Vivere
25.10.11,10:19
Potrebovala by som vediet nejake rady, ako pomoct pri liecbe zapalu okostnice zubov, ktory je zubarkou lieceny uz vyse mesiaca, zatial vsak neuspesne a bojim sa trhania zubov..
zk24
25.10.11,08:29
mne nepomohli antibiotika, nic. prisla som o jednu stolicku. tu bolest trhania zubov pri zapale okostnice neprajem ani najvacsiemu nepriatelovi... 3 injekcie, nepomohli.
Vivere
25.10.11,09:05
no prave tohto sa bojim aj ja, antibiotika som mala jedny a nepomohli zatial :( vobec neviem, co by mohlo zabrat
zk24
25.10.11,09:08
no ja som sa nakoniec rozhodla pre trhanie. Investovala som kopu penazi do "pokusu" o liecbu a nakoniec nic nepomohlo. bolit o vyhodene peniaze ta "liecba"... stale nove cistenie kanalikov, kazdy tyzden snad dva mesiace.... az som mala pocit ze to doktorka len natahuje. za kazde cistenie mala velke peniaze a nakoniec zub isiel aj tak von. potom som si hovorila ze zbytocne som trpela dva mesiace a mala som si ho dat rovno von. Len skoda ze my laici nevieme sami rozhodnut ci ma zmysel alebo nema zmysel liecit taky zub, ci je vobec liecitelny.
arizona
25.10.11,09:24
Ja som si prikladala ladove obklady,nic ine mi od bolesti nepomahalo.
Proti zapalu pomaha aj kloktane repiku .
pasuliatko
25.10.11,10:25
vyskúšaj austrálsky olej
Martin Vacho
25.10.11,20:33
Vo všeobecnosti proti zápalom pomáhajú niektoré druhy enzýmov. Ja mám super skúsenosti so Serrepeptázou či ako sa to píše. Mám odskúšanú kanadskú z Enerexu, ale možno fungujú aj iné (podstatné je vraj aby to bolo na prírodnej báze a nie synteticky vyrobené) - nemal som dôvod skúšať a teraz to máme doma v lekárničke stále.
Vivere
27.10.11,10:01
dakujem za vsetky tipy - vyskusam
katalóg
28.10.11,17:42
Nezabralo by mĺganie oleja?
bupi
28.10.11,20:10
Suhlasim s predoslymi tipmi ako cajovnikovy olej, repik, mlganie oleja... a pridam aj jeden dalsi, ak nemas alergiu, tak vyplachovanie propolisom. Tinkturu nakvapat do vody a viackrat denne vyplachovat. Pouzivat po kazdom jedle zubnu sprchu. Mozes pouzit aj homeopatika.