toria
25.10.11,09:41
Prosím o Vašu radu :-D
Som zamestnaná na HPP v jednej banke odkiaľ som na rodičovskej dovolenke do 08/2012. Od 1/2012 som chcela ísť do práce. Žiaľ v banke pre mňa nemajú miesto mám sa ozvať na jar. Iná inštitúcia mi ponúkla prácu na HPP od 01/2011. Moja otázka znie môžem nastúpiť do druhej práce bez toho aby som dala výpoveď v banke? tam mám totiž zamestnanecký úver a tým mám nižšiu splátku úveru, keby som dala výpoveď okamžite platím zvýšenú splátku. Ak by som tam bolo do 08/2012 evidovaná stále ako zamestnanec na rodičovskej dovolenke tak splátka by bola rovnaká. Lež doba je ťažká a peniaze potrebujem už hneď a preto musím riešiť prácu :-( v tej druhej inštitúcii by som mala len zatupovanie počas materskej dovolenky, takže moja budúcnosť by bola tam neistá a ak by ma od 08/2011 chceli v banke tak by som tak šla späť. Pporadte čo robiť bez práce z finančných dôvodov byť nemôžem....

ďakujem za kaŽdý ohlas...
Tweety
25.10.11,07:43
Prosím o Vašu radu :-D
Som zamestnaná na HPP v jednej banke odkiaľ som na rodičovskej dovolenke do 08/2012. Od 1/2012 som chcela ísť do práce. Žiaľ v banke pre mňa nemajú miesto mám sa ozvať na jar. Iná inštitúcia mi ponúkla prácu na HPP od 01/2011. Moja otázka znie môžem nastúpiť do druhej práce bez toho aby som dala výpoveď v banke? Môžeš, ale už január 2011 nestíhaš. tam mám totiž zamestnanecký úver a tým mám nižšiu splátku úveru, keby som dala výpoveď okamžite platím zvýšenú splátku. Ak by som tam bolo do 08/2012 evidovaná stále ako zamestnanec na rodičovskej dovolenke tak splátka by bola rovnaká. Lež doba je ťažká a peniaze potrebujem už hneď a preto musím riešiť prácu :-( v tej druhej inštitúcii by som mala len zatupovanie počas materskej dovolenky, takže moja budúcnosť by bola tam neistá a ak by ma od 08/2011 chceli v banke tak by som tak šla späť. Pporadte čo robiť bez práce z finančných dôvodov byť nemôžem....

ďakujem za kaŽdý ohlas...
V texte.
toria
25.10.11,07:51
oprava samozrejme, že od januára 2012