalid
22.10.11,09:52
Buchac - tak to ti verim, WM6.5 (aj ked ma svoje muchy) sa neda porovnavat so symbianom v Nokii ;). A ak si urobis dualboot, tak v HD2 mozes fungovat aj pod androidom ;)