gerrard78
21.10.11,15:18
zdravím ! potrebujem poradiť. do konca mesiaca som vypísaný, končí sa mi PN. chcem sa opýtať či môžem začať novú PN-ku a naďalej byť vypísaný od nového mesiaca a od iného lekára. /žiaľ žijem v takej situácii, že keď človek potrebuje prácu aby vedel uživiť svoju rodinu musí robiť a konať tak aby bolo čo najlepšie pre seba a pre celú svoju rodinu. ďakujem
Tweety
21.10.11,13:21
zdravím ! potrebujem poradiť. do konca mesiaca som vypísaný, končí sa mi PN. chcem sa opýtať či môžem začať novú PN-ku a naďalej byť vypísaný od nového mesiaca a od iného lekára. /žiaľ žijem v takej situácii, že keď človek potrebuje prácu aby vedel uživiť svoju rodinu musí robiť a konať tak aby bolo čo najlepšie pre seba a pre celú svoju rodinu. ďakujem Ak Ťa lekár uzná za PN, tak áno, môže to tak byť. Ale hovoríš o práci a píšeš o PN, myslím si, že sú to dve rozdielne veci. Veď príjem za prácu je určite vyšší ako nemocenské, či?
gerrard78
21.10.11,13:28
zamestnávateľ my odporúčal aby som bol vypísaný lebo pre mňa zatiaľ nemá prácu. už sa niečo rysuje len musím byť trpezlivý, potom preruším PN a nastúpim do zamestnania. aspoň to dúfam.
Tweety
21.10.11,13:39
zamestnávateľ my odporúčal aby som bol vypísaný lebo pre mňa zatiaľ nemá prácu. už sa niečo rysuje len musím byť trpezlivý, potom preruším PN a nastúpim do zamestnania. aspoň to dúfam. To jeho odporučenie nebolo práve najsprávnejšie, ak pre Teba nemá prácu, má to riešiť inak a v rámci ZP. PN sa rieši nemoc, a nie problémy zamestnávateľa.