majakai
25.10.11,10:43
Neviete mi niekto poradiť ako zrušiť email schránku(účet , konto ) na www.gmail.com (http://www.gmail.com)?
alebo ako opraviť chybne udaný dátum narodenia , ktorý som zadala pri vytváraní svojho konta(účtu, schránky)
vopred dakujem
KEJKA
25.10.11,08:48
nastavenia, profil...sú tam tlačítka, len sama sa v tom ťažko vyznám, ale dá sa.
kergulaan
25.10.11,08:59
- prihlasis sa na Gmail
- kliknes na svoje meno (vpravo hore) a objavi sa ti rolovacie okno s ponukami:
* tvoje meno
* profil
* nastavenia uctov

ak chces zmenit nieco v profile - toz klikni na profil a tam to pomen
ak chces zrusit ucet, tak klik na nastavenie uctov a tam dole mas 2 moznosti, presne ich nechapem, nikdy som ichj neskusal ale ak dobre rozumiem, tak jednou rusis svoj socialny profil G+ a nechavas si gmail a druhou rusis aj Gmai. Ale tym nie som si isty.
Gina Er
25.10.11,09:03
POZOR,ak zrušíš Google+,automaticky sa zruší aj gmail...aspoň mne sa to tak stalo,nebola možnosť ponechať si gmail,ale možno je to už inak...
arizona
25.10.11,09:57
Je pre teba ten datum taky dolezity?

Ja si datumy aj tak vzdy vymyslam .-)
KoxXxo
25.10.11,10:33
Chce si nejaký ten rôčik ubrať asi...
strabag815
26.01.17,20:53
G mail sa dá zrušiť v nastaveniach, je to jednoduché, ale zrušením g mailu sa ti zruší a vymaže všetko, google + aj účet na youtube a nahrané videá, google je všetko jedna banda, včera som chcel rušiť učet na gmaily a robiť nový a ma to varovalo, že sa mi vymaže všetko, sral by som nato, ale mam veľa vecí na gogle + aj youtube. takže gmail schranka musi ostať. Je to všetko prepojené, jedna banda